Turvaline printimine

Suurem kontroll, väiksemad prindikulud

Säästke aega, raha ja ressursse Konica Minoltaga


Ettevõtte suurusest olenemata on oluline, et kulud oleks kontrolli all. Mida suurem on organisatsioon, seda aeganõudvam ja energiamahukam on aga kõikide kulude jälgimine. See võib olla keeruline isegi sellise näiliselt ebaolulise teguri puhul nagu printimine. Lihtsalt küsige endalt – kas teate tegelikult, kui palju te kulutate iga päev, nädal, kuu või aasta skannimisele, printimisele ja kopeerimisele?

Kas teil ei õnnestu prindikulusid prognoosida? Ärge muretsege – te pole ainus. Isegi tänapäevasel tehnoloogiaajastu ei õnnestu suurel hulgal ettevõtetel ikka veel oma tegelikke kulusid faktipõhiselt hallata. Kas te ei tea, millised töötajad saavad teie taristut kasutada ja kui sageli nad seda teevad? See võib samuti olla tõsiseks takistuseks prindieelarve vähendamisele. Turvaline prindilahendus pakub teile teavet, mida vajate selleks, et saaksite langetada otsused faktide mitte tunnete põhjal. Saate selle abil jälgida konkreetse töötaja prindikäitumist, määrata kasutajatele juurdepääsuõiguseid ja optimeerida oma prinditaristut organisatsiooni unikaalsete vajaduste kohaselt.

Turvaline printimine

Turvaline printimine

Lahendused

Turvaline printimine annab teile andmed, mida vajate kogu prindikeskkonna kontrollimiseks ja optimeerimiseks. See aitab säilitada edumaad konkurentide ees, sest saate kasutada lahendust, mis aitab probleeme kõrvaldada, säästes samas teie aega, raha ja vaeva. 


Turvaliste prindilahenduste rakendamine käib lihtsalt – liides on loogiline ja selle kasutamist on lihtne õppida, nii et te ei pea palkama tehnikuid. Tarkvara võib anda teile täpseid andmeid teie meeskonna prindikäitumise kohta, piirata kasutajate juurdepääsu teatud funktsioonidele ning see on disainitud nii, et see oleks erakordselt kasutajasõbralik.

Riistvara
hardware icon
Konica Minolta printimise riistvara

Kas otsite parimat digitaalse prindi- ja trükitöö jõudlust? Te olete selle leidnud. Konica Minolta trüki- ja prinditööde riistvara on valdkonna etalon ning need seadmed suudavad pakkuda revolutsioonilist värviliste kujutiste kvaliteeti, ülikiiret mustvalget väljundit ja professionaalseid liinisiseseid viimistlusvalikuid, et täita teie keerukate tööde nõudmisi ja teha palju muud. Olenemata teie ettevõtte suurusest või tegevusvaldkonnast võimaldab meie prindi- ja trükitööde riistvara teil oma prindi- ning trükitööde taristut üles ehitada, digitaalset sisu hallata, rakendada tipptasemel mõõtevahendeid ja tutvuda muude lahendustega, mis aitavad teil töövoogu tundmatuseni muuta.

Tarkvara
software icon
YSoft SafeQ

YSoft SafeQ on serveripõhine prindihalduse lahendus, mis sisaldab tipptasemel innovaatiliste funktsioonide komplekti, mis aitavad teil oma prindikeskkonda kontrollida, faktipõhiseid otsuseid langetada, prindieelarvet piirata ja vähendada mõju keskkonnale. YSoft SafeQ aitab muuta printimise kulutõhusamaks ja turvalisemaks. Saate selle lahendusega määrata juurdepääsuõiguseid, jälgida töötajate prindikäitumist ning vähendada riski, et volituseta töötajad pääsevad ligi konfidentsiaalsetele andmetele.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Turvaliste prindilahenduste juurutamine aitab teil prindikeskkonda optimeerida. Saate lihtsustada töövoogu ja teha kindlaks, milliseid multifunktsionaalseid printereid kõige rohkem kasutatakse, mis annab teile palju selgema ülevaate ettevõtte vajadustest. Turvaline printimine võimaldab viivituseta kulusid vähendada, sest palub kasutajatel ennast tuvastada, kui nad soovivad dokumenti printida, skannida või kopeerida.

Võite pakkuda klientidele tasulist prinditeenust (toimingute jälgimine ja täpsete kulude arvutamine käib kiirelt ning lihtsalt), kasutada ID-kaarte või PIN-koode klientide maksuvõime kontrollimiseks, jälgida töötajate prindiharjumusi ning luua kasutusvalmis, reguleeritavaid ja selgeid aruandeid, mis hõlmavad kõiki multifunktsionaalsete printeritega tehtud toiminguid. Lisaks saate kasutada põhjalikku aruandlust, et arvestada kõiki konkreetse projektiga seotud prindi- ja kopeerimistöid, arvutada kiiresti ja lihtsalt sellega seotud kulud ning lisada need projektile.

Võite veelgi enam kulusid kärpida, kasutades aruandeid, mis näitavad, kuidas printimise vähendamine kaitseb keskkonda – see julgustab töötajaid vältima ebavajalikku dokumentide printimist. Konica Minoltaga saate muuta printimise turvalisemaks, lihtsamaks ja viia selle kõrgemale tasemele kui kunagi varem. 

   

   

Kohandamisfunktsiooni ikoon

Parem dokumenditurve

Tehnoloogia ikoon

Andmepõhine prinditööde audit

Produktiivsusfunktsiooni ikoon

Väiksemad taristu kulud

Prindifunktsiooni ikoon

Ei vaja prindidraivereid

Kasutatavusfunktsiooni ikoon

Turvalised töövood

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Kas teid huvitab, kuidas turvaline printimine võiks teie ettevõttele kasulik olla? 

Arutame hea meelega teie konkreetseid vajadusi ja näitame, kuidas turvaline printimine võib neid täita. Võime aidata teid SafeQ arhitektuuri projekteerimisel, toetada teid installimisel ning pakkuda teie administraatoritele vajalikku koolitust. Klõpsake lihtsalt lingil „Võtke meiega ühendust“ ja meie spetsialist kontakteerub peagi teiega.