MOBIILNE TÖÖTAMINE

KUIDAS VÕIMALDADA TÖÖTAMIST KÕIKJALT?


Asi on selles, mida sa teed, mitte selles, kus sa oled. Tänapäeval muutub töö üha enam mobiilseks, kuna füüsiline kohalolek kontoris muutub vähem vajalikuks. Ka tööjõud ise on muutumas. Digitaalsed põliselanikud muudavad ootusi IT-le töökohal. Konica Minolta aitab lahenduste, teenuste ja juhenditega, mis on vajalikud mobiilsesse tulevikku astumiseks.

Töömaailm on muutunud ja nii on muutunud ka töötajad. Töötajad ei ole kunagi varem olnud nii mitmekesised kui praegu. Konkurentsivõimelisel tööturul on kõrge kvalifikatsiooniga teadmistepõhistel töötajatel enneolematu vabadus määrata oma töötingimusi ning need organisatsioonid, kes suudavad neid nõudmisi kõige paremini rahuldada, on need, kes suudavad talente ligi meelitada ja hoida. Mobiilse töökoha lahenduste abil saavad ettevõtted luua töökeskkonna, mis soodustab suuremat loovust, tõhusust ja vabadust.

Workforce never looked as today

Sellegipoolest saavad paindlikumad ja mobiilsemad ettevõtted ka konkurentsieelise, kuna nad on reageerimisvõimelisemad, kättesaadavamad ja võimelised töötama igal ajal ja igal pool.

Workplace of the Future

Kuidas saavad ettevõtted sujuvalt mobiilselt töötada - olenemata sellest, kas nad on suured või väikesed?

 

Sellise tugeva partneri, nagu Konica Minolta, abiga on liikuvuse eelised kättesaadavamad kui kunagi varem. Tänu oma põhjalikule IT-teenuste portfellile ja laiale partnerlusvõrgustikule juhtivate tehnoloogiatarnijatega on Konica Minolta võimeline looma lahendusi, mis vastavad tänapäeva tööjõu vajadustele ja mida saab integreerida ettevõtte keskkondadesse. Eesmärk on pakkuda sujuvat ja ühtset kasutajakogemust kõigis süsteemides, sõltumata üksikisikust või tema asukohast. See saavutatakse, sest Konica Minolta on kõigi IT-vajaduste jaoks ühtne kontaktpunkt. Mobiilne juurdepääs mis tahes andmetele või meeskonnaliikmetele on võimalik ilma kasutatavusest või turvalisusest loobumata.

quotation marks  „Konica Minolta lahendused ja teenused edendavad aktiivselt paindlikke ja mobiilseid töö- ja koostöövõimalusi." Konica Minolta teenused

 

Konica Minolta teenused

 

Põhjalik analüüs

Konica Minolta pakub oma klientidele tooteportfelli ja teenuseid, mis on loodud töökohal liikuvust silmas pidades ning kohandab need iga kliendi jaoks, et tagada optimaalne vastavus tema konkreetsetele vajadustele. Selle tagab ettevõtte keskkonna põhjalik analüüs, et mõista täielikult kliendi vajadusi ja äriprotsesse. Olemasolevaid süsteeme ei pea asendama ja need võivad muutuda selle keskkonna lahutamatuks osaks, mis lihtsustab oluliselt ümberkujundamisprotsesse.
 

Üks kontaktpunkt

 

Erinevate süsteemide ja erinevate tarnijate erinevate lahenduste kombineerimine muudab probleemide juhtimise sageli keeruliseks ja ähmastab teenusepakkujate vahelisi vastutuspiirie. Konica Minolta kõrvaldab need ebatõhusused, olles ainuüksi üks kontaktpunkt (SPOC).
 

Mobiilsed süsteemid on kättesaadavad ja juurdepääsetavad 24/7

 

Kuna tööjõu liikuvus suureneb, muutub mitte ainult töökoht, vaid ka aeg. Konica Minolta tagab, et mobiilsed süsteemid on igal ajal töökorras.

 

 

Looge oma ettevõttele mobiilse töötamise eeliseid:Teamwork Icon Olla atraktiivne tööandja, luua töökeskkond, mis soodustab suuremat loovust ja vabadust ning meelitab ligi rohkem talente.
 


Light Bulb IconSaavutada konkurentsieeliseid, olles reageerimisvõimelisem, kättesaadavam ja võimeline töötama igal ajal ja igal pool.
 


Töökoha liikuvuse e-raamat

Tänapäeval muutub töö vaikimisi üha mobiilsemaks, kuna füüsiline kohalolek kontoris muutub vähem kriitiliseks ja üha rohkem inimesi võetakse tööle pigem projektipõhiselt kui pikaajalise töölepingu alusel. See uus reaalsus muudab ettevõtete jaoks hädavajalikuks töökoha ümberkujundamise ning seda toetavate süsteemide, tehnoloogia ja teenuste täieliku ümbermõtestamise.

allalaadimine