Seadme turvalisus

Turvaline prindikeskkond Konica Minoltaga

Turvalisus on alati kõige olulisem


Igas ettevõttes käib iga päev töötajate käest läbi tohutult palju teavet, millest palju on loomulikult konfidentsiaalne. Iga suurusega igat tüüpi äriettevõttes prinditakse, kopeeritakse ja skannitakse iga tund dokumente, isikuandmeid, aadresse, eelarveid, plaane, mudeleid ja loendamatul hulgal muid ressursse ning kui ettevõte pole rakendanud töökindlaid turvameetmeid, siis on olema suur risk, et sellised tundlikud andmed võivad sattuda volituseta isikute kätesse.

Selle tagajärjed võivad olla hävitavad: teie tulevikuplaane ja mudeleid võidakse kopeerida ning konkurentidele edastada, võidakse müüa isikuandmeid ja avalikustada eelarveid.

Seadme turvalisus

Seadme turvalisus

Turvalisus on alati kõige olulisem

Andmeturve on tänapäeval üks olulisemaid eduka ja usaldusväärse ettevõtte juhtimise aspekte. Üks või kaks mõra teie ettevõtte kaitsemüüris võivad põhjustada konfidentsiaalsete andmete lekkimise ning tagajärjeks võib olla teie maine parandamatu kahjustamine. Konica Minolta pakub oma klientidele turvaseadmeid, mis ei vea neid kunagi alt. Lisaks on saadaval lai valik ülimalt töökindlaid standardlahendusi. Turvarikkumiste tuvastamine ja ennetamine aitab ettevõtetel vältida rahalisi kahjusid ning mainekahjut nii ettevõtte kui ka üksikisiku tasandil. 

Riistvara
hardware icon
Konica Minolta multifunktsionaalsed printerid

Enamik Konica Minolta seadmeid on varustatud HDD ja ülimalt töökindlate tsentraalse mäluseadme turvamehhanismidega, mis tagavad, et konfidentsiaalsed andmed ja muu tundlik ettevõtte teave on alati kaitstud. Konica Minolta pakub kõrgeimal tasemel turvet, mida näitab ISO 15408 ühiskriteeriumite sertifikatsioon.

Tarkvara
software icon
Konica Minolta tarkvaratooted

Tutvuge arvukate võimalustega, kuidas Konica Minolta tarkvaratooted saavad toetada teie tegevust. Konica Minolta aitab lahendada ettevõttesiseseid probleeme, ühtlustab eri tööstiile ja pakub teie tegevusvaldkonna vajadustele vastavaid tarkvaralahendusi. Konica Minolta jaoks on teie vajadused alati kõige tähtsamad, tänu millele suudab ta täita ka kõige nõudlikumate globaalsete organisatsioonide tarkvaravajadusi. Süsteemi abil saate kontrollida kõigi prindi- või kopeerimistööde kulusid, luua täpsemaid turvameetmeid, mis aitavad tagada, et tundlikud dokumendid ei satu võõrastesse kätesse ning teha palju muud.

Teenused
service icon
bizhub SECURE

Konica Minolta on loonud teenuse bizhub SECURE, et pakkuda klientidele ressursse bizhubi sisemisel kõvakettal oleva teabe kaitsmiseks. Päraks kliendi konkreetsete vajaduste välja selgitamist konfigureerib Konica Minolta mitmesugused multifunktsionaalse printeri turvafunktsioonid, mis hoiavad kõik multifunktsionaalse printeriga seotud andmed, dokumendid ja teabe täiesti kaitstuna.

Ärge tehke seda viga, et eirate multifunktsionaalsete printeritega seotud turvaküsimusi. Kui seadmele pääseb ligi suur hulk eri kasutajaid (k.a töötajad, külastajad ja alltöövõtjad), siis suurendab see andmelekke ohtu. Konica Minolta pakub lahendusi, mis annavad kiire juurdepääsu seadmete kõigile funktsioonidele ning võimaldavad samas kontrollida töötajate juurdepääsuõiguseid. See tagab, et külastajad ega volituseta töötaja ei pääse ligi konfidentsiaalsetele andmetele. Konica Minolta süsteemid on ikka turvalised, paindlikud ja kasutajasõbralikud, aga teie kontrollite kõike. 


Konica Minoltaga teate, et rakendate alati täpselt õigeid andmeturbe eeskirju ning saate tagada, et multifunktsionaalse printeri väljundsalves seisvad värskelt kopeeritud konfidentsiaalsed andmed või seadme kõvakettale salvestatud failid ei satu valedesse kätesse. Konica Minolta pakutav põhjalik turvameetmete valik aitab tagada teie dokumentide ja andmete turvalisuse.

Meie seadmed on loodud võrgukeskkonda integreerimiseks, mis tagab, et multifunktsionaalsed printerid järgivad rangeid turvastandardeid ning võimalikud turvalekked blokeeritakse võrguühenduse kaudu. Kõik see tagab, et saate rakendada neid arvukaid meetmeid, mida Konica Minolta kasutab teie andmete kaitsmiseks ja konfidentsiaalsetele andmetele juurdepääsu piiramiseks.

   

   

Tehnoloogia ikoon

Faksiliini turve

Kasutatavusfunktsiooni ikoon

Administraatori kaitstud pordid ja protokollid

Kohandamisfunktsiooni ikoon

S/MIME krüptimine

Produktiivsusfunktsiooni ikoon

SMTP autentimine

Mobiilsusfunktsiooni ikoon

Kasutaja autentimise meetodid 

Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Konica Minolta suhtub andme- ja seadmeturbesse äärmiselt tõsiselt. Kui teil on meie seadmetega seoses muresid või probleeme, võtke meiega kindlasti ühendust ja pakume hea meelega abi ning juhiseid nende probleemide lahendamiseks. Vastame ka kõigile teie küsimustele – muutute nii veelgi usaldusväärsemaks äripartneriks. 

Konica Minolta takes its data and device security extremely seriously. If you are experiencing any concerns or issues related to our devices, therefore, please don’t hesitate to contact us, and we’ll be happy to offer help and guidance with your needs. We will also answer all of your questions – and make you an even more reliable business partner in the process.