Kõikehõlmav IT-platvorm

Workplace Hub

Workplace Hub: lihtsustage oma IT-keskkonda


Saate töötada nii nagu tahate. See töötab teie huvides ja teie vajaduste järgi. Tasuta. Võimas. Ühendatud. Kas kõlab hästi? See ongi seda.

Andmemahud muutuvad üha suuremaks ja tehnoloogiad üha keerukamaks ning teie ettevõte peab suutma lahendama mitmesuguseid probleeme, sest töötajate töötamine muutub liikuvamaks, andmeturbe standardid rangemaks ning peate regulaarselt uuendama eri süsteeme.


Mis saab siis, kui ettevõtte süsteemis tekib rike?


Olge valmis igaks IT-keskkonna probleemiks – see annab teile meelerahu ning teil on rohkem energiat ja aega keskenduda ülesannetele, mis on teie ettevõtte jaoks tõeliselt olulised. 

Kujutage ette enda ümber ehitatud tehnoloogiat: Konica Minolta Workplace Hub

Siiani on süsteemide ühilduvus olnud üks suuremaid takistusi tööviljakuse tagamisel. Töökoha IT-infrastruktuuride eri osade ühendamise abil eemaldab Workplace Hub selle tõkke ja pakub intelligentseid teenuseid. See muudab organisatsioonide vajaliku ja soovitava IT-keskkonna kavandamise, haldamise ja kasvatamise lihtsamaks. See võimaldab inimestel nutikamalt töötada ükskõik millise seadme või asukoha järgi. See annab inimestele kontrolli oma tehnoloogia üle. See on teie tingimustel IT.

Eelised

Workplace Hub koosneb mitmest tööriistast, mida saate kasutada oma IT-halduse täiendamiseks. See koondab halduse- ja koostööfunktsioonid ning tehnoloogia ja tugiteenused ühte täielikku IT-ökosüsteemi. Konica Minolta lõi selle IT-teenuste platvormi, et pakkuda ettevõtetele efektiivset, tõhusat koostööd koos tugevate tehnoloogiapartneritega, nagu Hewlett Packard Enterprise, Sophos ja Microsoft.

   

   

WorkplaceHubi funktsiooni ikoon Administraatori juhtpaneel

Muutke IT lihtsamaks

WorkplaceHubi funktsiooni ikoon IT-taristu

Optimeerige IT kulusid

WorkplaceHubi funktsiooni ikoon IT-teenused

Kaitske kõiki oma andmeid

WorkplaceHubi funktsiooni ikoon Kasutaja juhtpaneel

Suurendage meeskonna tõhusust