Üks rakendus kõigi laiformaadis kujutiste jaoks. Lisage lihtsalt failid, vaadake eelvaadet ja trükkige

KIP ImagePro on võimas tarkvarapakett, mis suurendab suure nõudlusega keskkonnas tõhusust kontrollitud töövoo automatiseerimise abil ja pakub samas kiiremaid tootmisaegasid.

Laiformaadis trükkimine


Tänapäeva trükiturg pole see, mis ta oli varem. Nüüd on tekkinud suur nõudlus digitaalse graafika järele, mida kasutatakse laiale publikule teabe edastamiseks ning samas tuleb leida võimalusi tegevuskulude langetamiseks. Sellepärast on laiformaadis trükkimine muutunud üheks kõige kulutõhusamaks valikuks, mida trükiteenuste osutajad saavad kasutada turu kasvavate nõudmiste täitmiseks.

Laiformaadis digitaaltrükk on üks väheseid globaalse trükituru valdkondi, mis muutub ja kasvab kiiresti. Konica Minolta on oma väga kvaliteetsete lihtsalt kasutatavate tarkvaraliste ja riistvaraliste trükilahendustega valmis teid turvaliselt läbi nende muudatuste juhendama ja aitama teil oma ärieesmärke saavutada.

KIP ImagePro on võimas tarkvarapakett, mis kombineerib olulisi tööriistu nutikate multitegumtöö funktsioonidega lihtsalt kasutatavas trükkimise, kopeerimise ja skannimise rakenduses. Standardne liides pakub tootmisoperaatoritele ja juhuslikele kasutajatele kiire juurdepääsu tööriistu, HD-vaaturit huvipakkuva ala trükkimiseks ja vaistlikke tööde redigeerimise funktsioone. Standardiseeritud CAD- ja graafika trükikvaliteedi eelseaded tagavad, et ImagePro on kõige lihtsam ja kiirem trükivahend. Süsteemi suur funktsioonide valik, mida saate rakendada vaid ühe klõpsuga, aitab tehnika- ja graafikavaldkonna professionaalidel tegevust kontrollida.


KIP ImagePro sisaldab paigutamise, tahveldamise ja värvipunktide vahetamise valikuid ning annab juurdepääsu värvide reguleerimise funktsioonidele, mis on saadaval vaid kallites graafika RIP-ides – see tähendab, et KIP ImagePro annab värviekspertidele tööriistad, mida nad vajavad töö korrektseks tegemiseks.

Laiformaat

Laiformaat

Lihtsustage laiformaadi töövoogu

Nüüd saate laia formaadi töövoogu ühe tarkvaralahenduse abil lihtsustada.  KIP ImageProl on intuitiivne standardrežiim tootmisefektiivsuse tagamiseks ja laiendatud režiim nutikaks kujutiste kasutamiseks. Tarkvara muudab eriliseks see, et saate trükkida, kopeerida ja skannida ühestainsast rakendusest. See ei saaks lihtsam olla.

Riistvara
hardware icon
KIP-trükisüsteemid

KIP-trükisüsteemid on loodud spetsiaalselt tehniliste ja kontoridokumentide ning graafika kasutajate jaoks, kes vajavad suurt tootlikkust, täpseid pilte ja julgeid, silmapaistvaid ning tõetruusid värve. Need süsteemid suudavad trükkida eredaid värve, silmatorkavat graafikat ja fotograafilisi kujutisi, mis peegeldavad erakordse värvistabiilsusega õrnu varjundeid ja toone esimesest trükist kuni viimaseni.

Tarkvara
software icon
Üks tarkvara kõige jaoks

Nüüd saate laia formaadi töövoogu ühe tarkvaralahenduse abil lihtsustada. KIP ImageProl on intuitiivne standardrežiim tootmisefektiivsuse tagamiseks ja laiendatud režiim nutikaks kujutiste kasutamiseks.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Põhiomadused


   

   

Puutefunktsiooni ikoon

Täpsem huvipakkuva ala trükkimine

Puutefunktsiooni ikoon

Kohandatav liides isikupärastatud vaadete ja tööriistade jaoks

Puutefunktsiooni ikoon

Lihtne juurutamine

Puutefunktsiooni ikoon

HD-eraldusvõimega kuvamine

Puutefunktsiooni ikoon

Nutikas PDF-failide kontrollimine

Puutefunktsiooni ikoon

KIP-i nutikas virnastamine

Puutefunktsiooni ikoon

Geniaalne multitegumtöö

Konica Minolta’s business development program

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses. It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.


Four steps to build your business:

Assess

Step 1 1

Identify

Step 2 2

Implement

Step 3 3

Justify

Step 4 4

Suurema mõju saavutamiseks mõelge suuremalt

Suurema mõju saavutamiseks mõelge suuremalt

Nii klientide reklaamikampaaniate kui ka oma kasumi puhul.

Kui usute, et teave selle kohta, kuidas saaksite arendada oma ettevõtte laiformaadi trükivõimalusi programmiga Digital1234 võiks teie jaoks kasulik olla, siis klõpsake lingil „Võtke meiega ühendust“ ja leppige kokku kokkusaamine Konica Minolta esindajaga, kes juhendab teid täieliku rakendusjuhendi kasutamisel.