DSP kuldliikmed

 

alemo kommunikations GmbH

Alates 2001. aastast oleme arendanud 100% individuaalseid äritarkvarasid, mille loomiseks on kasutatud peaaegu kõiki tipptasemel tehnoloogiaid.

Meie eksperdid teevad tihedat koostööd kliendiga, et kavandada ja arendada nende spetsiifilistele vajadustele ning süsteemikeskkondadele vastavat tarkvaralahendust ja seda integreerida. Oleme teenindanud ja toetanud kliente Euroopa eri turgudel mitmesugustes ärivaldkondades ning teinud koostööd eri suuruses ettevõtetega. Üheks meie uusimaks pädevusalaks on dokumentide kohandatavate töövoolahenduste ja optimeeritud kasutajaliideste arendamine Konica Minolta toodete ja teenuste põhjal ning Konica Minolta toodete ja teenustega integreerimine.

Oleme alates 2014. aastast arendajate tugiprogrammi plaatinaliikmed.

alemo kommunikations GmbH


 

Celiveo

Celiveo pakub keskmistele ja suurtele ettevõtetele paimat prindiarhitektuuri, vähendades tegevuskulusid ning kaitstes multifunktsionaalseid printereid ja dokumentide printimist:

•             Võite eemaldada kõik olemasolevad prindiserverid.
•             Kasutajad saavad edastada prinditöid igasse printerisse, maksimeerides produktiivsust ja lihtsustades printimist.
•             Dokumentide printimist saab kaitsta, autentides kasutajaid ID-kaardi/PIN-koodiga ning kasutades andmete krüptimist.
•             Printimis- ja kopeerimiskulusid on võimalik kontrollida ja jälgida ning esitada osakondadele arveid tegeliku kasutuse eest.

Celiveo


 

Colorspectrum Kft.

Colorspectrum Kft. asutati 1990. aastal. Alates sellest on ettevõte olnud Ungaris üks peamiseid kontoriseadmete edasimüüjaid. Lisaks Konica Minoltale ja muudele multifunktsionaalsetele seadmetele pakume me täielikku komponentide, tarvikute ning teenuste valikut. Colorspectrumi arendatud prindihaldusetarkvara PRIMON võimaldab meil leida lahendusi kontoriseadmete kasutuskulude optimeerimiseks.

Colorspectrum Kft.


 

doxense

Doxense on 100% Archimedi kontsernile kuuluv tütarettevõte, mis avaldab prinditööde haldamiseks mõeldud tarkvaratoodete seeriat Watchdoc. Ettevõte jagab oma oskusteadmiseid 50 sertifitseeritud partneriga, kes vastutavad lahenduse turundamise ja tugiteenuste pakkumise eest nii era- kui ka avaliku sektori ettevõtetele. Tehes koostööd suurimate seadmeehitajatega, on Doxense töötanud välja spetsiifilised ja võimsad manustatud lahendused, mis tuginevad Konica Minolta OpenAPI-le.         

doxense


 

Elatec

Elatec on juhtiv RFID-seadmete arendaja ja tootja, mis on spetsiaalselt loodud turvaliste printimisrakenduste jaoks. Meie TWN4 RFID lugeja / kirjutaja on mitme sagedusega 125 / 134,2 kHz + 13,56MHz + NFC-toega kõik-ühes lugeja, mis suudab lugeda peaaegu kõiki transponderitüüpe kogu maailmas. Globaalsete ettevõtete jaoks on TWN4 väga atraktiivne võimalus, kuna see pakub ühte lahendust kogu nende kliendibaasi mahutamiseks.

Elatec


 

E-Paper

E-Paper LTD arendab, toodab ja turustab uuenduslikku platvormidevahelist MPS-lahendust Sentinel.

Sentinel pakub:

     Turvaline pulltrükk
     Manustatud tarkvara ja välised riistvarakontrollerid
     Privaatne pilvprintimine
     Serverivaba tõmbetrükk
     Mobiilne printimine
     Skaneeri minu juurde
     Printeri haldus- ja kontrollsüsteem
     Prinditav kiri
     Dünaamilised vormid
     Säästke toonerit
     Andmelekke ennetamine (DLP)

 

E-Paper


 

inepro

Inepro tähistab innovatiivseid tooteid.


Oleme spetsialiseerunud sularahata kaardi, PIN-koodi ja biomeetriliste makse- ja registreerimislahenduste pakkumisele, mis pakuvad meie partneritele muljetavaldavat tootevalikut või lahendusi, mille hulgast valida. Meil töötab kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevuse meeskond, kellel on erinevad oskused ja kes on kirglik kvaliteetsete riist- ja tarkvaralahenduste väljatöötamisel, et aidata parandada ettevõtte tõhusust.


Valdkondades, kus meie tooteid ja lahendusi turustatakse, püsimajäämiseks tagame, et meie lahenduste valik on atraktiivse kujundusega ja väljatöötatud tarkvara on hõlpsasti kasutatav. Koos mõistliku hinnaga õigeaegse kättetoimetamisega tagame ka pidevalt professionaalse teenuse.

inepro


 

One Q

Üks Q töötab selle nimel, et turvaline printimine oleks efektiivne ja lihtne ettevõtlusklientidele kogu maailmas. Tarkvara põhineb pilvetehnoloogial, seda on lihtne ja lihtne juurutada ja hallata. Klientidel on siiski võimalus valida, kas nad soovivad siiski ühe Q installida kohapeal, kasutades Windowsi, Linuxi, IBM Poweri või IBM System Z platvorme. Üks Q müüb ja pakub klientidele kogu maailmas kvalifitseeritud ja sertifitseeritud partnerite võrgu kaudu teenuseid.

One Q


 

PaperCut

Manustatud prindihaldustarkvara PaperCut MF jälgib ja juhib Konica Minolta seadmetes printimist, kopeerimist, skannimist ja faksimist. Seadme ressursside täpseks haldamiseks saate trükkimist jälgida, kvoote hallata, laadimist rakendada, konfidentsiaalseid dokumente turvaliselt hoida ja ootejärjekordadest vabastada.

Kõigi opsüsteemide toetamiseks kasutab PaperCut enam kui 112 riigis enam kui 50 000 saiti hariduses, valitsuses ja ettevõttes 25 keeles.

PaperCut


 

Ringdale

Ringdale asuv FollowMe on täielik dokumentide väljundihalduslahendus, mis pakub enneolematut paindlikkust organisatsioonidele, kes soovivad vähendada kulusid, suurendada turvalisust ja parandada oma printimiskeskkondade tõhusust.

Ringdale leiutas FollowMe ja printimise rändlustehnoloogia 1997. aastal ning on jätkanud kliendile suunatud lahenduste turule toomist kogu maailmas. Ringdale kuulub praegu müügi- ja tugibüroosid USA-s, Suurbritannias, Saksamaal, Singapuris ja Jaapanis.

Ringdale


 

SafeCom

SafeCom pakub kujundus- ja printimiskeskkondade juhtimiseks ja optimeerimiseks modulaarset lähenemisviisi - SafeCom Smart Printing. SafeCom Smart Printing ™ abil vähendavad ettevõtted kogu maailmas kulusid, suurendavad tõhusust, suurendavad turvalisust, vähendavad jäätmeid ja kaitsevad keskkonda. SafeCom peakontor asub Taanis, kontorid asuvad Ameerika Ühendriikides, Suurbritannias, Prantsusmaal, Saksamaal ja Singapuris.

SafeCom


 

Schomäcker GmbH

Alates 1978. aastast on Schomäcker Card Solutions pakkunud kohandatud IT-lahendusi kõigile kaarditehnoloogia valdkondadele. Meie kliendid on pärit paljudest erinevatest valdkondadest, nagu akadeemilised asutused, raamatukogud, üliõpilasorganisatsioonid, haiglad, tööstus ja haldus. Alates projektikonsultatsioonidest ja meie tarkvara individuaalsest kohandamisest kuni terminalide kohapealse paigaldamiseni katab meie teenuste valik täielikult klientide erinevad vajadused. Oma kliendikeskse toega esindame jätkuvalt usaldusväärsust ja kõrgeid kvaliteedistandardeid kogu Euroopas.

Schomäcker GmbH


 

Xerrex

Tegeleme kontorikeskkondade optimeerimise, dokumentide arhiveerimise ja ringluse terviklike lahenduste väljatöötamise ja juurutamisega.

Meie pakkumine sisaldab DiademScanManagerit, intelligentset skannimissüsteemi, mis toetab dokumentides sisalduva teabe haldamist ja vähendab märkimisväärselt dokumentide arhiveerimiseks ja hankimiseks kuluvat aega. See kasutajasõbralik lahendus võimaldab automatiseerida skannimisprotsessi, kõrvaldada vead, standardiseerida dokumentide elektroonilisse arhiivi sisestamisel vastuvõetud reeglid ja parandada dokumentides sisalduva teabe turvalisust. Rakendus loeb metaandmed dokumentidest automaatselt välja ja salvestab need vastava nime all hoidlasse.

Xerrex
Developer Support Programm register banner

Liituge meie arendaja tugiprogrammiga või logige sisse olemasoleva partnerina

Logi sisse