Kuidas kasutada oma kontoriprinterit säästlikult

Tasuta konsultatsioon seadmete hoolduslepingutega klientidele

Võtke meiega ühendust konsultatsiooni saamiseks
   

Seaded, kui kontoriprinterit ei kasutataMadala energiatarbimise režiim

Määrake aeg, mille jooksul lülitub vähese energiatarbimise režiim automaatselt sisse, kui te ei ole kontoriprinterit kasutanud. 
Soovitatav seadistus on 2 minutit.


Puhkerežiim

Seadistage aeg, mille jooksul aktiveeritakse automaatselt puhkeolekusse, kui te ei ole kontoriprinterit kasutanud.*
Soovitatav seadistus on 2 minutit.


Aktiivsusrežiim

Seadistage, millistel päevadel ja tundidel nädalas peaks kontoriprinter olema aktiivne. Töövälisel ajal on printer puhkeolekus.

Kontoriprinteri seaded jätkusuutlikkuse tagamiseks

Trükkige ainult seda, mis on oluline
Iga prinditöö kulutab elektrit, seega tehke oma printimis-, kopeerimis- ja skaneerimisülesandeid korraga, selle asemel, et teha päeva jooksul palju eraldi töid.

Tühjade lehtede eemaldamine
Trükite või skaneerite ikka veel tühje lehti? Vältige tühjade lehtede printimist, seades automaatse tühjade lehtede kustutamise.

Säästke trükipulbri tootlikkust
Trükipulbri saagise ressursse saab säästa. Seadistage tooneri säästurežiim kõigile kasutajatele ja printige ühevärviliselt. Värvirežiim jääb valikuks.

Automaatne kahepoolne printimine
Säästke paberit, seades automaatse kahepoolse printimise ja kopeerimise kõigile kasutajatele. Ühepoolne printimine jääb valikuliseks funktsiooniks.

Paber
Kaasaegne ringlussevõetud paber on sama hea kui värskest kiust valmistatud paber. Meie kontoriprinterites saate kasutada EN 12281 standardile vastavat ringlussevõetud paberit.

FAKTID JA ARVUD

FAKTID JA ARVUD


kuni 40%
tooneripudelitest on valmistatud ringlussevõetud materjalidest.


kuni 44%
meie kontoriprinterite korpustest on valmistatud ringlussevõetud plastist.


100%
vähendame kahjulike kemikaalide hulka, muutes meie printeripulbri ohutuks toiduga kokkupuutumiseks.

Konica Minolta lahendused ja teenused

Seadmete kaughooldus

Kontoriprinteri ühendamine kaughooldusega välistab vajaduse võtta mõõtmisnäidud või tellida tooneri korduvtäitmist. Avastage Konica Minolta kaugteenuseid.

Kontoriprinterid

Äkki on aeg uuendada oma kontoriprinter uue seadme vastu, mis kasutab energiatõhusamalt? Valige oma kontorisse sobivad A3/A4 mono- ja värvilised laserprinterid, printerid, multifunktsionaalsed seadmed.

Nutikad lahendused kontorile

Muutke paberülesanded digitaalseteks töövoogudeks. Lepingud, raamatupidamine, personalitöö ja muud mudelid, mis sobivad teie ettevõtte vajadustele.

Kas soovite konsultatsiooni?

Võtke meiega ühendust, et saada nõu oma kontoriprinteri energiasäästlike seadete kohta. Tasuta konsultatsioon seadmete hoolduslepingutega klientidele.