Intelligent Quality Care koos tootega IQ-501

Automaatne värvide ja kvaliteedi reguleerimine otse teie käeulatuses


Automaatne kvaliteedihaldus on parim viis, kuidas trükiste tootmisel aega säästa. Kujutage ette nutikat, võimast ja automaatset kujutiste paigutuse reguleerimist, registreerimist ning 100% täpset värvide kontrollimist. Hübriidne värvide mõõtmine ja reaalajaline trükiväljundi korrigeerimine. Intelligent Quality Care võimaldab teil väga väikse ajakuluga luua uusi trükitooteid ja neid mitmekesistada. Kas see tundub liiga hea, et tõsi olla? Konica Minolta IQ-501 Intelligent Quality Care pakub kõike seda ja palju muud.


  • Säästke oma ettevõttes kuni 300 töötundi aastas, kasutades seda nutikat seadmete automaatikat
  • Loomingulisem lähenemine, vähem trükijäätmeid ning suurem produktiivsus
  • Suurendage klientide rahulolu ja kaitske samas oma tasuvust

Features

Front-to-back registration adjustment

Dramatically reduce the time taken to provide accurate front-to-back registration adjustment with the IQ-501 auto adjustment feature.

Density balance adjustment

Shorten production times with the IQ-501 auto density balance adjustment.

Printer profile making

Hands free printer profile making in 2 minutes with the IQ-501 auto profile making feature.

Auto Inspectation technology (AIT)

The option AIT is designed as fully automated, closed loop inspection technology which makes sure only sheets meeting the requirement are delivered

Get the AIT IQ-501 Brochure

Download now

Suumige kvaliteeti

Suumige kvaliteeti

Konica Minolta Intelligent Quality Care on innovatsioon trükiteenuste osutajatele, kes tahavad oma konkurente ületada. IQ-501 kasutab nutikat seadme automaatikat ning aitab teil aega kokku hoida, pakkudes samas teie trükiettevõttele ja teie klientidele lisaväärtuseid.


Intelligent Quality Care IQ-501 viib järjepidevuse ja registreerimise täpsuse täiesti uuele tasemele. IQ-501 pakub ulatuslikke automatiseerimisvõimalusi nii kujutise paigutamiseks ja registreerimiseks kui ka värvide kontrollimiseks. Seda võimaldab meie patenteeritud suletud ahelaga kontrollsüsteem, mis kontrollib ja korrigeerib trükiväljundit. IQ-501 automaatika hõlmab ka värvide kalibreerimist ja profiilimist – kõige selle eesmärgiks on vähendada operaatorite ajakulu ja trükijääke ning suurendada produktiivsust.


Interested in saving your business up to 300 working hours per year with smart machine automation? Contact our experts today.