TRÜKITEENUSE TULEVIK: VEEBIPÕHINE PRINDI- JA TRÜKITEENUS

Miks veebipõhine prindi- ja trükilahendus pakub teile kõiki veebipõhiseid trükilahendusi, mida iial vajate?

Veebi- ja e-printimise lahendused, mida teie kliendid kasutavad


Internet ja e-kaubandus on muutunud igapäevaelu lahutamatuks osaks ning neist on saamas põhikanalid enamike äritehingute tegemiseks.

Selleks et säilitada konkurentsivõime ka tulevikus, peavad väikese ning keskmise suurusega trükikojad pakkuma veebipõhiseid prindi- ja trükilahendusi (W2B), nagu kaugkirjastamine, veebi kaudu trükkimine ja e-äride trükiteenused, mis aitavad tooteid ja teenuseid tutvustada ning müüa. Teie kliendid tunnevad juba veebipõhist prindi- ja trükilahendust ning veebipõhiseid süsteeme ja on harjunud ostma selliseid tooteid nagu raamatud, kontoritarbed, kirjatarbed ja kaardid ning kasutama teenuseid, nagu reisiteenused, andmetalletus ja pilvandmetöötlusteenused.


Sellepärast on veebipõhine prindi- ja trükiteenus teie kui trükiteenuse osutaja jaoks nii oluline. Selle abil saate eristada oma teenuseid konkurentide omadest, vähendada üldkulusid, parandada tõhusust ja teha palju muud.Mida pakub veebipõhine prindi- ja trükilahendus trükikojale? 

Veebipõhine prindi- ja trükilahendus pakub trükikeskkonnale muuhulgas järgmiseid eeliseid.


 • See võib aidata vähendada kliendi turundusosakonna aja- ja rahakulusid
 • See võib abistada kliendi trükimaterjalide eest vastutavaid töötajaid
 • Võimaldab klientidel esitada tellimusi iga päev ööpäev läbi
 • Muudab tellimuste töötlemise läbipaistvamaks, mis vähendab klienditeeninduse päringuid
 • Abistab kliendi trükimaterjalide eest vastutavaid töötajaid
 • Loob veebis kõigi toodete ja teenuste jaoks poe „vaateakna“, mis suurendab müüki
 • Saate pakkuda veebimakse valikuid, mis parandab rahavoogu
 • Automatiseerib tellimise, maksmise ja raamatupidamise protsesse

Veebipõhine prindi- ja trükilahendus

Veebipõhine prindi- ja trükilahendus

Miks on veebipõhine prindi- ja trükilahendus nii oluline?

Veebipõhised prindi- ja trükilahendused on kiiresti muutumas digitaalsete prindi- ning trükiteenuste osutajate strateegiate ülioluliseks komponentiks ja seda mitte üksnes kättesaadavuse huvides, vaid ka müügi, turustamise ja disaini toetamiseks. See pakub ka vahendeid, mille abil on võimalik ületada keskkontori halduskulude hüppelisest kasvust tingitud probleeme, mida põhjustavad suure hulga väikse tiraaži ja väikse hinnaga tööd. Enamik prindi- ja trükiteenuste haldusprotsesse ning tavapäraseid haldussüsteeme on sobilikud ofsettrükiste jaoks ja digitaalsete prindi-/trükitööde keskkonna nõudmised valmistavad neile raskusi.

Riistvara
hardware icon
Jätke oma jälg veebipõhise prindi- ja trükilahenduse veebikeskkonda

AccurioPressi tooteseeria kiired värvitrükimasinad on välkkiired, lihtsalt kasutatavad ja võimsate liinisiseste viimistlusvalikutega, tänu millele viivad need digitaalse tootlikkuse uuele tasemele, säästes aega, tööjõukulusid ja ka ruumi teie tootmisüksuses.

Tarkvara
software icon
Tarkvara, mille abil saate Interneti oma kasuks tööle panna

Kas soovite hakata edukalt tegutsema kohe pärast veebipõhise prindi- ja trükilahenduse installimist? Peate alustama täpselt õige tarkvaraga. AccurioPro Flux Ultimate on tipptasemel veebipõhine prindi- ja trükilahendus, mis võimaldab trükiteenuste osutajatel, ettevõttesisestel trükikodadel, avalikõiguslikelt asutustel ning haridusasutustel pakkuda turvalist, piletipõhist trükitööde veebi kaudu edastamist. Lõppkasutajad saavad seejärel kasutada seda mugavat teenust iga päev ööpäev läbi.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

TRÜKITEENUSE TULEVIK: VEEBIPÕHINE PRINDI- JA TRÜKITEENUS

TRÜKITEENUSE TULEVIK: VEEBIPÕHINE PRINDI- JA TRÜKITEENUS

Veebipõhine prindi- ja trükilahendus pole enam lisavalik, vaid see on lahendus, mida trüki- ning prinditeenuste osutajad lihtsalt peavad pakkuma.

Veebipõhine prindi- ja trükitööde lahendus võimaldab klientidel mugavalt veebi kaudu oma tellimusi esitada, faile üles laadida ja tööde eelvaadet vaadata. Trükivalmis dokumente võib näidata kataloogides ning samas võib tellimiseks pakkuda ka muid tooteid kui trükised. Rakendus kontrollib, kas failid on trükitavad, kas kliendi edastatud kujutiste eraldusvõime on õige, kas fondid on manustatud ja kas failid sisaldavad teavet läbipaistvate elementide kohta. Enamik veebipõhiseid prindi- ja trükilahendusi lasevad klientidel kohandada varem disainitud malle ning laadida üles oma sisu automaatseks trükiste tootmiseks. 


Mis on veebipõhine prindi-/trükilahendus ning miks te seda vajate?

Tehnoloogia ikoon

Optimeeritud ettevõttesisesteks prindi-/trükitöödeks ja teistele ettevõtetele trükiteenuste osutamiseks

Produktiivsusfunktsiooni ikoon

Veebipõhine prindi- ja trükilahendus ning digitaalne müük on trükivaldkonna versioon e-kaubandusest, mis kasutab Internetti trükitööde tõhusamaks ja soodsamaks tellimiseks

Prindifunktsiooni ikoon

Veebipõhine prindi- ja trükilahendus on täislahendus trükiste hankimiseks ning haldamiseks

Mobiilsusfunktsiooni ikoon

Veebipõhise prindi- ja trükilahenduse abil saab igaüks asukohast sõltumata kasutada oma arvutis prindi- ning trükilahendusi, kontrollida PDF-faile ja saata neid viivituseta printerisse/trükimasinasse

Kiirusfunktsiooni ikoon

See pakub klientidele lihtsat ja mugavat tööriista hindade arvutamiseks

Suur produktiivsus trükitööde kasumlikkuse parandamiseks

Suur produktiivsus trükitööde kasumlikkuse parandamiseks

Täitke uue põlvkonna digitaalsete ülesannete kasvavaid nõudmisi

AccurioPrinti digitaalsete süsteemide valik on loodud täitma uue põlvkonna digitaalsete ülesannete kasvavaid nõudmisi. Need trükiteenuste pakkujate ja teiste professionaalide jaoks hoolikalt projekteeritud süsteemid pakuvad erakordset värvide reprodutseerimist ja stabiilset registreerimist ning suudavad samuti tõhusalt ja töökindlalt luua paberkandjate põhjal digitaalfaile.


Miks peaksite suutma kasutada prindi- ja trükitööde lahendust?

Me kõik puutume varem või hiljem kokku veebipõhiste teenuste ja pilvandmetöötluse kasvava trendiga, sest üha enam kliente läheb üle veebipõhisele keskkonnale ja nad ootavad, et teie ettevõte osutaks veebipõhiseid teenuseid.

 

Viimase kahe aastakümne jooksul on e-kaubanduse maht üle kogu maailma üha kasvanud. Kui 1995. aastal moodustas netikasutajate arv vaid 0,4%, siis 2012. aastaks oli see kasvanud 34,8 protsendini ning jätkas plahvatuslikku kasvu. Kõige küpsem turg USA kasvas 2015. aasta seisuga endiselt 8% aastas, samas kui Hiina hakkas mahu osas seda 2015. aastal ületama ja prognooside kohaselt kolmekordistab Hiina 2020. aastaks oma veebitehingute mahtu.

 

Tänu veebipõhistele prindi- ja trükilahendustele on selle kasvutrendi võimalikud kasutegurid trükitööstusele ulatuslikud. Veebipõhised prindi- ja trükilahendused võimaldavad prindi- ning trükiteenuste osutajatel laiendada oma prindi- ja trükitoodete valikut, pakkuda loomingulisi veebilahendusi ning osutada selliseid teenuseid nagu ööpäevaringne kaugühenduse abil kirjastamine, ning tõhustada tööde töötlemist.

Äritegevuse toetamine töövoo automatiseerimisega

Äritegevuse toetamine töövoo automatiseerimisega

Milliseid eeliseid pakub see ettevõttesisesele trükiruumile?

Tänapäevases võrgustatud ettevõtte keskkondades on paljud sisemised protsessid juba veebipõhised. Miks ei peaks seda olema siis ka ettevõttesisene printimine ja trükkimine?


Veebipõhine prindi- ja trükilahendus (W2P) pakub ettevõttesisestele trükiruumidele suurepärast võimalust suurendada prindi-/trükitööde tellimuste esitamise ning täitmise tõhusust, mugavust ja kiirust. W2P abil saab esitada prindi-/trükitööde tellimusi igal ajal, sest trükiruum on avatud iga päev ööpäev läbi. Lisaks sellele võimaldab W2P nii kogu ettevõttes kui ka trükiruumis oluliselt ressursse säästa. Kuna enamikke ettevõttesiseseid trükiruume juhitakse tulemusüksustena, siis on W2P majanduslikud kasutegurid eriti olulised.


Milliseid eeliseid pakub ettevõttele trükiruumis W2P kasutamine?

 • Trükiruumi saab kasutada iga päev ööpäev läbi
 • See säästab aega ja raha
 • Tellimisprotsessid on tõhusamad
 • Sisemistele klientidele saab pakkuda ulatuslikemaid teenuseid
 • Tellimusi on võimalik jälgida
 • Kõrgemal tasemel automatiseerimine


Milliseid eeliseid pakub W2P ettevõttesisesele trükiruumile?

 • Kulude vähendamine
 • Kasumi suurendamine
 • Produktiivsuse suurendamine
 • Tellimisprotsesside sujuvamaks muutmine
 • Prindi-/trükitöid saab hõlpsalt uuesti tellida
 • Suhted ettevõttesiseste klientidega paranevad
 • Ajamahukate päringute arv väheneb


Üks suuremaid eeliseid, mida W2P ettevõttesisestele trükiruumidele pakub, on kulusid vähendav iseteenindus. Kas saate lubada endale selle tehnoloogia eiramist?

Neli toimingut äritegevuse laiendamiseks

Neli toimingut äritegevuse laiendamiseks

Uuteks ärivõimalusteks valmistumine

TUVASTAGE. Miks on hea äriidee uurida konkreetset võimalust äritegevuse laiendamiseks? Pakume arvukalt eri teabeallikaid, mis käsitlevad mitmesuguseid teemasid, nagu veebipõhine prindi- ja trükilahendus, muutuvate andmetega trükkimine, töövoo automatiseerimine, liinisisene lõpptöötlus ja raamatute kirjastamine.


HINNAKE. Kuidas see ärivõimalus sobib teie praeguse tegevusega? Meie hindamisjuhendid, mille on koostanud sõltumatud valdkonna eksperdid, aitavad teil praktiliselt hinnata, kas teie ettevõte on valmis uueks ärivõimaluseks, nt veebipõhise prindi- ja trükilahenduse kasutamiseks.


PÕHJENDAGE. Millist kasu on see uus ärivõimalus pakkunud teistele prindi- ja trükiteenuste osutajatele? Lugege eri ärivaldkondade juhtumiuuringutest, millist kasu on need pakkunud teistele teiega sarnanevatele klientidele. Saate seejärel otsustada, kas investeering oleks teie jaoks kasulik.


VIIGE ELLU. Kas soovite tagada eduka rakendamise ja vältida ohukohti, mis võivad põhjustada pettumusi? Valdkonna erapooletute spetsialistide koostatud üksikasjalik rakendusjuhend aitab teil oma ettevõttes uut äriideed ellu viia. Kuna uue äriidee elluviimine võib olla keerukas, siis pakume rakendamisetapis loomulikult ka praktilist tuge.


Digital 1234 logo
Äritegevuse toetamine veebipõhise prindi- ja trükilahenduse abil

Milliseid eeliseid pakub see ettevõttesisesele trükiruumile?

Tänapäevases võrgustatud ettevõtte keskkondades on paljud sisemised protsessid juba veebipõhised. Miks ei peaks seda olema siis ka ettevõttesisene printimine ja trükkimine?


Veebipõhine prindi- ja trükilahendus (W2P) pakub ettevõttesisestele trükiruumidele suurepärast võimalust suurendada prindi-/trükitööde tellimuste esitamise ning täitmise tõhusust, mugavust ja kiirust. W2P abil saab esitada prindi-/trükitööde tellimusi igal ajal, sest trükiruum on avatud iga päev ööpäev läbi. Lisaks sellele võimaldab W2P nii kogu ettevõttes kui ka trükiruumis oluliselt ressursse säästa. Kuna enamikke ettevõttesiseseid trükiruume juhitakse tulemusüksustena, siis on W2P majanduslikud kasutegurid eriti olulised.


Milliseid eeliseid pakub ettevõttele trükiruumis W2P kasutamine?

 • Trükiruumi saab kasutada iga päev ööpäev läbi
 • See säästab aega ja raha
 • Tellimisprotsessid on tõhusamad
 • Sisemistele klientidele saab pakkuda ulatuslikemaid teenuseid
 • Tellimusi on võimalik jälgida
 • Kõrgemal tasemel automatiseerimine


Milliseid eeliseid pakub W2P ettevõttesisesele trükiruumile?

 • Kulude vähendamine
 • Kasumi suurendamine
 • Produktiivsuse suurendamine
 • Tellimisprotsesside sujuvamaks muutmine
 • Prindi-/trükitöid saab hõlpsalt uuesti tellida
 • Suhted ettevõttesiseste klientidega paranevad
 • Ajamahukate päringute arv väheneb


Üks suuremaid eeliseid, mida W2P ettevõttesisestele trükiruumidele pakub, on kulusid vähendav iseteenindus. Kas saate lubada endale selle tehnoloogia eiramist?

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust

Kui usute, et teid võiks aidata teave selle kohta, kuidas saaksite arendada oma ettevõtte veebipõhiseid prindi- ja trükivõimalusi programmiga Digital1234, klõpsake lingil „Võtke meiega ühendust“ ja leppige kokku kohtumine Konica Minolta esindajaga, kes juhendab teid isiklikult täieliku rakendusjuhendi kasutamisel.