Insights from those who make our heart beat.


 

Amazing people at Konica Minolta

Appreciation, enthusiasm, emotions and values – This is what “Amazing People at Konica Minolta” stands for. People inside Konica Minolta will give you a glimpse “behind the scenes” of their day-to-day work: projects, products and passions.

Read more
csm_KM_Amazing_People_Logo_Layout
Patrick Stucke
quotation marks

Hoolduse ja tugiteenuste osakonnas on jagatud ülesannetega seotud suur vastutus, mis võimaldab mul paindlikult tutvustada ja rakendada uusi ideid. Töötan rahvusvahelisel tasemel ja teen tihedalt koostööd kolleegidega, kes töötavad üle kogu Euroopa, Jaapani ja teistes piirkondlikes peakontorites, näiteks USA-s. See pakub mulle pidevalt uusi kogemusi ning kohtun rahvusvahelisel tasandil kogu aeg suurepäraste kolleegidega.

Patrick Stucke

Hooldus ja tugi

Frauke Flüthmann
quotation marks

Olen lõpetanud ülikooli turundusalal ning mul on hea meel, et saan luua laia koostöövõrgu Konica Minolta eri riikides tegutsevate kolleegidega, hankida palju valdkonnapõhiseid teadmisi ning töötada erinevaid valdkondi hõlmavate projektidega. Ma ei suuda kujutada ette paremat ettevalmistust uueks rolliks ettevõtte kommunikatsiooni noorspetsialistina kui turunduse praktika Konica Minolta Euroopa peakontoris.

Frauke Flüthmann

Praktikant

Nicolas Führ
quotation marks

Möödunud aastal osalesin tehnoloogiliste innovatsioonide programmis. See pakkus väärtuslikku vaheldust igapäevatööle ja aitas läheneda asjadele uue nurga alt. Hindan väga seda, et sain arendada ideed eri riikidest ja osakondadest pärinevate kolleegidega, ning olen väga uhke lõpptulemuse üle.

Nicolas Führ

Tehnoloogiliste innovatsioonide programm

Berit Hillmer
quotation marks

Iga päev ettevõttes Konica Minolta on teistest erinev ning alati puutume kokku uute väljakutsetega, millega meie meeskond peab tegelema ja mis tuleb lahendada. Minu tööülesanded on erakordselt mitmekesised ning olenevad kliendi spetsiaalsetest vajadustest ja konkreetsest olukorrast.

Berit Hillmer

Globaalsed suurkontod

Start your story here:

To our job list
Header Image Career