Brussels Expo, Belgium

Place de Belgique 1, 1020 Brusseles, Belgium

Vaadake potentsiaali Labelexpo Europe 2023 messil

Mõelge uuesti läbi, mida etiketid teie ettevõtte jaoks teha saavad

Sa oled kirglik, et muuta oma ettevõte parimaks, mis see olla saab. Ja meie oleme kirglikult valmis teid igal sammul toetama, pakkudes teile vajalikke trükilahendusi ja teadmisi. Aitame teil nautida suuremat mitmekülgsust, paindlikkust ja tõhusust, et edendada äritegevuse kasvu igal võimalusel. Liituge meiega Labelexpo Europe 2023 messihallis 8, stendil C21/C22, et avastada tipptasemel tarkvara- ja teenindusvõimalusi, mis põhinevad ülemaailmsel kogemusel ja kohalikul kohalikul tarnimisel.


Jagame stendi koos MGI Digital Technologyga ja kasutame oma ühiseid teadmisi, et näidata, kuidas saate arendada ideid ja suurendada kasumlikkust trükivõimalusi kasutades.
 
Oodata on kaasahaaravat, interaktiivset ruumi, mis äratab teie-suguste ambitsioonikate sildistajate kujutlusvõime, et näha potentsiaali. Rääkimata kirest ja põnevusest, mida me koos töötame, et mõelda uuesti, mis on digitaalses etiketitootmises võimalik.
 
Tule ja tutvu viimaste suundumustega ning kogu etikettide tootmistsükliga, et inspireerida oma kliente.

Ärge jätke seda kõike vahele


Siin on lühike eelvaade sellest, mida oodata:

 

AccurioLabel 400

Meie uusim digitaalne etiketipress pakub suuremat tootlikkust trükikiirusega kuni 39,9 meetrit minutis, annab eeliseid automatiseeritud värvi- ja tiheduse kontrollimisel ning laiendab trükirakenduste valikut tänu viiendale valge tooneriga värvijaamale.

AccurioLabel 230, sh tindipritsiga kohandamine

Kiire, paindlik, usaldusväärne ja tõhus digitaalne etiketiprintimine - sealhulgas Inline-finišeerimine ja tindipritsiga kohandamine.

PKG-1300

Print-on-demand lainepapptootjatele, töötlejatele, trükikodadele ja brändiomanikele, kes otsivad lühikese tiraažiga digitrükilahenduslahendust - säästes aega ja raha.

MGI JETvarnish 3D Web Compact

The MGI JETvarnish 3D Web Compact on ideaalne lahendus etiketiprinteritele. JETvarnish 3D Web Compact võimaldab ühe käiguga, 100% digitaalse protsessi kohaselt, kanda UV-selektiivset lakki JA kuumtemplit, lamedalt või reljeefselt, fikseeritud või muutuva andmestikuga.

MGI Octopus Web

MGI Octopus Web pakub täiesti uut tehnoloogiat isekleepuvate etikettide digitaalseks lõikamiseks ja viimistlemiseks, kasutades lõiketeradega varustatud 4-teljelisi lõikeppe.

2023. aasta etiketitööstuse prognoosid

Etikettide digitaalne tootmine on muutunud peavooluks, peaaegu 35% kogu väärtusest on nüüdseks täielikult digitaalne või hübriidne trükkimine. Hämmastava pendlihüppe tulemusena on digitaalne tehnoloogia turul ülekaalus, kuna üha enam kaubamärke ja jaemüüjaid peavad agiilsust ja kiiret reageerimist kriitilisteks teguriteks, et vastata kiiresti muutuvatele nõudlusmustritele uues võimaluste maailmas.

Loe kogu artiklit siit

ASTU UUDE MAAILMA

press

press
Silke Ehmann-Cotichini
Team Manager Brand Positioning & Architecture, Content Strategy & Development
Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH
Silke.Ehmann-Cotichini@konicaminolta.eu
+49 (0)511 7404-5604

 

Press Conference 11th September@14.00-14.30pm CET
Press Office Theatre


Facts & Figures about Label Printing
Facts and Figures
 
Labelexpo Europe 2023
Discover more on the event site

Mõelge uuesti läbi, mida etiketid teie ettevõtte jaoks teha saavad

Mõelge uuesti läbi, mida etiketid teie ettevõtte jaoks teha saavad

Brussels Expo, Belgium

Place de Belgique 1, 1020 Brusseles, Belgium

Website

BRONEERI OMA KOHT

Võtke meiega ühendust, et leppida ürituse ajal kokku isiklik kohtumine meie meeskonnaga.

Tekstiväljad, millel on * , on kohustuslikud!