Varunduse haldus

Kas otsite usaldusväärset varunduse haldusteenust?

Võite rahulikult magada, sest meie andmetaaste haldussüsteemid töötavad ööpäevaringselt, varundades ja kaitstes teie andmeid


Meie kulutõhus varunduse haldusteenus kannab hoolt kõigi teie andmetalletuse ja turbevajaduste eest. Tagame, et teie andmebaas ja failid on kaitstud ning optimeerime vajaduse järgi teie tarkvara konfiguratsiooni.

Olete kindlates kätes meie üliturvalise hallatud varundusteenusega, mis on osa meie hallatud IT-teenustest. Need hõlmavad serveriandmete talletamist ja haldamist ning töökoha varundussüsteemide toetamist ja igapäevast administreerimist.


Pakume olulisi teenuseid ja lahendusi, mis toetavad teie andmete kasutustsükli haldamise protsesse, sh avariijärgset taastamist ja andmekaitset. Konica Minolta kaughallatud varunduse haldusteenused kasutavad struktureeritud lähenemist, mis tagab, et platvormi saab süsteemi rikke või ükskõik mis tüüpi andmeturbemurde korral kiirelt ja lihtsalt taastada.


Ülimalt paindlik ja väikse, keskmise või suure organisatsiooni vajadustele kohandatavat teenust saab osutada kohapealse, pilvepõhise või hübriidversioonina. See hõlmab mitmesuguseid tehnilisi valikuid, nt NetApp, Veeam, SolarWinds ja palju muud ning see on skaleeritav, nii et maksate alati oma tegelike vajaduste järgi.

Managed back-up service

Helping Protect your Business Critical Data

Download Now
IMS_Managed Back-up Service_Leaflet

Konica Minolta offers a variety of back-up solutions.

Get in touch with one of our experts today to talk about how we can create an extra level of security for your company with round-the-clock remote monitoring and take the pressure off your IT-Team using the world’s latest back-up technology.