Suurendage oma müügitulu tehingu- ja reklaamidokumentidega

TransPromo trükiteenuste põhisisuks on trüki- või turundussõnumite lisamine tehingudokumentidele, nt arvetele, pangaväljavõtetele või kindlustuspoliisidele.

TransPromo


Kuna sellised dokumendid sisaldavad tehingute kokkuvõtteid või muud juriidilist teavet, siis loetakse ja vaadatakse neid tähelepanelikumalt kui peaaegu kõiki teisi postiga saadetud dokumente. Seetõttu on tehingudokumendid muutunud väga atraktiivseks meediumiks turundusprofessionaalidele, kes otsivad tõhusat vahendit toote või teenuse reklaamimiseks.

Tehingudokumentide teenuste turule on saabud mõndagi uut. Varem lisati koos tehingudokumentidega ümbrikusse lisalehti. Kuid selgus, et see strateegia ei andnud märkimisväärseid tulemusi, sest lisalehed visati pärast ümbriku avamist kohe ära. Nüüd kasutatakse lehele kinnitatavaid lisasid või nn TransPromo lehti. Kinnitatavad lisad paigaldatakse otse tehingudokumendile (nt arvele, pangaväljavõttele või kommunaalteenuse arvele). Kombineerides tehingudokumente reklaamsõnumiga, saate koondada tegevus- ja turundusteabe ühte dokumenti. Pole üllatav, et tänapäeval on see muutunud kiirelt kasvavaks turuks, mis on nüüd väärt miljardeid.


Praegu teenindavad tehingudokumentide valdkonna suurtegijad ainult suuri rahvusvahelisi ettevõtteid. Aga suure potentsiaaliga sektor on ka turg, mis teenindab väikese ja keskmise suurusega ettevõttete vajadusi väiksema mahuga tehingute nišis.

TransPromo

TransPromo

Millist otsest kasu saavad teie kliendid tehingudokumentidest?

Suurim eelis, mida annab arvete ja väljavõtete kasutamine reklaamsõnumite edastamiseks on see, et neid dokumente avatakse ja loetakse ka tegelikult. InfoTrendsi uuringu „The Future of Multi-Channel Transactional Communications“ kohaselt on kommunaalteenuste arved, pangaväljavõtted ja teavet sisaldavad kirjad tehingudokumendid, mille avamine on kõige tõenäolisem – need avatakse kuni 97% tõenäosusega.


Millist otsest kasu saavad teie kliendid tehingu- ja reklaamidokumentidest?

Tehingudokumendid vähendavad kulusid, sest turundussõnum lisatakse tehingudokumentidele. Paberit kasutatakse otstarbekalt ega raisata, sest vaba pinda kasutatakse kasulikult. See strateegia langetab ka tegevuskulusid, sest vähendab vajadust eraldi brošüüride trükkimiseks ja säästab ressursse, sest klient saab näiteks saata olemasolevatele klientidele vähem meilikampaaniate materjale. See tähendab, et ettevõtted kulutavad vähem raha lisareklaamimiseks.


Kui TransPromo on hästi kujundatud, värviline ja sisaldab tähelepanu köitvat teksti lihtsalt loetava sõnumi edastamiseks, siis märkab ja järgib seda tõenäolisemalt rohkem kliente. Kui sõnumis sisalduv teave on lihtsalt mõistetav, siis ei koormata teie kliendi kõnekeskust rohkete kõnede ja päringutega.


Milliseid eeliseid pakuvad tehingu dokumendid teile?

Saate genereerida uusi ristmüügi tulusid ning laiendada äritegevust, sihtides ka väiksema mahuga tehingudokumentide nišši. Ja teha kõike seda väga hõlpsalt.


Lisaks saate nii teavitada ka kliente oma muudest teenustest.

Riistvara
hardware icon
Konica Minolta printimise riistvara

Kas otsite parimat digitaalse prindi- ja trükitöö jõudlust? Te olete selle leidnud. Konica Minolta trüki- ja prinditööde riistvara on valdkonna etalon ning need seadmed suudavad pakkuda revolutsioonilist värviliste kujutiste kvaliteeti, ülikiiret mustvalget väljundit ja professionaalseid liinisiseseid viimistlusvalikuid, et täita teie keerukate tööde nõudmisi ja teha palju muud. Olenemata teie ettevõtte suurusest või tegevusvaldkonnast võimaldab meie prindi- ja trükitööde riistvara teil oma prindi- ning trükitööde taristut üles ehitada, digitaalset sisu hallata, rakendada tipptasemel mõõtevahendeid ja tutvuda muude lahendustega, mis aitavad teil töövoogu tundmatuseni muuta.

Tarkvara
software icon
Konica Minolta tarkvaratooted

Tutvuge arvukate võimalustega, kuidas Konica Minolta tarkvaratooted saavad toetada teie tegevust. Konica Minolta aitab lahendada ettevõttesiseseid probleeme, ühtlustab eri tööstiile ja pakub teie tegevusvaldkonna vajadustele vastavaid tarkvaralahendusi. Konica Minolta jaoks on teie vajadused alati kõige tähtsamad, tänu millele suudab ta täita ka kõige nõudlikumate globaalsete organisatsioonide tarkvaravajadusi. Süsteemi abil saate kontrollida kõigi prindi- või kopeerimistööde kulusid, luua täpsemaid turvameetmeid, mis aitavad tagada, et tundlikud dokumendid ei satu võõrastesse kätesse ning teha palju muud.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Teie tootmiskeskkonnale võib olla väga kasulik minna üle uutele trükkimise ja töövoo automatiseerimise meetoditele. Konica Minolta TransPromo lahendused aitavad teil protsesse täiustada ning kasumlikkust ja tootlikust suurendada, vähendades samas viivitusi tootmise ajal. Tehingudokumente saab kohandada individuaalselt nii, et need köidavad inimeste tähelepanu kohe, kui nad ümbriku avavad – saate nii muuta igavad pangaväljavõtted ja kommunaalteenuste arved näiteks kohandatud reklaamsisuks.

   

   

Mobiilsusfunktsiooni ikoon

Saate tulla vastu klientide ootustele, kasutades eri sidekanaleid

Kohandamisfunktsiooni ikoon

Saate hõlpsalt kohandada tehingudokumente ja luua reklaamsisu

Kasutatavusfunktsiooni ikoon

Sisu nutikas tõlgendamine muudab turunduskampaaniad tõhusaks

Prindifunktsiooni ikoon

Täielik kontroll trükkimise ja paberi käsitsemise funktsioonide üle

Kiirusfunktsiooni ikoon

Säästate aega ja ressursse automaatse levitamisega

Produktiivsusfunktsiooni ikoon

Sujuvamaks muudetud protsessid aitavad parandada kogu töövoogu

Konica Minolta’s business development program

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses. It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.

 

Four steps to build your business:

Identify

Step 1 1

Assess

Step 2 2

Justify

Step 3 3

Implement

Step 4 4

Millist kasu võiksite saada TransPromo teenustest?

Millist kasu võiksite saada TransPromo teenustest?

Transpromo või ristmüük

Transpromo või ristmüügi põhisisuks on trüki- või turundussõnumite lisamine tehingudokumentidele, nt arvetele, pangaväljavõtetele või kindlustuspoliisidele. Kuna sellised dokumendid sisaldavad tehingute kokkuvõtteid või muud juriidilist teavet, siis loetakse ja vaadatakse neid tähelepanelikumalt kui peaaegu kõiki teisti postiga saadetud dokumente. Seetõttu on tehingudokumendid muutunud väga atraktiivseks meediumiks turundusprofessionaalidele, kes otsivad tõhusat vahendit toote või teenuse reklaamimiseks. 


Kombineerides tehingudokumente reklaamsõnumiga (transpromo), saate koondada tegevus- ja turundusteabe ühte dokumenti. Pole üllatav, et see on muutunud kiirelt kasvavaks turuks, mis on väärt miljardeid.


Praegu teenindavad tehingudokumentide valdkonna suurtegijad ainult suurettevõtteid. Aga suure potentsiaaliga sektor on ka turg, mis teenindab väikese ja keskmise suurusega ettevõttete vajadusi väiksema mahuga tehingute nišis.


Milliseid eeliseid pakub transpromo teie klientidele?

  • Väiksemad kulud, sest turundussõnum lisatakse tehingudokumentidele
  • Dokumentide vaba ruumi kasutatakse kasulikult
  • Tehingudokumendid pakuvad lisaväärtuseid nende klientidele


Millist kasu pakub ristmüük teile?

  • Uute ristmüügi tulude genereerimine
  • Head potentsiaalsed ärivõimalused väiksema mahuga transpromo niššides
  • Saate teavitada kliente oma teistest teenustest


Mitmemiljardise väärtusega turul on nišš transpromo teenuse pakkujatele, kes teenindavad väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid. Ärge jätke kasutamata võimalust oma müügitulu suurendamiseks!

Do you think transactional might be right for your company? Let's talk about how our joined-up software and hardware solutions could be meeting your needs.