bizhub Extended Solution Technology (bEST)

 

 

bizhubi tehnoloogia Extended Solution Technology (bEST) pakub Konica Minolta bizhubi multifunktsionaalsete printerite ning arvutisse või serverisse installitud tarkvararakenduste vahelist sujuvat liidest.

Tehnoloogia bEST tööriistakast sisaldab mitmesuguseid komponente, nt uusimaid OpenAPI-sid (rakendusliides), mis on manustatud veebiteenusepõhine kohandatav kasutajaliides multifunktsionaalsete printerite juhtpaneeli ja tarkvara arenduskomplekti (SDK) jaoks.
 

bEST OpenAPI

Konica Minolta tunnustatud veebiteenuse põhine API (SOAP) võimaldab luua rikkalike funktsioonidega ning võimsaid autentimis-, skannimis- ja prinditööde edastamise rakendusi.

Leiate DSP portaalist bEST OpenAPI spetsifikatsioonid, OpenAPI tarkvara arenduskomplekti (SDK), OpenAPI näidisrakendused (k.a hästi dokumenteeritud lähtekoodi) ja teavet, mis on vajalik edukaks OpenAPI arenduse alustamiseks.
 

bEST IWS

IWS tähistab sisemist veebiserverit (inglise keeles Internal Web server) ja bEST IWS on Konica Minolta uus bEST API tehnoloogia, mis on alates 2013. aasta kevadest saadaval koos bEST OpenAPI tehnoloogiaga. bEST IWS võimaldab luua sisemise multifunktsionaalse printeri veebiserveris veebirakendusi, millel on otsene juurdepääs multifunktsionaalse printeri põhifunktsioonidele ning võimaldab kasutada nende veebilehtede kuvamiseks multifunktsionaalse printeri veebibrauserit (vt allpool). Tehnoloogia bEST IWS võimaldab näiteks luua multifunktsionaalse printeri jaoks kohandatud kasutajaliideseid, pilvteenuste konnektori rakendusi ja muid sarnaseid funktsioone.
 

Multifunktsionaalse printeri veebibrauser

 

Multifunktsionaalse printeri veebibrauseri abil saab luua rikkalike veebibrauseri (HTML) kasutajaliidesega bEST OpenAPI rakendusi, kuid multifunktsionaalse printeri veebibrauseri kaudu on võimalik luua ühendus ka väliste veebiserverite standardsete veebipõhiste skannimis- ja edastamisrakendustega (need on veebipõhised rakendused, mis kasutavad selliseid standardseid veebitehnoloogiaid nagu HTML, CSS, JavaScript jne, aga mitte OpenAPI-t).
 

MIB API

 

Konica Minolta printerid ja multifunktsionaalsed printerid toetavad Konica Minolta Enterprise MIB-d ning laia valikut standardseid MIB-sid (nt MIB-II, hosti ressursi MIB, printeri MIB, printeri pordi jälgimise MIB, tööde jälgimise MIB). Konica Minolta arendajatoe portaal pakub kõigi printerite / multifunktsionaalsete printerite jaoks MIB rakendamise spetsifikatsioone, mis selgitavad konkreetsete toodete jaoks MIB rakendamise üksikasju.

Lisaks on Konica Minolta Enterprise MIB faili ASN.1 standard ja Konica Minolta Enterprise MIB üldised definitsioonid saadaval DSP kuldtaseme liikmetele..
 

PDL-i spetsifikatsioonid

 

Konica Minolta DSP pakub Konica Minolta printerite ning multifunktsionaalsete printerite jaoks PJL-i, PCL-i ja PostScripti spetsifikatsioone. Need spetsifikatsioonid on eriti kasulikud draiverita hostprintimisrakenduste kontrollivate printerite ja multifunktsionaalsete printerite ning sarnaste rakenduste jaoks.


 

Developer Support Programm register banner

Liituge meie arendaja tugiprogrammiga või logige sisse olemasoleva partnerina

Logi sisse