Muutuvate andmetega avaldamine

Keskendumine klientide individuaalsetele huvidele

Kasvatage oma ettevõtet ja tagage klientide lojaalsus


Trükiteenuse osutajana peate pidevalt oma äritegevust arendama ja tagama klientide lojaalsuse. Kuidas tõusete teiste seast esile püsikoopiate trükkimise turul ajal, kui trükiteenused on üha vabamalt kättesaadavamad ja teineteisega sarnanevad? Ja kuidas hoiate kliente?

Mis on muutuvate andmetega avaldamine?

Muutuvate andmetega avaldamine, trükkimine või VDP on väga väärtuslik lahendus nende trükikodade ja graafilise disaini ettevõtete jaoks, kelle töö aluseks on professionaalse välimuse ja olemusega lõpptooted ning kes tahavad kasutada VDP poolt ettevõtetele pakutavat kasumit genereerivaid eeliseid.


Trükitööde kiire plaanimine ja elluviimine

Kliendi andmeid saab hõlpsalt dokumenti lisada, ilma et peaks midagi skriptima või programmeerima. Kirjakoostesse või muusse mahukasse trükitöösse saab kiirelt ja hõlpsalt lisada ulatuslikult mitmesuguseid andmeid, k.a teksti, graafikat, värve koos tööstuse standardsete vöötkoodide ja isikupärastatud kujutistega.


Konica Minolta VDP lahendused isikupärastavad ka turundusdokumente, kasutades nutikaid malle ja suuniseid lendlehtede, otsepostituse kaartide, sertifikaatide ja auhindade loomiseks ning need on varustatud üksikasjalike juhistega, mis aitavad teil malle muuta, kasutades Exceli andmebaasis olevat teavet.


Loogilised lahendused, mis säästavad teie aega ja raha

Konica Minolta VDP lahendused kasutavad uusimat tehnoloogiat ja loevad nutikalt andmeid ning otsustavad automaatselt, kas turundusmaterjale saab posti asemel saata meiliga, mis säästab ettevõtte aega ja raha. Kui soovite arutada, kuidas meie kombineeritud muutuvate andmete avaldamise lahendused võiksid vastata teie ettevõtte VDP vajadustele, klõpsake lingil „Võtke meiega ühendust“ ja meie spetsialistid kontakteeruvad teiega kiiresti.

Muutuvate andmetega avaldamine

Muutuvate andmetega avaldamine

Isikupärastatud kommunikatsioon muutuvate andmetega avaldamise abil

Tänapäevane teabe üleküllus on muutnud personaliseeritud paberkandjate kommunikatsiooniks kasutamise veelgi olulisemaks. Saaja vajaduste järgi kohandatud kirja või turundussõnumit loetakse ja järgitakse palju suurema tõenäosusega. Seetõttu on trükistel sõnumid palju tõhusamad, neile reageeritakse rohkem ja need tugevdavad kliendisuhteid.


Teie klientidele pakub muutuvate andmetega avaldamine järgmiseid eeliseid.


 • Tõhusamad sõnumid tänu isikupärastatud turustusele
 • Inimesed reageerivad sõnumitele rohkem
 • Tugevamad suhted klientidega
 • Tõhus ristmeedia turustus
 • Lisab väärtust digitaalsele lehele


Teie ettevõttele pakub muutuvate andmetega avaldamine aga järgmiseid eeliseid.


 • Laiem teenustevalik
 • Suurem kasum
 • Korduvad tuluallikad
 • Staatilise sisuga võrreldes suurem kasum
Riistvara
hardware icon
Konica Minolta printimise riistvara

Kas otsite parimat digitaalse prindi- ja trükitöö jõudlust? Te olete selle leidnud. Konica Minolta trüki- ja prinditööde riistvara on valdkonna etalon ning need seadmed suudavad pakkuda revolutsioonilist värviliste kujutiste kvaliteeti, ülikiiret mustvalget väljundit ja professionaalseid liinisiseseid viimistlusvalikuid, et täita teie keerukate tööde nõudmisi ja teha palju muud. Olenemata teie ettevõtte suurusest või tegevusvaldkonnast võimaldab meie prindi- ja trükitööde riistvara teil oma prindi- ning trükitööde taristut üles ehitada, digitaalset sisu hallata, rakendada tipptasemel mõõtevahendeid ja tutvuda muude lahendustega, mis aitavad teil töövoogu tundmatuseni muuta.

Tarkvara
software icon
Konica Minolta tarkvaratooted

Tutvuge arvukate võimalustega, kuidas Konica Minolta tarkvaratooted saavad toetada teie tegevust. Konica Minolta aitab lahendada ettevõttesiseseid probleeme, ühtlustab eri tööstiile ja pakub teie tegevusvaldkonna vajadustele vastavaid tarkvaralahendusi. Konica Minolta jaoks on teie vajadused alati kõige tähtsamad, tänu millele suudab ta täita ka kõige nõudlikumate globaalsete organisatsioonide tarkvaravajadusi. Süsteemi abil saate kontrollida kõigi prindi- või kopeerimistööde kulusid, luua täpsemaid turvameetmeid, mis aitavad tagada, et tundlikud dokumendid ei satu võõrastesse kätesse ning teha palju muud.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Four steps to more business

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses.

It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.
 

Four steps to build your business:

Identify

Step 1 1

Assess

Step 2 2

Justify

Step 3 3

Implement

Step 4 4

Enabling business through variable data publishing


How you can profit from personalised marketing

Today's information overkill has made personalised communications all the more important. A letter or marketing message that is customised to the recipient’s needs has a much greater chance of being read. This makes messages more effective, increases response rates and strengthens customer relationships.

Variable data publishing (VDP) is the technology that makes personalised marketing possible – and economically feasible. By creating personalised documents in a single print run, VDP adds significant value to a digitally printed page. By extending your portfolio to include this service, you can provide a wide range of customers with a highly effective gateway to the world of personalised communications. And for you, VDP is a means of generating more business at higher profit margins.

Neli toimingut äritegevuse laiendamiseks

Neli toimingut äritegevuse laiendamiseks

Uuteks ärivõimalusteks valmistumine

DIGITAL1234 tutvustab nelja lihtsat toimingut, millega saate oma äritegevust arendada. Konica Minolta äriarenduse programm on loodud selleks, et aidata trükiteenuste osutajatel oma äritegevuses edu saavutada.


Sellel on võimalusepõhine lähenemine ja see näitab klientidele nelja lihtsa toiminguga, kuidas uusi ärivõimalusi tuvastada, hinnata, põhjendada ja ellu viia. Peate selle väärtusliku teabe saamiseks lihtsalt registreeruma – see ei kohusta teid millekski ja te ei pea selle eest maksma.


Neli toimingut äritegevuse arendamiseks.


TUVASTAGE. Miks on hea äriidee uurida konkreetset võimalust äritegevuse laiendamiseks? Pakume arvukalt eri teabeallikaid, mis käsitlevad mitmesuguseid teemasid, nagu veebipõhine prindi- ja trükilahendus, muutuvate andmetega trükkimine, töövoo automatiseerimine, liinisisene lõpptöötlus ja raamatute kirjastamine.


HINNAKE. Kuidas see ärivõimalus sobib teie praeguse tegevusega? Meie hindamisjuhendid, mille on koostanud sõltumatud valdkonna eksperdid, aitavad teil praktiliselt hinnata, kas teie ettevõte on valmis uueks ärivõimaluseks, nt veebipõhise prindi- ja trükilahenduse kasutamiseks.


PÕHJENDAGE. Millist kasu on see uus ärivõimalus pakkunud teistele prindi- ja trükiteenuste osutajatele? Lugege eri ärivaldkondade juhtumiuuringutest, millist kasu on need pakkunud teistele teiega sarnanevatele klientidele. Saate seejärel otsustada, kas investeering oleks teie jaoks kasulik.


VIIGE ELLU. Kas soovite tagada eduka rakendamise ja vältida ohukohti, mis võivad põhjustada pettumusi? Valdkonna erapooletute spetsialistide koostatud üksikasjalik rakendusjuhend aitab teil oma ettevõttes uut äriideed ellu viia. Kuna uue äriidee elluviimine võib olla keerukas, siis pakume rakendamisetapis loomulikult ka praktilist tuge.


Digital 1234 logo


Äritegevuse toetamine muutuvate andmetega avaldamise abil


Kuidas isikupärastatud turundus võiks teie jaoks kasulik olla?

Tänapäevane teabe üleküllus on muutnud personaalse suhtluse veelgi olulisemaks. Saaja vajaduste järgi kohandatud kirja või turundussõnumit loetakse palju suurema tõenäosusega. See muudab sõnumid palju tõhusamaks, neile reageeritakse rohkem ja need tugevdavad kliendisuhteid.


Muutuvate andmetega avaldamine (VDP) on tehnoloogia, mis muudab isikupärastatud turustuse võimalikuks ja majanduslikult tehtavaks. Kuna isikupärastatud dokumente on võimaliku luua ühe trükitiraažiga, siis annab VDP digitaaltrükistele olulist lisaväärtust. Kui laiendate oma tootevalikut selle teenusega, siis saate pakkuda mitmesugustele klientidele tõhusat juurdepääsu personaliseeritud kommunikatsiooni maailma. Teie jaoks loob VDP aga rohkem suurema tasuvusega ärivõimalusi.


Kuidas on VDP kasulik teie klientidele?

 • Tõhusamad sõnumid tänu isikupärastatud turustusele
 • Inimesed reageerivad sõnumitele rohkem
 • Tugevamad suhted klientidega
 • Tõhus ristmeedia turustus
 • Lisab väärtust digitaalsele lehele


Kuidas on VDP kasulik teie jaoks?

 • Laiem teenustevalik
 • Suurem kasum
 • Korduvad tuluallikad
 • Staatilise sisuga võrreldes suurem kasum


Pole põhjust rohkem oodata – alustage digitaaltrükistele lisaväärtuse lisamisega. VDP muudab turustusandmed täiendavaks tuluallikaks.


Kui soovite saada teavet selle kohta, kuidas saaksite arendada muutuvate andmetega avaldamise äri programmiga Digital1234, klõpsake lingil „Võtke meiega ühendust“ ja leppige kokku kokkusaamine Konica Minolta esindajaga, kes juhendab teid täieliku rakendusjuhendi kasutamisel.

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust

Kas arvate, et muutuvate andmetega avaldamine võiks olla õige valik teie ettevõtte jaoks?

Kui soovite arutada, kuidas meie tarkvara- ja riistvaralahendused võiksid täita teie VDP vajadusi, klõpsake lingil „Võtke meiega ühendust“ ja meie spetsialist võtab teiega ühendust.

Do you think variable data publishing might be right for your company?

To chat about how our software and hardware solutions could be meeting your VDP needs, click on Contact Us, and one of our specialists will be in touch!