Hakake nutikaks: leidke vajalikud failid üles mitte tundide vaid sekunditega

Kas olete väsinud sellest, et raiskate aega konkreetsete dokumentide otsimisele?

Nutikas otsing


Info Trendsi 2015. aasta uuring „Capture and Workflow Trends in Europe“ näitas, et sissetulevate digitaaldokumentide arv kasvas 66% organisatsioonides. Kujutage ette, kui peaksite otsima ühte dokumenti kõigi nende eri dokumentide hulgast – see oleks õudusunenägu. Laske meil seda juba täna muuta Konica Minolta nutika otsingulahendusega.

Suurendage produktiivsust funktsiooniga, mis leiab otsitud sisu kiirelt vaid ühe klõpsuga


Puutume iga päev kokku suurema hulga teabega kui kunagi varem. Selle tulemusel on teabetöötajatel üha raskem leida kiiresti vajalikku teavet. Konkreetsete dokumentide pikaajaline tagaotsimine võib muutuda kiiresti ajamahukaks ja kulukaks kitsaskohaks, mis koormab tööjõudu ning võib pikas perspektiivis mõjutada negatiivselt teie ettevõtte konkurentsivõimet.


Ettevõtte otsingulahendus annab teile ja teie töötajatele hetkega juurdepääsu just sellele, mida otsite – peate lihtsalt sisendama otsinguribale märksõnad ning saategi kasutada oma ettevõtte eri andmebaaside ja rakenduste sisu ning teavet. Pole oluline, kus otsitav teave on talletatud: meilimanuses, skannitud dokumendis, SharePointi saidil, ettevõtte intranetis või osakonna rakenduste silodes – see kasutusvalmis lahendus otsib ja hangib kõigist talletuskohtadest igas vormingus igat tüüpi andmeidTeabehalduse uuringu tulemused koos ettevõtte otsingu teabegaMis on nutikas otsingulahendus, mida mõnikord nimetatakse ettevõtte otsingulahenduseks, ja kuidas see võiks teie ettevõttele kasulik olla? Konica Minolta nutikas otsingulahendus on loodud selleks, et saaksite kiirelt ja hõlpsalt igal ajal ja igas kohas juurdepääsu kõigile oma ettevõtte andmetele. Nutikas otsingulahendus sisestab olemasolevate andmesilode peale virtuaalse sisukihi, mis ekstraktib ühendatud ettevõtete talleturuumidest 300 ühilduvat populaarset failivormingut, arvestamata seejuures struktuuri ning ühilduvaid rakendusi või asukohti. Ja kõik see toimub reaalajas. 

   

   

Puutefunktsiooni ikoon

Logige korra sisse ja saate teha märksõnade otsinguid samal ajal mitmes andmehoidlas. 

Materjali käitlemise funktsiooni ikoon

Võimsa OCR-tehnoloogia abil saate otsida täpselt vajalikku sisu sügavalt iga faili seest.

Kasutatavusfunktsiooni ikoon

Te ei pea kasutama salvestamiseks ja märgistamiseks uusi meetodeid. Jätke failid ja andmed praegusesse asukohta ning lahendus leiab ja indekseerib teie andmeid olenemata sellest, kus nad ennast varjavad.

Mobiilsusfunktsiooni ikoon

Kaasab väliseid failihoidlaid

Kohandamisfunktsiooni ikoon

Konica Minolta ettevõtte otsingutarkvara indekseerib kõik andmed nende asukohas

Kvaliteedi funktsiooni ikoon

Ühildub iga ettevõttes kasutatava turvaplaaniga