Infoturbe konsultatsioon

Seega küsige endalt, kas teie ettevõte on kaitstud? Ja mida oleksite valmis tegema selle kaitsmiseks?

Suurendage andmekaitset ja vähendage riski oma ettevõttele


Tänapäeval muutuvad teabeturbe ja andmekaitse osas ettevõtetele kehtestatavad nõuded iga aastaga üha keerukamaks. Viimastel aastatel on tipptasemel IT-turbe kasutamise nõue lisandunud ka Euroopa õigusesse, nt Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärus. Koos IT-turbe seaduste ja kriitilise tähtsusega taristuga on teabeturve olnud juba mitu aastat meie klientide jaoks oluliseks küsimuseks. Nende küsimustega tegelemine kuulub juhtkonna vastutusalasse, samas kui rahvusvahelised standardid (nt ISO 27001 jj) määravad, kuidas neid nõudeid tuleb rakendada. Kõik need haldussüsteemid (teabeturbe haldussüsteemid, kriisihaldus, andmekaitsehaldus jms) tuginevad riskijuhtimisele.

Juhtimisnõuded muutuvad üha keerukamaks ja eri probleemide vahelised eralduspunktid on kadumas ning kõige selle tagajärjel kasvab järk-järgult ohutase. Loomulikult ei räägi me teile praegu midagi sellist, mida te juba ei tea. Kuid just nendel põhjustel hakkasime me juba mitu aastat tagasi muutma seda, kuidas läheneme üleüldiselt oma klientide teabe kaitsmisele.

Ainult tehnoloogiast ei piisa enam asjakohasel tasemel kaitse pakkumiseks. Enam kui kunagi varem läheb nüüd vaja inimeste, protsesside ja tehnoloogia vahelist koostööd. IT-turve on juba enam kui 18 aastat olnud meie meeskonna peamine tegevusala. Kasutame neid kogemusi, et luua koostöös teiega strateegiline lähenemine, mis pakub lisaväärtust, läbipaistvust ja jätkusuutlikust ning tagab kiired reaktsiooniajad.

Millist teavet tuleks kaitsta teie ettevõttes? Kas teie ja teie kolleegid teavad seada teavet ning kas olete määranud asjakohased kaitsetasemele vastavad turvameetmed? Kas olete juba juurutanud teabeturbe kontsepti ja selle kontseptiga seotud IT-suunised ning koostanud kriisiolukorra käsiraamatu? 
Need ja teised sarnased küsimused on muutumas tänapäeval igat tüüpi ettevõtete jaoks oluliseks teemaks. Raamatupidajad ja pangad ei ole enam ainsad, kes sellistele küsimustele mõtlevad.

Kui rakendate meie tervikliku IT- või teabeturbe lahenduse, siis aitame teil neid probleeme lahendada, pakkudes teile laia valikuid eri konsultatsioonipakette. Need hõlmavad mitmesuguseid võimalusi, alates individuaalsetest analüüsidest, nagu „IT-turbe soovituste TOP 10“, ning lõpetades keerukate projektidega toetamiseks haldussüsteemide juurutamisel. Võime hea meelega olla ka väline infoturbe peajuht või IT-turbejuht. Võime aidata teid ka koolitamisel, pakkuda juhendamist või osaleda koolitusseanssidel, mis keskenduvad IT-le ja teabeturbele ning andmekaitsele.


Funktsioonid

Pakume mitmesuguseid analüüse, kiireid kontrolltoiminguid, juurutamist ja pidevat täiendamist ning auditi valmidust järgmiste probleemide puhul.

   

   

Kohandamisfunktsiooni ikoon

BCM ja ITSCM

Isikuandmete kaitse üldmääruse ikoon

EL-i isikuandmete kaitse üldmäärus

Kvaliteedi funktsiooni ikoon

ISMS (ISO 27001 ja BSI IT põhikaitse)

Auhinnakarika ikoon

IT-turve teie ettevõttes

Monitor Rocket Icon

Riskihaldus

Hannover Messe 2019

In Hall 5 in the "Digital Factory" exhibition area, our experts will present powerful solutions and concepts for IIoT, industry 4.0 and digitization

Visit us at Hannover Messe 2019

Infoturve

Infoturve

Kui tunnete huvi eri kasutegurite vastu, mida Konica Minolta teabeturbe konsultatsioonilahendus võiks teie ettevõttele või organisatsioonile pakkuda, siis võtke meiega juba täna ühendust. 

Meie valdkonna spetsialist võtab teiega otse ühendust, et saaksime arutada, millised on teie konkreetsed prindihalduse vajadused ja kuidas saame neid täita.