IT TURVALISUS

LAHENDUSED TEIE ETTEVÕTTE KAITSMISEKS

 

Kaitske oma andmeid, et kaitsta oma ettevõtet

IT-keskkonnad muutuvad iga päevaga keerulisemaks. Olenemata sellest, millist tüüpi on teie ettevõte, on teil oht, et välised jõud, näiteks häkkerid ("tungimispunktid"), võivad tungida sisse. Samuti esineb lekkeid, kadusid ja ohtusid pahavara poolt. Seepärast laiendas Konica Minolta juba aastaid tagasi oma lähenemist IT-turvalisusele. Täna pakume teile terviklikku teenust, mis hõlmab inimesi, protsesse ja tehnoloogiat.


 


Tehnoloogia üksi ei suuda pakkuda piisavat kaitset küberkuritegevuse ja muude julgeolekuohtude vastu. Vaja on laiaulatuslikku vaadet, mis võtab arvesse kõiki teie ettevõtte elemente: teie inimesi ning digitaalset tehnoloogiat ja protsesse mida nad iga päev kasutavad. Meie meeskond toob teile kasu 18-aastasest kogemusest ja suudab välja töötada strateegilise lähenemisviisi teie turvalisusele. Me tagame, et lisame väärtust ning pakume teile läbipaistvat ja jätkusuutlikku teenust kiire reageerimisajaga.

 

Saage aru oma julgeolekuolukorrast ja vajadustest

 

Ei tea, mis vajab kaitset? Ei ole kindel, milline küberturvalisuse tase teil juba olemas on? Meie arvutiturvalisuse teenused pakuvad teile mitmesuguseid analüüse, sealhulgas teie võrgu segmenteerimist, tulemüüripoliitikat, tarkvara, printerite ja koopiamasinate rakendamist, lõpp-punktide turvalisust ja muud. Selline haavatavuse analüüs annab teile selge ülevaate teie turvavajadustest.
 

"Crash-testi" oma haavatavusi
 

Me usume, et teie infrastruktuuri tuleb kontrollida sissetungitestidega. Nagu autode kokkupõrketestid, annavad need küberturbe testid teile palju suurema kindluse ja kontrolli. Me saame pakkuda neid "penteste" erinevates pakettides, mis sobivad just teile. Need võivad olla väljaspool teie organisatsiooni või sisemised, töötajate või külastajate näol. Anname teile üksikasjaliku aruande teie arvutiturvalisuse olukorra kohta koos meie soovitustega.
 

Inimtegur mängib küberturvalisuses suurt rolli
 

Kuna andmete turvameetmed muutuvad üha võimsamaks, võtavad häkkerid üha sagedamini sihikule allesjäänud nõrgad lülid - töötajad. Seetõttu on üha suuremaks ohuks sotsiaalsed insenerimeetodid, mis meelitavad töötajaid tahtmatult avama uksi pahatahtlikele rünnakutele. Seetõttu peab iga tõhus andmekaitse strateegia arvestama töötajate ja nende käitumisega. Me aitame teil suurendada oma kolleegide teadlikkust ja arusaamist infoturbealastest probleemidest. See võib hõlmata traditsioonilisi koolitusi andmeturbe kohta, live-häkkimisvestlusi ning teadlikkuse tõstmise kampaaniaid, kasutades kaubandust ja muid algatusi.

Veenduge, et olete valmis

IT security image cybersecurity lack

quotation marks Küsimus ei ole enam selles, kas ettevõtet rünnatakse, vaid selles, millal

Iga ettevõte on ohus. Mida teete, kui see hetk saabub? Meie intsidentidele reageerimise meeskond aitab teil tuvastada, ohjeldada ja digitaalse ekspertiisi teel analüüsida sissetungi, sealhulgas pahavara, lunavaratõrje või häkkerite rünnakuid. Me tahame hoida teid turvaliselt.

 

Euroopa küberturvalisuse kuu: Kübervangistuskriisi vältimine

Paljud väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted kaaluvad vahendeid ja strateegiaid, et muuta kaugtöö oma ettevõtte püsivaks osaks, ning kuigi kaugtöö pakub uusi võimalusi, toob see kaasa ka uusi väljakutseid.

Hiljutine küsitlus Euroopa IT-otsustajate seas näitab, mil määral on turvaohud viimasel ajal muutunud ettevõtete jaoks laialt levinud väljakutseks. Meie käepärane e-raamat juhatab teid peamiste turvategurite kaudu, mida tuleb oma ettevõtte digitaalsel ümberkujundamisel arvesse võtta.

allalaadimine

MEIE TIHEDAD PARTNERLUSSUHTED INFOTURBESPETSIALIST

MEIE TIHEDAD PARTNERLUSSUHTED INFOTURBESPETSIALIST

Meil on juurdepääs nii väikestele, väga uuenduslike lähenemisviisidega teenusepakkujatele kui ka tugevate portfellidega globaalsetele ettevõtjatele. Meie andmeturvalahenduste meeskond aitab teie organisatsiooni iga väljakutse puhul, alates kontseptsiooni tõestamisest, rakendamisest, juurutamisest, toetusest kuni koolituseni.

IT-turvalisuse eelisedTechnology feature icon 

Valmisolek intsidentidele reageerimiseks, kiire kontroll, pahavara jahtimine, ohtude jahtimine, digitaalne tervisekontroll, digitaalne ekspertiis

Productivity feature icon

Väliselt, üks sihtmärk individuaalselt; sisemiselt, must meeskond, sh WLAN ja OSINT; sisemiselt ja väliselt, punane meeskond, sh sotsiaalne insenerlus ja OSINT

Quality feature icon

Ühekordsed skaneerimised ja hindamised, haavatavuse haldamise protsessi rakendamine regulaarse skaneerimisena ja tugi hindamisel

Manage all your campaigns in one portal

USB-pulgad, postituskampaaniad, infokampaaniad ja koolitused, müügiedendus, live-häkkimisüritus

Customization feature icon

Võrgu segmenteerimise analüüs, tulemüüripoliitika kontroll, printerite ja koopiamasinate turvakontroll


Usability feature icon

PoC - rakendamine, kasutuselevõtt ja tugi

Kasutusjuhtum IT-turvalisus/infoturbealane nõustamine

Ettevõtted on nüüdseks teadlikud infoturbe ja IT-turbe tähtsusest - ka tänu arvukatele küberrünnakutele ja meedias ilmunud andmelekkidele. IT-turve ei kaitse mitte ainult andmeid, vaid ka tööprotsesse, ärisaladusi, mainet ja usaldust.

allalaadimine

360-kraadine turvalisus

Põhjalik kaitse teie IT-andmetele, multifunktsionaalsetele ja videoturvasüsteemidele.

allalaadimine

Andmekaitse ja andmeturve e-raamat

Andmete turvalisus ja nõuetele vastavus on kõigi ettevõtete jaoks esmatähtis. Nende põhieesmärkide saavutamiseks organisatsiooni sisuhalduses peavad aga kaks tegurit koos töötama: infohaldussüsteem, mis pakub turvalist raamistikku, ja töötajad, kes kasutavad süsteemi tegelikult õigesti.

allalaadimine

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST, ET SAADA IT-TURVALISUSE ALA

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST, ET SAADA IT-TURVALISUSE ALA

Võtke meiega ühendust

Konica Minolta pakub täielikku valikut küberturvalisuse lahendusi, mis hõlmavad juurdepääsukontrolli, andmeturvet, võrguturvet ja skannimisturvet. Võtke ühendust, et teada saada, kuidas me saame pakkuda teie andmete ja ettevõtte keskkonna kaitsmiseks sobivaima lahenduse.