Klientide vajadustega tegelemine täpsemate innovatsiooni juhtimise põhimõtete abil      


Kas soovite oma ettevõttes või töökohas uuenduslikku mõtteviisi juurutada? Tutvuge ja võtke juba täna ühendust Konica Minolta Business Innovation Centre Europe’iga 

The Business Innovation Centre creates customer-centric solutions focused on your company’s digital and cultural transformation, growth and evolution.
 

Konica Minolta is driven by innovation

Our teams are focused on giving shape to ideas in a creative environment, through technology and business incubation. Passionate about creating new technologies to improve the lives of our global community, we have a strong focus on collaborating and co-innovating with clients, start-up companies, academics and leading-edge partners to develop new offerings in the areas of digital workplace, sensing & information management, business technology and healthcare.

Konica Minolta on tugeva innovatsioonikultuuriga pidevalt arenev organisatsioon, mis on alati pühendunud miljonite inimeste elu muutvate uute tehnoloogiate ja loominguliste ideede arendamisele.
 
Konica Minolta asutas osana oma globaalsest äriinnovatsiooni juhtimise strateegiast maailma viies suuremas piirkonnas Business Innovation Centre’id (BICi-d) eesmärgiga mõista paremini klientide vajadusi ning luua selle tulemusena uut väärtust ja avaldada ühiskonnale positiivset mõju.
 
BIC-ide eesmärk on arendada uusi tooteid, teenuseid ja äritegevust kogu elutsükli vältel alates mõtteloomest kuni kommertsialiseerimiseni ning toetada Konica Minolta globaalset kliendibaasi alates väikeettevõtetest kuni rahvusvaheliste organisatsioonideni, võimaldades aru saada, kuidas turul toimuvad muutused loovad pidevalt vajaduse muudatuste järele.
Need uued tehnoloogiad ja ärilahendused äristatakse seejärel ning kombineeritakse uue äri loomiseks toodete ja teenustega.
 

Solutions

Teave BIC Europe’i kohta:

Business Innovation Centre (BIC) Europe on Konica Minolta Europe’i juhtiv asutus, mis vastutab innovatsiooni eest. BIC Europe on usaldusväärne partner, kes teeb klientide, partnerite ja uute uuenduslike lahenduste väljatöötamisega tegeleva akadeemiaga innovatsiooni vallas koostööd.
 

Get in touch