Globaalne äri

Konica Minolta – võti tulevaseks globaalseks ettevõtluseks


Mis ühendab digitaalset transformatsiooni, tehisintellekti, pilvsalvestust ja andmete pilvest hankimist, täiustatud mobiilsust ja raudkindlat küberturvalisust? Need põhjustavad tulevate aastate jooksul töökohtade olemuses revolutsioonilisi muudatusi. Kas olete valmis asuma sellele teele koos tugeva ja usaldusväärse globaalse partneriga?

Konica Minolta on partner, kes vastab teie ootustele. Meie kaasamismeeskonnad teevad teiega koostööd, et töötada välja tuleviku töökoht – Workplace of the Future™, mis on loodud teie konkreetsete vajaduste järgi, et saaksite astuda vastu selle uue maailma väljakutsetele. Meie oskusteadmised ja lahendused annavad teile ning teie töötajatele maksimaalse juhtimisvõimalused ja kohese globaalse juurdepääsu kõigile andmetele, suurendades nii teie produktiivsust ja kasumit. Konica Minolta usub, et peame toetama otstarbekaid innovatsioone, arendama uusi tehnoloogiaid ning edendama loomingulisi ideid, mis võivad põhjustada üle kogu maailma olulisi muudatusi. 


Neid teenuseid edastatakse Konica Minolta hallatud prinditeenuste Managed Print Services (MPS) programmi kaudu ning need pakuvad innovaatilisi uusi hindamisfunktsioone, koondades teie prindiseadmeid ning vähendades oluliselt teie tegevuskulusid. Seda toetab meie globaalne tugikeskus, mis pakub ühte kontaktpunkti teie kõigi globaalsete äriteenuste jaoks ning aitab teil saavutada järjepidevaid tulemusi – me pakume olulist võtmetegurit edu saavutamiseks. 

Transforming Global Business

Being innovative doesn't necessarily always mean: technology; it is understanding what is important and growing creative ideas that deliver significant change for millions of people. Our Global Business Services are about the customer and to improve their business. We want to provide better decisions by making use of IoT to connect data in a smart way. Data which is available anywhere, anytime to have access to all information when you need them.

Globaalsest ärist rääkides tuleb rääkida globaalsest juhtimisest. Konica Minolta globaalsete äriteenuste meeskond on unikaalsel positsioonil, sest meie kontorid asuvad Ameerikates, Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas ning Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas. 


Tegutseme enam kui 150 riigis ja meil on üle kogu maailma ligikaudu 41 500 töötajat. Ühtne teabeplatvorm ja organisatsiooniline struktuur kõikides allüksustes tagavad, et teile pakutakse paljudes riikides ning piirkondades identseid kõrge kvaliteediga programme ja teenuseid. 


Konica Minolta annab teie käsutusse pühendunud Konica Minolta globaalse kontokaasamise meeskonna, kes abistab teid hallatud prinditeenuste (MPS) ühise globaalse visiooni määratlemisel ja arendamisel ning toetab innovatsiooni ja programmi elluviimist kohalikul tasandil. Aitame teil ettevõtte arenguplaane ellu viia, mõistame teie ettevõtte vajadusi teie vaatenurgast, aitame lahendada teie globaalsete klientide probleeme ja anname oma panuse sellesse, et kõiki asjaosalisi ootaks veelgi parem tulevik.

Explore the global business services

Optimize your people and manage your information globally with Konica Minolta

Download the global business brochure