Juhtimisteabe süsteem

Keskendumine konkreetse kliendi huvidele

Võtke trükiteenused oma kontrolli alla


Kas olete kindel, et teil on kontroll oma ettevõtte üle? Kas te teate, kas töid plaanitakse tõhusalt ja täidetakse õigeaegselt? Kas võite väita täie kindlusega, et hind, mida küsite, on õige?

Kas teie müügimeeskond keskendub õigele tootele või teenusele? Konica Minolta ekspertide tiimi abil saate integreerida juhtimisteabe süsteemi, mis annab usaldusväärseid vastuseid kõigile sellistele küsimustele ja paljule muule. See pakub teile üksikasjalikke andmeid, mis toetavad faktipõhist otsuste langetamist ning aitab valida parimaid strateegiad ettevõtte arendamiseks.

Juhtimisteabe süsteem

Juhtimisteabe süsteem

Trükitaristu tsentraalne haldamine

Trükikojad tegutsevad tänapäeval väga tiheda konkurentsiga turul ning viimasel aastakümnel on surve üha suurenenud, sest sotsiaalmeedia populaarsuse kasv on vähendanud oluliselt nõudlust trükiste järele. Lisaks on hindu langetanud trükihalduse ettevõtete turule tulemine. 


Meie trükitööstuses tegutsevad kliendid otsivad nüüd võimalusi, kuidas täita kasvavat nõudlust kiiremate ja odavamate tööde järele ning kuidas ennast konkurentide hulgast esile tõsta. Juhtimisteabe tarkvara abil saate kasutada oma äritegevuse edendamiseks ja kujundamiseks uusi tehnoloogiaid, muutuvaid trende ja kasutajate tagasisidet – see on võimas tööriist, mille eesmärgiks on täita trüki-, pakendi- ja silditööstuse ettevõtete vajadusi.

Riistvara
hardware icon
Konica Minolta printimise riistvara

Kas otsite parimat digitaalse prindi- ja trükitöö jõudlust? Te olete selle leidnud. Konica Minolta trüki- ja prinditööde riistvara on valdkonna etalon ning need seadmed suudavad pakkuda revolutsioonilist värviliste kujutiste kvaliteeti, ülikiiret mustvalget väljundit ja professionaalseid liinisiseseid viimistlusvalikuid, et täita teie keerukate tööde nõudmisi ja teha palju muud. Olenemata teie ettevõtte suurusest või tegevusvaldkonnast võimaldab meie prindi- ja trükitööde riistvara teil oma prindi- ning trükitööde taristut üles ehitada, digitaalset sisu hallata, rakendada tipptasemel mõõtevahendeid ja tutvuda muude lahendustega, mis aitavad teil töövoogu tundmatuseni muuta.

Tarkvara
software icon
Konica Minolta tarkvaratooted

Tutvuge arvukate võimalustega, kuidas Konica Minolta tarkvaratooted saavad toetada teie tegevust. Konica Minolta aitab lahendada ettevõttesiseseid probleeme, ühtlustab eri tööstiile ja pakub teie tegevusvaldkonna vajadustele vastavaid tarkvaralahendusi. Konica Minolta jaoks on teie vajadused alati kõige tähtsamad, tänu millele suudab ta täita ka kõige nõudlikumate globaalsete organisatsioonide tarkvaravajadusi. Süsteemi abil saate kontrollida kõigi prindi- või kopeerimistööde kulusid, luua täpsemaid turvameetmeid, mis aitavad tagada, et tundlikud dokumendid ei satu võõrastesse kätesse ning teha palju muud.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Juhtimisteabe süsteem on põhjalik lahendus, mis sobib kõigile trükiettevõtetele, mis soovivad kontrollida igapäevaseid ülesandeid ja hallata ühe punkti kaudu tõhusalt mitmesuguseid toiminguid. Tänapäeval puutuvad graafilise kommunikatsiooniteenuse osutajad kokku mitmesuguste väljakutsetega, mis on seotud protsesside või teabega ning mis nõuavad täiesti uudseid tööriistu, mille abil saab hallata tõhusalt isegi kõige keerukamaid protsesse. Juhtimisteabe süsteemi kaudu saate juurdepääsu täpsele ajakohasele teabele kulude, finantsstaatuse ja tasuvuse kohta, nii et saate analüüsida protsessi iga etappi eraldi ning määrata iga ülesande täitmiseks vajaliku aja- ja energiakulu. Juhtimisteabe süsteem annab reaalajalist teavet müügi, teenuste, tootmise ja finantstulemuste kohta, nii et saate alati langetada teavitatud otsuseid. 


Saate analüüsida andmeid, teha järeldusi ja täiendada ettevõtte toimimist eri tasemetel, nii et olete toimuvast alati sammu võrra eespool ning võite automatiseerida kõiki tootmisprotsesse, mis ei nõua inimesepoolset sekkumist – kõik see säästab teie aega ja raha ning aitab töötajaid palju tõhusamalt juhtida. Juhtimisteabe süsteemidega saate vähendada ka administraatori tööde dubleerimist ja andmesisestusel tehtavaid inimlikke eksitusi, mis tagab, et töövoog on alati tõhus ja täielikult optimeeritud.

   

   

Kohandamisfunktsiooni ikoon

Kohandatud juhtpaneel

Produktiivsusfunktsiooni ikoon

Prognoosimine, tellimine ja arveldamine

Produktiivsusfunktsiooni ikoon

Integreeritud aruandlus

Kasutatavusfunktsiooni ikoon

Integreeritud CRM

Tehnoloogia ikoon

Inventari haldus

Materjali käitlemise funktsiooni ikoon

Ajakava koostamine ja dünaamilised tööde tabelid

Võtke meiega ühendust!

Võtke meiega ühendust!

Võtke meiega ühendust

Konica Minolta juhtimisteabe süsteem on võimas lahendus, mis pakub mitmesuguseid valikuid ning on alati kasutusvalmis. Kui teil on veel küsimusi või vajate abi, võtke meiega kindlasti ühendust ja meie spetsialist kontakteerub teiega esimesel võimalusel.

Konica Minolta’s Management Information System is a powerful solution offering a wide variety of options, ready and waiting for you to use at any time. Whether you have extra questions or just need a little guidance, please don’t hesitate to contact us, and one of our specialists will be in touch directly!