IT-turve

Konica Minolta: IT dilemma strateegiline lahendus

Kaitske oma andmeid Konica Minolta turbelahendustega


IT-keskkonnad muutuvad üha keerukamaks ning nende vahelised katkestuspunktid on kadumas. Nende punktide arv, mille kaudu välised jõud saavad teie organisatsiooni sisse tungida (sissetungimispunktid) ja nende punktide ulatus kasvavad proportsionaalselt nendele trendidele. Aga me ei räägi tõenäoliselt midagi sellist, mida te juba ei tea. Kuid just nendel põhjustel hakkasime me juba mitu aastat tagasi muutma seda, kuidas läheneme üleüldiselt oma klientide IT-keskkonna kaitsmisele.

Ainult tehnoloogiast ei piisa enam piisaval tasemel kaitse pakkumiseks. Enam kui kunagi varem läheb nüüd vaja inimeste, protsesside ja tehnoloogia vahelist koostööd. IT-turve on juba enam kui 18 aastat olnud meie meeskonna peamine tegevusala. Kasutame neid kogemusi, et luua koostöös teiega strateegiline lähenemine, mis pakub lisaväärtust, läbipaistvust ja jätkusuutlikust ning tagab kiired reaktsiooniajad.

Mida tuleks kaitsta ja milline on teie IT-keskkonna praegune tegelik seisund? Meie teenused pakuvad teile laia võrguanalüüside valikut, mis hõlmab ka võrgu segmentimist, tulemüüri eeskirju, printerite ja koopiamasinate juurutust ning muid analüüse. Regulaarne ja pidev turvanõrkuste analüüs annab samuti teavet sissetungimispunkti oleku kohta.

Soovitame kontrollida taristut ka regulaarsete sissetungimiskatsetega. Nagu autode avariikatsed, annavad need sissetungimiskatsed teile palju suurema kindlustunde ja tagavad pideva kontrolli. Pakume neid sissetungimiskatseid mitmesugustes pakettides, mida võib loomulikult kohandada teie konkreetsete vajaduste järgi. Need võivad olla seotud ainult ettevõtteväliste või hoopis ettevõttesiseste teguritega (nt töötajad ja külastajad) või võivad tekkida sotsiaalse manipulatsiooni tulemusel. Nagu arvata võite, siis edastame teile üksikasjaliku aruande teie olukorra kohta ning pakume soovitusi meetmete kohta, mida võiksite rakendada.

„Küsimus pole selles, kas teid rünnatakse, vaid millal teid rünnatakse.“ Kahjuks oleme veendunud, et see märkus on absoluutselt kooskõlas reaalse olukorraga. Mida teete, kui tõehetk on lõpuks käes? Meie intsidentide reageerimisrühm toetab teid mitmesuguste sissetungimistüüpide tuvastamisel, takistamisel ja analüüsimisel, k.a pahavara, väljapressimise pahavara või häkkerite rünnakud.

 

Make sure you are prepared...

IT-turve

IT-turve

Teie töökoha keskkonna põhjalik turbehaldus

Konica Minolta lai IT-turbelahenduste valik pakub teie töökeskkonna jaoks põhjalikku turvahaldust, k.a turbetarkvara levitamist. Meie teenus tagab süsteemide pideva jälgimise võimalike turvariskide tuvastamiseks ja süsteemi kaitsmiseks, juurutades ning hallates asjakohast turbetarkvara, k.a tulemüüri, VPN-i, lüüsi viirusetõrjet, lüüsi rämpspostitõrjet, sissetungimiste takistamist, sisu filtreerimist ja ribalaiuse haldust ning pakub samuti rakenduste juhtimist, tsentraliseeritud aruandlust ja DDOS-i vastast kaitset.

Riistvara
hardware icon
Konica Minolta printimise riistvara

Kas otsite parimat digitaalse prindi- ja trükitöö jõudlust? Te olete selle leidnud. Konica Minolta trüki- ja prinditööde riistvara on valdkonna etalon ning need seadmed suudavad pakkuda revolutsioonilist värviliste kujutiste kvaliteeti, ülikiiret mustvalget väljundit ja professionaalseid liinisiseseid viimistlusvalikuid, et täita teie keerukate tööde nõudmisi ja teha palju muud. Olenemata teie ettevõtte suurusest või tegevusvaldkonnast võimaldab meie prindi- ja trükitööde riistvara teil oma prindi- ning trükitööde taristut üles ehitada, digitaalset sisu hallata, rakendada tipptasemel mõõtevahendeid ja tutvuda muude lahendustega, mis aitavad teil töövoogu tundmatuseni muuta.

Tarkvara
software icon
Konica Minolta tarkvaratooted

Tutvuge arvukate võimalustega, kuidas Konica Minolta tarkvaratooted saavad toetada teie tegevust. Konica Minolta aitab lahendada ettevõttesiseseid probleeme, ühtlustab eri tööstiile ja pakub teie tegevusvaldkonna vajadustele vastavaid tarkvaralahendusi. Konica Minolta jaoks on teie vajadused alati kõige tähtsamad, tänu millele suudab ta täita ka kõige nõudlikumate globaalsete organisatsioonide tarkvaravajadusi. Süsteemi abil saate kontrollida kõigi prindi- või kopeerimistööde kulusid, luua täpsemaid turvameetmeid, mis aitavad tagada, et tundlikud dokumendid ei satu võõrastesse kätesse ning teha palju muud.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Teie töökoha keskkonna põhjalik turbehaldus

Kuna inimtegur mängib IT-keskkonna turvalisuse tagamisel sageli olulist rolli, siis pakume turvalahenduse täiendamiseks ka töötajate teadlikkuse suurendamise teenuseid. See võib hõlmata traditsioonilisi koolitusi, häkkimise esitlusi, eri toodetega kampaaniaid ning palju muud.

Teeme ka koostööd valitud partneritega, kelle hulka kuuluvad väga innovaatilise lähenemisega väiksed teenuseosutajad ja tugeva portfoolioga globaalsed tegijad. Meie professionaalsete teenuste meeskond toetab teid kontseptuaalse prototüübi (PoC). juurutamise, kasutuselevõtu ja toe osas.

   

   

Tehnoloogia ikoon

Valmisolek intsidentidele reageerimiseks, kiireks kontrolliks, pahavara otsimiseks, ohtude otsimiseks, seisundi kontrollimiseks, küberkriminalistikaks

Produktiivsusfunktsiooni ikoon

Võrgu segmentatsiooni analüüs, tulemüüri eeskirjade kontrollimine, printerite ja koopiamasinate turvakontrollid

Kvaliteedi funktsiooni ikoon

Ettevõtteväliselt: üks sihtmärk individuaalsel alusel; ettevõttesiseselt: must meeskond, k.a WLAN ja avalikest allikatest pärinev teave (OSINT); siseselt ja väliselt: punane meeskond, k.a sotsiaalne manipulatsioon ja avalikest allikatest pärinev teave (OSINT)

Puutefunktsiooni ikoon

Kontseptuaalne prototüüp (PoC) – juurutamine, kasutuselevõtmine ja tugi

Kohandamisfunktsiooni ikoon

Ühekordsed skannid ja hindamised, turvanõrkuste halduse protsesside juurutamine regulaarse skannina ning hindamise tugi

Kasutatavusfunktsiooni ikoon

USB-mälupulgad, postituskampaaniad, teabeüritused ja koolitused, tooted, häkkimissündmused

Be prepared for the future and invest:

Hannover Messe 2019

In Hall 5 in the "Digital Factory" exhibition area, our experts will present powerful solutions and concepts for IIoT, industry 4.0 and digitization

Visit us at Hannover Messe 2019

Vaadake, kuidas saame luua teie jaoks parima lahenduse

Vaadake, kuidas saame luua teie jaoks parima lahenduse

Võtke meiega ühendust

Konica Minolta pakub põhjalikku lahenduste valikut, mis hõlmab juurdepääsu kontrollimist, andmeturvet, võrgukaitset ja skannimist ning pakutavad funktsioonid erinevad olenevalt seadmest. Võtke juba täna meiega ühendust, et saada lisateavet selle kohta, kuidas saame kohandada lahenduse just teie vajaduste järgi, et kaitsta teie andmeid ja ettevõtte keskkonda.