Mitmekesisus ja inimeste mugavus

 

Teenused

 

Siseõhu kvaliteet

Kontoritesisese õhu puhtuse ja selle võimaliku mõju ruumi kasutavate inimeste tervise ja mugavuse mõõtmiseks on siseõhu kvaliteet ülitähtis tervise ja heaolu parandamise küsimus. Konica Minolta on pühendunud oma klientide töökeskkonna aktiivsele parendamisele ja loonud ruumi neile keskendumiseks oma põhipädevustele. Ohutus ja tõhusus on Konica Minolta õhupuhastuslahenduste põhimeetmed ning ettevõte on välja töötanud spetsiaalsed filtrid erinevatele kontorisüsteemidele, tagades heite kõrge vähendamise, säilitades samas õhuvoolu seadmetes. Kliendid saavad parandada ka oma siseõhu kvaliteeti, mis on töötajate tervise, mugavuse ja tootlikkuse võtmetegur.

Konica Minolta on pühendunud oma klientide individuaalse töökeskkonna parendamisele, pakkudes jätkusuutlikke ja tõhusaid lahendusi, mis aitavad meie klientidel oma tööruumis optimeerida siseõhu kvaliteeti. Selle eelised hõlmavad järgmist:

Võimaldab Konica Minolta õhukvaliteeti jälgida ja seda parandada, nii et saate keskenduda põhioskustele
Maksimeerib teie tõhusust heitkoguste vähendamisel
Spetsiaalselt Konica Minolta seadmetele
Kestab kogu seadme (eluea), seega pole vaja seda vahetada ega asendada

Konica Minolta teeb koostööd paljude erinevate usaldusväärsete ja kompetentsete projektipartneritega, et pakkuda eri kontorisüsteemidele spetsiaalseid filtriseadmeid, tagades heite kõrge vähendamise. Filtrilahendused, mida mõõdetakse Blue Angeli sertifikaatidega, vähendavad koopiamasinaosakeste heitkoguseid kuni 98%.

  • Tavaline õhupuhastusseade
  •          Vähendab heitkoguseid vähemalt 90%
  •          Konica Minolta uusimates seadmetes juba standardvarustuses
 
  •      Valikuline õhupuhastusseade
  •          Vähendab heitkoguseid 82–97%
  •          Konica Minolta seadmetes kasutatakse kahte erinevat filtrit


 

 

 

Universaalne disain

Konica Minolta universaalne disain tähendab, et ettevõtte seadmed on konstrueeritud nii, et need hõlmavad kasutatavuse, juurdepääsetavuse, käsitsemise ja stiili küsimusi. See muudab meie toodete kasutamise füüsilise puudega või nägemispuudega inimeste jaoks lihtsaks ja tõhusaks.

Meie kliendid saavad kasu kaasava töökeskkonna pakkumisest, mis on kättesaadav kõigile, sõltumata nende vanusest, keha suurusest või erivajadustest. Meie tooted on hõlpsasti ligipääsetavad, neid on lihtne kasutada ning need on loogilised nii disaini kui ka mugavuse osas. See võimaldab meie klientidel suurendada oma töötajate mitmekesisuse taset.

 

 

Kihlus

Sotsiaalne innovatsioon

Konica Minolta tegeleb ennetavalt globaalse jätkusuutlikkusega seotud väljakutsetega, integreerides oma põhitehnoloogiatesse tipptasemel digitehnoloogiad nagu asjade Internet (IoT), tehisintellekt (AI) ja robootika. Ettevõte töötab oma äri ümber nii, et see keskenduks lahenduste pakkumisele pakilistele globaalsetele probleemidele. See ümberkujundamine aitab mitte ainult kaasa säästva arengu eesmärkide saavutamisele, vaid aitab ka rikastada ühiskonna moodustavate inimeste elu.
 

Sooline mitmekesisus IT-ettevõttes

Konica Minolta Business Solutions Europe teeb koostööd vabaühendusega, et juhtida suutlikkuse suurendamise projekti IT-tööstuses karjääri loovatele naistele. Projekti eesmärk on meelitada, valida ja toetada IT-ettevõttes naisi ja tüdrukuid, eesmärgiga aidata neil pääseda tööturule, õppida põhitõdesid, leida tööd või asutada idufirma. Algselt Tšehhi Vabariigis 2015. aasta augustis käivitatud projekti laiendati järgmisel aastal ka Saksamaale ning eelmisel majandusaastal on see loodud ka Poolas ja Austrias.
 

Ühendust võtma...

... ja võtke ühendust meie jätkusuutlikkuse meeskonnaga!

Saada email

Laadige tasuta alla süsiniku neutraalsuse lubamise voldikud!

ühendust võtma