Digitaalne turundus kohtub kaasaegse trükiteenusega

Ristmeedia omaks võtmine

Trükiteenus pole surnud – otse vastupidi


Viimastel aastatel on digitaalne turundus muutunud domineerivaks ja jätnud traditsioonilised trükiteenused oma varju. See aga ei tähenda, et trükised oleks kadunud. Need on arenenud ja trükiteenuste osutajad peavad sammu oma konkurentide ning turuseisuga. Mis seega õigupoolest juhtus?

Kommunikatsioon ja meedia on tänapäeval üksteisega lahutamatult seotud. Reklaamibürood ja turundusosakonnad on hakanud otsima uusi võimalusi laiema publikuni jõudmiseks. Nad ootavad, et trükiteenuste osutajad pakuksid uusi, nende traditsioonilise rolli piiridest väljapoole jäävaid teenuseid. Trükiteenuste osutajad on samuti mõistnud, et peavad muutuma ning on keskendunud oma toodete ja teenuste valiku laiendamisele, et toetada uusimaid turundustrende.


Selle tulemusel on tekkinud täiuslik tormi, kus digitaalne turundus on liitunud modernse trükiteenusega ning loonud ühise aluse äritegevuse transformeerimiseks ning varasemalt saavutamatutena tundunud eesmärkide saavutamiseks.


Uusima trükitehnoloogia ja turunduse abil saab pakkuda hämmastavalt laia teenuste valikut. Küsimuseks on vaid see, kuidas trükiteenuste osutajad ja turundajad saavad ühise eesmärgi saavutamiseks koostööd teha ning kuidas trükiseid, Internetti, sotsiaalvõrgustike, e-posti ja SMS-e saab omavahel siduda.


Vastuseks võib olla ristmeedia.

Ristmeedia

Ristmeedia

Konica Minolta pakub riistvara- ja tarkvaralahendusi, mis on taskukohased igale trükiteenuse osutajale.

Konica Minolta abil saate nüüd pakkuda uusi teenuseid, mille valik ja võimalused suudavad vastata ristmeedia turunduse väljakutsetele. Meie innovaatiliste trükilahendustega saate aidata oma klientidel sihtpublikuni jõuda, kasutades kliendi eelistatud kommunikatsioonimeetodit ning pole oluline, kas selleks on sotsiaalmeedia, kiirsõnum, e-post või traditsiooniline trükimeedia. 


Lahendus toimib nii sujuvalt, sest rakendusi juurutatakse SaaS-ina. See tähendab, et te ei pea professionaalsete trükilahenduste juurutamisel tegelema serveriga seotud probleemidega ega kandma suuri kulusid.

Riistvara
hardware icon
Konica Minolta printimise riistvara

Kas otsite parimat digitaalse prindi- ja trükitöö jõudlust? Te olete selle leidnud. Konica Minolta trüki- ja prinditööde riistvara on valdkonna etalon ning need seadmed suudavad pakkuda revolutsioonilist värviliste kujutiste kvaliteeti, ülikiiret mustvalget väljundit ja professionaalseid liinisiseseid viimistlusvalikuid, et täita teie keerukate tööde nõudmisi ja teha palju muud. Olenemata teie ettevõtte suurusest või tegevusvaldkonnast võimaldab meie prindi- ja trükitööde riistvara teil oma prindi- ning trükitööde taristut üles ehitada, digitaalset sisu hallata, rakendada tipptasemel mõõtevahendeid ja tutvuda muude lahendustega, mis aitavad teil töövoogu tundmatuseni muuta.

Tarkvara
software icon
Konica Minolta tarkvaratooted

Tutvuge arvukate võimalustega, kuidas Konica Minolta tarkvaratooted saavad toetada teie tegevust. Konica Minolta aitab lahendada ettevõttesiseseid probleeme, ühtlustab eri tööstiile ja pakub teie tegevusvaldkonna vajadustele vastavaid tarkvaralahendusi. Konica Minolta jaoks on teie vajadused alati kõige tähtsamad, tänu millele suudab ta täita ka kõige nõudlikumate globaalsete organisatsioonide tarkvaravajadusi. Süsteemi abil saate kontrollida kõigi prindi- või kopeerimistööde kulusid, luua täpsemaid turvameetmeid, mis aitavad tagada, et tundlikud dokumendid ei satu võõrastesse kätesse ning teha palju muud.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Põhiomadused

Konica Minolta ristmeedia lahendustega kogete seda, kuidas meedia, trükieelsed ülesanded, trükkimine ja digitaalsed protsessid omavahel täiuslikult ühte sulanduvad, võimaldades teil kõiki trükiprotsesse täielikult kontrollida. Saate nii kombineerida sisu, disaini, visuaalset paigutust, värve ja suurust, et luua isikupärastatud sõnumeid, mille abil saate muuta oma sihtpubliku lojaalseteks klientideks. 


Meie kvaliteetsete turustuse tootmistööriistadega saate täiustada klientidega suhtlemist ja reageerida nende vajadustele, kasutades klientide toimingutele tuginevaid automaatseid vastuseid, mis muudavad sellised ülesanded oluliselt lihtsamaks. Saate nüüd hõlpsalt reklaamisisu luua ja juurutada ning koostada selle kohta aruandeid, sh saate kasutada otsepostitusi, uudiskirju, SMS-e ja kiirsõnumeid, täiendatud reaalsust, PURL-e, NFC-märke, QR-koode – ja teha seda kõike ühe platvormi kaudu. 


Tsentraalse juhtpaneeli abil saate hallata eri trükiprotsesse ning automatiseerida kõiki tüütuid ja korduvaid manuaalseid ülesandeid.

   

   

Puutefunktsiooni ikoon

Automaatselt saadetavad meilid jõuavad teie klientideni just õigel ajal

Produktiivsusfunktsiooni ikoon

Hostitud sihtlehel tehtud klõpsude põhjal koostatud andmekogumid lisatakse kohe andmebaasi kliendi kontaktteabe kirjele.

Kasutatavusfunktsiooni ikoon

Isikupärastatud URL-id ja üldised URL-id genereeritakse nõudmisel platvormis ja integreeritakse hõlpsalt meili või otsepostituse kampaaniaga

Kohandamisfunktsiooni ikoon

Tekstsõnumid saadetakse klientidele kas üldise või saaja järgi kohandatud sõnumina

Mobiilsusfunktsiooni ikoon

Teie turunduskampaaniaid toetavad veebilehed hostitakse süsteemis

Konica Minolta’s business development program

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses.

 

It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.

 

Four steps to build your business:

Identify

Step 1 1

Assess

Step 2 2

Justify

Step 3 3

Implement

Step 4 4

Millist kasu võiksite saada ristmeedia teenustest?

Millist kasu võiksite saada ristmeedia teenustest?

Ristmeedia teenused

Käesoleval digiajastul on palju häid ärilisi põhjuseid, miks tuleks suhtlemiseks kasutada mitut kanalit ja mitte ainult pabermeediat. Kiirelt kasvav ristmeedia sektor annab traditsioonilistele trükiteenuste pakkujatele suurepärase võimaluse pakkuda oma klientidele tõelise lisaväärtusega teenuseid.


Üks eriliselt tulus valdkond on andmepõhine turundus või nõusolekuturundus. Ristmeedia teenuste osutamise suurim kasutegur on see, et muutute täislahenduste pakkujaks, kes pakub asjakohasemat ja tõhusamat kommunikatsiooni mitme puutepunkti kaudu.


Millist kasu pakuvad ristmeedia teenused teie klientidele?

  • Asjakohasem ja tõhusam kommunikatsioon mitme kanali kaudu
  • Mitu puutepunkti klientideni jõudmiseks
  • Kohandatud meediakombinatsioonid
  • Uued ärivõimalused, nt andmepõhine turundus või nõusolekuturundus


Millist kasu saate teie ristmeedia teenustest?

  • Uute tuluallikate loomine
  • Oluline kasumi suurenemine
  • Saate pakkuda oma klientidele lisaväärtuseid mitme puutepunktiga kommunikatsiooni abil
  • Pakutavate lisaväärtuste eest saab küsida suuremat tasu
  • Tihedamad kliendisuhted


Klientidele ristmeedia teenuste pakkumine ei suurenda ainult teie teenuste valikut, vaid aitab luua ka tihedamaid kliendisuhteid.

Transform your print service into a marketing service provider with the help of Konica Minolta. Conduct complex marketing campaigns and deliver higher ROIs. Contact us today and discover the endless new ways of automating your marketing. If you think you could benefit with some advice on how to grow your cross-media capacity with the Digital1234 programme, please Contact us to make an appointment with a Konica Minolta representative.