Trükieelsed tööd digitaalses keskkonnas

Olenemata sellest, kas juhite oma trükiettevõtet või ettevõttesisest trükiruumi, teate te väga hästi, et ainult trükimasina nutikas seadistamine ning sujuvad trükieelsed tööfaasid aitavad teil toota ja pakkuda lühikeste tähtaegadega veatuid trükitooteid.

Trükiks valmistumine: seadke oma trükimasin valmis tuleviku jaoks


Hästi läbimõeldud trükitöö seadistuse aluseks on professionaalsed trükiks valmistumise võimalused. Trükiks valmistumise valikutega saate reageerida paindlikult viimase hetke muudatustele, mida kliendid nii sageli teha paluvad, lisaks aitab see suurendada tõhusust ning optimeerida teenuseid.

Trükiks valmistumise tarkvara kasutamine annab olulisi tehnilisi eeliseid, sest võite olla alati kindel, et trükimasin on trükiks hästi ette valmistatud. Tootmise aluseks olevad trükiks valmistumise tööd, alustades trükipressi seadistamisest ja lõpetades kliendilt kontroll-lehele heakskiidu saamisega, võivad olla korduvad ja tarbetult ajamahukad.


Professionaalse trükiks valmistumise tarkvaraga saate teha trükitöö sätetes viimase hetke muudatusi vahetult enne trükitöö tootmisesse saatmist. Õige trükiks valmistumise rakendusega ei põhjusta sakkidega lehtede lisamine, lehtede kustutamine või keerukate töötluse üksikasjade lisamine (nt brošüüri viimistlus, paigutus, värvieraldus või kärpimistähised) vahetult enne trükki saatmist mitte mingisuguseid probleeme. Saate kombineerida ka eri tüüpi dokumente, luua paigutusi ja teha palju muud. Tänu reaalajas eelvaatele näete kohe töös tehtud muudatusi.


See säästab väärtuslikku aega, sest te ei pea enam valmistama näidistrükiseid ja saate lahendada professionaalselt viimase hetke muudatusi, mida kliendid nii sageli teha tahavad, k.a muuta lehtede suurust või arvu ja viimistlemissätteid (nt brošüüri, köite, õmbluste jms sätted). Lõppkasutajad saavad aga nautida teie pakutavaid konkurentsivõimelisi hindu.

Trükiks valmistumine

Trükiks valmistumine

Mis on trükiks valmistumise tarkvara ja milliseid eeliseid pakub see teie ettevõttele?

Professionaalsed trükiks valmistumise valikud suurendavad teie tõhusust ning võimaldavad reageerida paindlikult kõigile viimase hetke muudatustele, mida kliendid võivad küsida. Need aitavad teil ja teie töötajatel trükiks ettevalmistumise protsessi sujuvamaks muuta, nii et te ei pea enam kulutama aega trükitööde sätestamiseks vajalike korduvate ülesannete peale, saate seadistada trükitööde tõhusa tootmise ning vähendada kulusid, jaotades tööd värvilisteks ja mustvalgeteks töödeks.

Riistvara
hardware icon
Tõhus ja paindlik töö kiirete värvitrükimasinatega

AccurioPress. Välkkiired, lihtsalt kasutatavad ja võimsate liinisiseste viimistlusvalikutega – meie ülikiired digitaalsed trükimasinad viivad digitaalse tootlikkuse uuele tasemele, säästes aega ja tööjõukulusid ning isegi ruumi teie tootmisüksuses.

Tarkvara
software icon
Annab teie trükiruumile paindlikkuse, mida see vajab

AccurioPro Flux Essential on optimeeritud avalike organisatsioonide, ülikoolide ja korporatsioonide CRD-des ja ettevõttesisestes trükikodades kasutamiseks ning pakub kulude minimeerimiseks ja investeeringu tasuvuse maksimeerimiseks vajalikke funktsioone. Professionaalseks tööde redigeerimiseks on olemas ka võimas korrigeerimisfunktsioon. Hiline töö redigeerimine suurendab trükiruumi paindlikkust, paigutamine lihtsustab ja kiirendab aga muidu palju aega võtvat ülesannet, mille käigus tuleb ühele lehele mitu lehekülge paigutada.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Vaadake, mida trükitarkvara Make-Ready suudab teile pakkuda

Professionaalne trükiks valmistumise tarkvara suurendab teie üldist paindlikkust, tõhusust ja konkurentsivõimet. Paigutusmallid vabastavad tööjõudu, nii et teie töötajad ei pea enam sisestama sarnaseid või täpselt samasuguseid sätteid korduvalt iga uue töö puhul. Värvieralduse funktsioon suurendab tootmiskiirust ja tagab kulutõhusa tootmise värviliste ja mustvalgete tööde kombineeritud tootmise puhul.


Professionaalne trükiks valmistumise tarkvara on teie jaoks ülioluline, sest saate selle abil reageerida paindlikult viimase hetke muudatustele, mida kliendid sageli küsivad. Sellised võimalused suurendavad teie tõhusust ja aitavad teil teenuseid optimeerida. Hilised töö redigeerimise valikud võimaldavad teil lisada samuti trükitöödele kiiresti ja lihtsalt viimase hetke muudatusi, nii et saate alati reageerida paindlikult oma klientide palvetele. Leiate Konica Minolta suure rakenduste valiku hulgast kindlasti trükiks valmistumise tarkvararakenduse, mis vastab just teie vajadustele. 


Selle tarkvara kasutamine pakub teie ettevõttele muuhulgas järgmiseid eeliseid.

   

   

Prindifunktsiooni ikoon

Tarkvara kasutamisel ei valmista sakkidega lehtede lisamine, lehtede kustutamine või keerukate töötluse üksikasjade lisamine (nt brošüüri viimistlus, paigutus, värvieraldus või kärpimistähised) vahetult enne trükki saatmist mitte mingisuguseid probleeme.

Produktiivsusfunktsiooni ikoon

Tarkvara abil saate korraldada trükkimist kõige efektiivsemal ja soodsamal viisil, kasutades alati iga töö jaoks kõige sobivamat väljundseadet. Tööde jagamine eraldi värvilisteks ja mustvalgeteks väljatrükkideks on sageli kõige kuluefektiivsem lähenemine.

Produktiivsusfunktsiooni ikoon

Suurendage oma üldist paindlikkust, efektiivsust ja konkurentsivõimet.

Mobiilsusfunktsiooni ikoon

Professionaalsete tarkvararakenduste abil saate tulla vastu ka klientide viimase hetke muudatuste palvetele. Nii reageerite alati võimalikult paindlikult ning jõuate valmis ka kõige lühema tähtajaga töö.

Tehnoloogia ikoon

Tänu reaalajas eelvaatele näete kohe töös tehtud muudatusi. See säästab teie väärtuslikku aega, kuna teil pole enam tarvis proovitrükke teha.

Kasutatavusfunktsiooni ikoon

Tänu paigutusmallidele ei pea töötajad sisaldama iga uue töö puhul korduvalt samu või sarnaseid sätteid.

Kiirusfunktsiooni ikoon

Te ei pea enam kulutama aega trükitööde ettevalmistamisele – nendele korduvatele ülesannetele, mida üksteisega sarnanevate trükitööde puhul väga sageli teha tuleb. Selle töö käsitsi tegemine võtab palju aega, on ebamugav ja toob kaasa ebavajalikke kulusid, kuna selleks läheb vaja rohkem tööjõudu.

Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust

Suur produktiivsus, mis parandab teie trükitööde kasumlikkust

Kas arvate, et trükiks valmistumise süsteem võiks olla õige valik teie ettevõtte jaoks? Kui soovite arutada, kuidas meie kombineeritud tarkvara- ja riistvaralahendused võiksid täita teie vajadusi, võtke ühendust meie spetsialistidega.

High productivity that will enhance your print profitability

Do you think a make-ready system might be right for your company? To chat about how our joined-up software and hardware solutions could be meeting your needs, contact one of our specialists.