Protsesside automatiseerimise võimalus on saadaval kõigile töötajatele

Selles lahenduses olevad tooted:


 

Andmete ja failide kogumine ja haldamine

SharePointi loendite abil saab andmeid koguda samamoodi nagu Excelis ning neid andmeid on lihtne sisevõrgus jagada ja hallata. Microsoft 365 keskkonnas kasutatakse üle kümne miljoni kohandatud loendi (alatest lihtsatest kontakti- ja ülesandeloenditest ning lõpetades suurettevõtete äritegevusega seotud oluliste loenditega). Andmefailide vaatamiseks, loomiseks ja muutmiseks saate teenuse Microsoft Power Apps abil koostada kohandatud vorme.

a SharePoint list showing vacation requests
a SharePoint list showing vacation requests and a Power Automate automation to send a customized email whenever someone adds a new vacation request

Korduvate toimingute automatiseerimine

Ärge kulutage enam aega meeskonna- ja ettevõttega seotud korduvatele käsitsitoimingutele. Power Automate’i hõlpsalt kasutatava visuaalkonstruktori abil saate kõik etapid paika panna. Power Automate’is saate konfigureerida teatisi ja kinnitamisi ning modelleerida keerukaid mitmeetapilisi protsesse jpm.

Andmeallikate ja teenustega ühenduse loomine ning integreerimine

Kui mõne protsessi jaoks on vaja andmeid muudest allikatest ja teenustest, saate Power Automate’i abil automatiseerida andmevahetuse, failide sünkroonimise jms. Power Automate’i abil saate näiteks teabe, mille mõni müügimeeskond lisab Microsoft Dynamicsi kaudu, kopeerida teiste töötajate kasutatavasse SharePointi loendisse. Power Automate on integreeritav ka kohapealsete teenuste ja muude tootjate teenustega.

a Windows tablet PC running Power Automate
a laptop running a SharePoint vacation-request list and a Power Apps Create app screen next to a smart phone showing a new vacation request created in Power Apps

Äri edendavate rakenduste koostamine

Power Apps võimaldab teil koodi kirjutamata koostada rakendusi, mis oskavad käitada SharePointi loendites ja teekides ning ka muudes pilvepõhistes ja kohapealsetes allikates olevaid andmeid. Power Apps võimaldab luua uudseid tehnoloogilisi digifunktsioone, mis kasutavad näiteks mobiiltelefonide kaameraid.


Äriprotsesside automatiseerimise tooted

Screenshot_2020-10-23-Ariprotsesside-automatiseerimine-Microsoft-365.png
Screenshot_2020-08-13-Verslo-procesu-automatizavimas-Microsoft-365-(1).png
Screenshot_2020-08-13-Verslo-procesu-automatizavimas-Microsoft-365-(2).png

SharePoint

Sujuva koostöö tagamiseks ühendage oma ettevõtte inimesed, sisu ja rakendused.

 

Power Apps

Rakendage oma ärialast oskusteavet lahenduste hõlpsaks loomiseks. Andke inimeste käsutusse parimate tulemuste saavutamiseks vajalikud vahendid.

 

Power Automate

Teadete saatmiseks, failide sünkroonimiseks, andmete kogumiseks ja muuks saate oma lemmikrakenduste ning -teenuste vahel luua automaattöövood.

Kas soovite tasuta konsultatsiooni?

Täitke vorm või helistage: + 372 6512 900