Konica Minolta Mobile Print


Lihtne mobiilprintimine


Tasuta lahendus mobiilprintimise paindlikkuse suurendamiseks


Printimine ja skannimine on Konica Minolta Mobile Printi abil alati sõrmeulatuses.


Tänapäevane ärikeskkond nõuab sageli, et tegutseksime tõsiste probleemide, dokumentides leiduvate vigade või viivituste korral otsekohe. Juhtmevaba Internetiga ühendatud sülearvutid ja mobiilsideseadmed on õnneks oluliselt lihtsustanud suhtlemist ja ülesannete haldamist ning mobiilsus ja paindlikkus on levinud ka teistesse ärivaldkondadesse. Konica Minolta Mobile Printing võimaldab teha palju enamat kui lihtsalt puuduvat dokumendifaili alla laadida. Sellega saate viivitamatult valitud MFP-ga ühenduse luua ja kõigest mõni hetk hiljem ongi teil paberkandjal koopia käes.


Konica Minolta mobiilprintimine on saadaval teie sõrmeulatuses olevas tasuta rakenduses. See võimaldab hetkega printimistöid saata ja dokumente kaugjuhtimise teel skannida. Ärge muretsege keerulise liidese kasutamise pärast. Rakendus on selge ja lihtsasti jälgitav, isegi kui teil on kiire ja parajasti on käsil mitu ülesannet. Konica Minolta Mobile Printing on ideaalne lahendus igasuguste ettevõtete jaoks alates ühe printeriga väikeettevõtetest kuni ülemaailmse haardega rahvusvaheliste ettevõteteni.


Konica Minolta Mobile Printi logo


Download the free app now:

KMMP_QR_itunes.png
App_store_badge.png
KMMP_QR_google-play.png
get_it_on_play_logo.png
KMMP_QR_windows-app-store.png
download_from_windows_phone_store_144x50.png
Konica Minolta Mobile Printi töövoog

Funktsioonid

Funktsioonid

Konica Minolta Mobile Print on tasuta mobiilprintimise rakendus kõikidele suurematele mobiiliplatvormidele, sh iOS, Android ja Windows 10. See ühendab mobiilsideseadmed multifunktsionaalsete Konica Minolta bizhubi väljundsüsteemidega. Millised on selle rakenduse kaks põhifunktsiooni? See võimaldab käsiseadmest printida ja sellesse skannida, tagades, et ärikasutajatel on olulised dokumendid alati käepärast.


  • Täielik failide krüptimine
  • Kasutajate ligipääsuõigused
  • Vähendab tööga seotud kulusid
  • Integreeritav levinud raamatupidamis- ja printimise haldamise süsteemidega
  • Installimine võtab 10 minutit
  • Turvaline väljaprindi väljastamine


Enam pole tarvis keerulist taristut ega uusi kalleid seadmeid: nüüd saate mõne oma seadmega kiiresti ja vaevata ühenduse luua ning kohe printima hakata. Failide lähtekoht ei ole oluline: mobiilset printimist saab alati alustada nii seadme sisemälust, meilist, brauserist, tuttavatest programmidest kui ka Google Cloud Printi teenusest. Isegi mobiilne skannimine on nüüd Konica Minolta MFP abil lihtsam. Peate vaid faile kolleegidega jagama, need otse mobiiltelefonidesse saatma või pilve salvestama. Failitüüp pole samuti probleem: Konica Minolta Mobile Print kõiki populaarsemaid vorminguid, k.a JPEG, GIF, BMP, PNG, PDF, TIFF, XPS, DOCX, XLSX, PPTX jm. Teil on tarvis vaid printerile ligipääsu, olenemata sellest, kas teil puudub paberkandjal paigutus või kujundus, lepingu osa või mõnd muud tüüpi fail. Töötajatele saab määrata administraatori hallatavad kasutajate ligipääsuõigused. Konica Minolta mobiilprintimine tagab ülima paindlikkuse. Kas teie asutust väisavad külalised? Saate ka neile printimiseks kiiresti ja lihtsalt külalistele mõeldud ligipääsuõigused anda. Konfidentsiaalseid dokumente saab turvaliselt kaitsta PIN-i, ID-kaardi või kasutajanime ja parooli abil autentimise teel. Laske oma ettevõttel kasvada ja proovige tasuta mobiilprintimist. See lahendus säästab aega, raha ja vaeva ning tagab, et kõik on alati teie kontrolli all, olenemata sellest, kus parajasti olete.Konica Minolta Mobile Printi töövoog


Get the product brochure now to have all information at hand.

Konica Minolta Mobile Print brochure