Avage oma silmad võimalikkuse kunstile. Me avame trükkimise võimalusi alates uute turgude vallutamisest kuni uute tehnikate kasutuselevõtmiseni ja üha ainulaadsemate kliendikogemuste loomiseni. Üheskoos viime teie ettevõtte paika, mida te ei ole osanud ette kujutada.

Astuge koos meiega trükkimise tulevikku.

Mida see tähendab teie ettevõtte jaoks?

Tootlikkus

Ühtlustage tulevikku maksimeerides turuvõimalusi ja tootes rohkem töökohti ühe vahetuse kohta.

Efektiivsus

Vähendage ületunde, automatiseerides ja optimeerides oma töövoogu, kulutades aega ainult seal, kus see on tõesti vajalik.

Mitmekülgsus

Eristu konkurentidest ja investeeri tulevikku täiesti uute rakendustega.

Jätkusuutlikkus

Toetage keskkonda, vähendades käsitsi tehtavaid protsesse ja automatiseerides tootmisetappe, et vähendada materjali ja jäätmeid.

Loovus

Olge mõjusad värvide, isikupärastamise ja kaunistustehnoloogiate abil.

Kiirus

Maksimeerige oma ressursside tootlikkust ja potentsiaali, tehes suuremat hulka töid suurema kiirusega.

Mis toimub tööstuses?

Digitaalne trükkimine on tulevik

Pakendite ja etikettide tootmine on 40% ulatuses digitaalne, ja seda kogu maailmas.  Järgmisel kümnendil tõuseb see näitaja 60%-ni. Ärge jääge maha!

Jätkusuutlikkus on võti

Oleme juba kolmandat aastat järjest kantud maailma 100 kõige jätkusuutlikuma ettevõtte hulka.

Ühenduge oma tarbijatega

Kaubamärgid tahavad, et nende pakendid räägiksid lugu. Kas teadsite, et eriprintidega pakendid on 46% kvaliteetsemad?

Suurepärane riistvara, tarkvara ja teenused

Kaubanduslik trükkimine ja avaldamine

Meie Igniting Print Possibilities portfell aitab äritrükiettevõtetel ja trükiettevõtetel suurendada oma tulusid mitmel viisil.

Me oleme eksperdid koostöös trükiettevõtetega, sealhulgas otsepostitusele, trükkimise eest tasumisele ja kirjastamisele spetsialiseerunud ettevõtetega. Aitame neil luua selliseid materjale nagu brošüürid, kataloogid, uudiskirjad, raamatud ja muud.

Me teame, et marginaalid on madalad - see tähendab, et on võimalus seada prioriteediks kulude vähendamine ja väiksemad tiraažid. Kvaliteet on võtmetähtsusega ja selles ei saa teha järeleandmisi.

Avasta rohkem

Pakendite ja etikettide töötlemine

Meie Igniting Print Possibilities portfell aitab ettevõtetel mõista klientide muutuvaid vajadusi. Nõudlus digitaalsete etikettide ja isikupärastatud trükiste järele kasvab ning me aitame tootjatel sellest kasu saada. Müügipunktis pilkude püüdmine on võtmetähtsusega ning toodete ümbritsemise või kaitsmise ja etikettide valmistamise tehnoloogia areneb.

Nõudlus väiksemate tiraažide järele tähendab uusi võimalusi töökorralduses ja tarneahela juhtimises. Muutuvaid märgistusnõudeid, reklaami ja turu testimist saab käsitleda ja kulusid vähendada.

Avasta rohkem

In-plant and transactional

Tänu meie Igniting Print Possibilities portfellile on „in-plant“ ettevõtete jaoks lihtne oma teenuseid laiendada. Töötame koos organisatsioonidega alates haridusasutustest kuni valitsusasutuste, tootjate ja teistega, aidates neil paljundada teksti eri formaatides.

Tihedad pöördumised ning turvalisuse ja SLA-de haldamine on alati prioriteediks. Lisaks sellele suurendavad kulutundlikud keskkonnad vajadust tõelise väärtuse järele. Eriti siis kui konkureeritakse kolmandate osapoolte müüjatega.

Avasta rohkem

Tekstiiliprintimine

Meie Igniting Print Possibilities portfell on oluline, kui tegemist on suurenenud nõudluse ärakasutamisega jätkusuutliku tekstiilitrükkimise järele. Me oleme eksperdid selle turu teenindamisel, mis põhineb otsetrükkimisel ja otsetrükkimisel kangale, mille rakendused hõlmavad nii tööstust, sisekujundust kui ka rõivaid.

Kuigi jaemüük on viimastel aastatel langenud, on e-kaubandus siiseostu kasvus. Ettevõtetel on võimalus lühendada kogu tootmistsüklit - alates planeerimisest kuni tootmiseni -, et vähendada laovarude riski.

Avasta rohkem