Mitmes asukohas printimine

Võite printida igas kontoris ja riigis ning igal mandril

Tsentraalse prindihalduse abil saate viivituseta juurdepääsu kõigile oma seadmetele


Igal organisatsioonil on oma probleemid. Olenemata sellest, kas juhite rahvusvahelist korporatsiooni või keskmise suurusega ettevõtet, töötajate produktiivsuse suurendamine on tõenäoliselt üks murekohtasid. Produktiivsuse pidevalt kõrgel tasemel hoidmine võib olla keeruline ülesanne, mis nõuab terviklikku lähenemist ja terviklikke lahendust, mis hõlmavad teie organisatsiooni kõiki kontoreid ning seadmeid. Konica Minolta saab pakkuda seda terviklahendust teie ettevõttele.

Mitmes asukohas printimine vastab täpselt oma nimele – see annab teile vabaduse printida ja kopeerida dokumente olenemata sellest, kus viibite. Selle saavutamiseks ühendatakse kõik teie prindiseadmed, et pakkuda teile tõhusust ja paindlikkust, mida vajate iga päev konkurentidega sammu hoidmiseks ning ka kõige nõudlikema klientide ootuste täitmiseks.

Süsteemi abil saate hallata kogu oma prindisüsteemi tsentraalselt, nii et võite näiteks ootamatu koosoleku puhul saata vajalikud failid vaid mõne sekundiga ühest asukohast teise. Prinditöid saab saata igast maailma punktist ning vajalik andmeedastus toimub kiirelt ja nobedalt, mis vähendab oluliselt ebavajalike meilide kirjutamiseks kulutatud aega. Parandage koostööd ja kiirendage kommunikatsiooni mitmes asukohas printimisega.

Lahendus

Lahendus

Mitmes asukohas printimine

YSoft SafeQ prindihalduse pakett on skaleeritav ja paindlik moodulite komplekt prindikeskkonna tõhusaks haldamiseks. Pakett pakub laia komponentide valikut, nii et saate luua täpselt teie ettevõtte vajadustele vastava lahenduse. Ysoft SafeQ mooduleid saab kasutada üle kogu maailma prinditööde saatmiseks ja vabastamiseks, graafikute ja tabelitega prindiaruannete loomiseks, prindikeskkonna turvalisuse suurendamiseks, skanni sihtkohtade eeldefineerimiseks, konfidentsiaalsetele dokumentidele loata juurdepääsu piiramiseks ning individuaalsete printimisreeglite abil raha säästmiseks.

Riistvara
hardware icon
Konica Minolta printimise riistvara

Kas otsite parimat digitaalse prindi- ja trükitöö jõudlust? Te olete selle leidnud. Konica Minolta trüki- ja prinditööde riistvara on valdkonna etalon ning need seadmed suudavad pakkuda revolutsioonilist värviliste kujutiste kvaliteeti, ülikiiret mustvalget väljundit ja professionaalseid liinisiseseid viimistlusvalikuid, et täita teie keerukate tööde nõudmisi ja teha palju muud. Olenemata teie ettevõtte suurusest või tegevusvaldkonnast võimaldab meie prindi- ja trükitööde riistvara teil oma prindi- ning trükitööde taristut üles ehitada, digitaalset sisu hallata, rakendada tipptasemel mõõtevahendeid ja tutvuda muude lahendustega, mis aitavad teil töövoogu tundmatuseni muuta.

Tarkvara
software icon
SafeQ prindihalduse pakett

SafeQ tarkvara koosneb mitmesugustest modulaarsetest teenustest ja paindlikkest litsentsimisvalikutest. Võite valida ainult teile vajalikud moodulid, mis vähendab oluliselt juurutamiskulusid, sest te ei maksa funktsioonide eest, mida te ei kasuta. Ysoft SafeQ prindihalduse pakett on tsentraliseeritud prinditarkvara, mis sobib täiuslikult nii väike-ettevõtetele kui ka globaalsetele korporatsioonidele.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Haarake täielik kontroll oma printimiskeskkonna üle

Mitmes asukohas printimine on võimas abivahend igale ettevõttele, mis püüab saavutada suuremat paindlikkust ja töötajate vahelist kiiremat suhtlust. Te ei pea faile käsitsi teisaldama ega kulutama aega meilide saatmisele: Konica Minolta prindiserveri abil võite saata dokumendi printimiseks ühes kohas ja võtta selle vastu teises kohas. Saate selle abil kasutada tsentraalset haldust, nii et piirid ei takista teil enam kunagi oma eesmärke saavutamast. 


Lihtsustage töövooge ja kasutage mobiilprintimist, nii et saate edastada prinditöid ka mujalt kui oma kontorist. Saate lahendada pakilisi probleeme kodus, spordiklubis, kohvikus või mujal ning saata vajalikke faile vaid mõne sekundiga igasse ühendatud printerisse. 


Mitmes asukohas printimine pole lihtsalt kiire lahendus produktiivsuse suurendamiseks. See pakub ka turvalisust. See aitab tagada, et ettevõtte konfidentsiaalseid faile ei saa avada ega kopeerida volituseta töötajad. Võite määrata igale prinditaristu kasutamise loaga töötajale PIN-koodi, kasutajanime, parooli või ID. Saate kontrollida kasutatud paberikogust ning analüüsida töötajate prindiharjumusi, kasutades pikaajalist andmearuandlust, mis sisaldab selgelt mõistetavaid graafikuid ja tabeleid. 

   

   

Tehnoloogia ikoon

Tsentraalne haldamine

Kiirusfunktsiooni ikoon

Kiire ja tõhus prindiserver 

Kohandamisfunktsiooni ikoon

Suurem turvalisus

Prindifunktsiooni ikoon

Mobiilprintimine

Mobiilsusfunktsiooni ikoon

Mitmes asukohas printimine

Puutefunktsiooni ikoon

Veebipõhine prindi- ja trükilahendus

Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Valige prindihalduse lahendus, mis on loodud teie ettevõtte vajaduste täitmiseks. Sirvige Konica Minolta ulatuslikku hallatud prinditeenuste valikut ning võtke prindieelarve ja töötajate produktiivsus oma kontrolli alla. Kas te pole kindel, milline lahendus teie ettevõttele kõige paremini sobib? Või tahate äkki lahendada mitmesuguseid turvalisuse, taristu halduse või mobiilprintimisega seotud probleeme? Rääkige meile täpselt, millised on teie vajadused ja selgitame teile, kuidas neid täita. 

Choose the printing management solution designed to meet your business needs. Browse Konica Minolta's wide-ranging managed print services and take control over your printing budget and staff productivity. Not sure which solution would be the right match for your organisation, perhaps? Or do you have a range of different issues, such as security, infrastructure management or mobile printing, needing to be addressed? Tell us exactly what your needs are – and we'll explain exactly how to meet them.