Nutikas arvete töötlemise tulevik algab nüüd kohe

Rakendage oma organisatsioonis automaatsete finantsprotsesside abil tõhusat majandamist.

Ärge leppige ümbernurga lahendustega


Tänapäeval on edukate ettevõtevõtete aluseks tõhus juhtimine ning võime hankida õigel ajal usaldusväärseid andmeid. See hõlmab ka ühte äritegevuse põhiprotsessi – võimet töödelda sissetulevaid arveid. Ning teha seda kiirelt ja täpselt.

See töölõik pakub aeg-ajalt ettevõtetele raskusi just sellepärast, et nad tuginevad ikka paberimahukale käsitsi tehtavatele korduvatele ülesannetele. 
Ja mis on selle tagajärg?


Tüütu töö, aeglane dokumentide ja arvete töötlemine, raisatud töötunnid ning teie ostureskontro osakond teeb rohkem vigasid ja edastab vigadega aruandeid, sest numbrid pole õiged. Isegi kui ettevõte saab rohkem digiarveid, siis prinditakse need välja ja arhiivitakse paberkandjal, mille tagajärg on peaaegu alati paberkandjatel sisu ebatõhus käitlemine. Mõistate ise samuti, et kui soovite näha tõelisi tulemusi, siis pole see õige viis ostureskontro haldamiseks. 


Värsketel juhtidel tasub parema ülevaate saamiseks vaadata numbreid. AIIM uuringud näitavad, et keskmiselt kulub ühe arve töötlemiseks peaaegu üheksa päeva ning selle kulu on enam kui kaheksa eurot arve kohta.  


Arvete töötlemine

Arvete töötlemine

Digitaalne arvete haldus

Konica Minolta digitaalse arvehaldusega saate jäädvustada kõik sissetulevad arved ja tagada, et need salvestatakse õigesti teie süsteemi. Kõik asjakohased arvete üksikasjad, nagu saadetise ja arve number, töödeldakse, kontrollitakse ja jäädvustatakse automaatselt, kasutades tekstituvastust ning nutikaid algoritme. See tähendab, et teie arved talletatakse turvaliselt ning saate neile alati mugavalt juurdepääsu oma tööjaamas. Lisaks edastatakse kõik need jäädvustatud arved kohe edasi vastutavatele osakondadele. Kas tundub, et see võiks abiks olla?


Konica Minolta arvetöötluse lahendused pakuvad stressivaba integreerimist ettevõtte ressursside plaanimise (ERP) olemasolevate süsteemidega. Lõppude lõpuks on selle eesmärk vähendada arvete manuaalset töötlemist, vältida vigu, vähendada arvete töötlemisele kuluvat aega ja sellega seotud kulusid.

Riistvara
hardware icon
Konica Minolta printimise riistvara

Kas otsite parimat digitaalse prindi- ja trükitöö jõudlust? Te olete selle leidnud. Konica Minolta trüki- ja prinditööde riistvara on valdkonna etalon ning need seadmed suudavad pakkuda revolutsioonilist värviliste kujutiste kvaliteeti, ülikiiret mustvalget väljundit ja professionaalseid liinisiseseid viimistlusvalikuid, et täita teie keerukate tööde nõudmisi ja teha palju muud. Olenemata teie ettevõtte suurusest või tegevusvaldkonnast võimaldab meie prindi- ja trükitööde riistvara teil oma prindi- ning trükitööde taristut üles ehitada, digitaalset sisu hallata, rakendada tipptasemel mõõtevahendeid ja tutvuda muude lahendustega, mis aitavad teil töövoogu tundmatuseni muuta.

Tarkvara
software icon
Konica Minolta tarkvaratooted

Tutvuge arvukate võimalustega, kuidas Konica Minolta tarkvaratooted saavad toetada teie tegevust. Konica Minolta aitab lahendada ettevõttesiseseid probleeme, ühtlustab eri tööstiile ja pakub teie tegevusvaldkonna vajadustele vastavaid tarkvaralahendusi. Konica Minolta jaoks on teie vajadused alati kõige tähtsamad, tänu millele suudab ta täita ka kõige nõudlikumate globaalsete organisatsioonide tarkvaravajadusi. Süsteemi abil saate kontrollida kõigi prindi- või kopeerimistööde kulusid, luua täpsemaid turvameetmeid, mis aitavad tagada, et tundlikud dokumendid ei satu võõrastesse kätesse ning teha palju muud.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Konica Minolta pakub nii palju eri jäädvustamise ja dokumendihalduse lahendusi, et iga organisatsioon saab kasutada ostureskontro arvete töötlemise automatiseerimise eeliseid. Mis kõige olulisem – arvete töötlemise lahendused vähendavad vigu ja suurendavad läbipaistvust, kõrvaldades nii võimalikke kitsaskohti ning aidates samas nõudeid järgida. 


Pole oluline, kas arved saabuvad teie organisatsiooni paberkandjal või meilimanusena, automaatne arvete töötlemise lahendus jäädvustab, korrastab ja edastab need arved põhjalike töövoogude ning suunamisvalikutega kiiresti õigetele inimestele. 

   

   

Kiirusfunktsiooni ikoon

Automaatsed töövood, mis lihtsustavad ajamahukaid manuaalseid ülesandeid.

Kasutatavusfunktsiooni ikoon

Kohene juurdepääs ootel olevate arvete protsessidele. Enam ei pea kulutama aega ettevõttesiseselt paberarvete otsimisele – pääsete igal ajal ja igal pool arvetele juurde. 

Mobiilsusfunktsiooni ikoon

Mobiilne tehnoloogia võimaldab kinnitada arveid ka liikvel olles, nii et volitatud inimesed saavad kinnitada arveid olenemata sellest, kus nad parajasti viibivad.

Kvaliteedi funktsiooni ikoon

Reaalajaline arvete kontrollimine vigade kiiremaks tuvastamiseks, probleemide lahendamiseks ning tarnijate ja varustajatega suhte parandamiseks.

Produktiivsusfunktsiooni ikoon

Kõigi sissetulnud arvete struktureeritud digitaalne jäädvustamine. 

Find out how our Solution could benefit your business:
Töötajate arv
€ per hours salary
We can give you Back
83
Hours per week
With an ROI of
2083
€ Per week
You could save up to
97917
€ Per Annum *

Download whitepapers for free

Hannover Messe 2019

In Hall 5 in the "Digital Factory" exhibition area, our experts will present powerful solutions and concepts for IIoT, industry 4.0 and digitization

Visit us at Hannover Messe 2019

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust

Konica Minolta pakub maailmaklassi lahendusi, nii et te ei pea kunagi muretsema sellepärast, et sisu hallatakse kogemata valesti.  

Automaatne ostureskontro võib säästa oluliselt teie ettevõtte raha ja aega. Kasutage meie kalkulaatorit ja vaadake, kui palju võiksite potentsiaalselt säästa. Kiire abi saamiseks võtke meiega ühendust ja räägime teiega kohe lähemalt!