Capture OnTheGo


Ettevõtte uutele kliendirühmadele nähtavaks muutmine


Teatud valdkondades, eriti müügi, nõustamise või teenindusega seotud visiitide vallas, kasutatakse paberit endiselt laialdaselt andmete kohapeal talletamiseks. Võtke näiteks kindlustusnõuded. Andmete käsitsi kogumisel ja vormide täitmisel on aga omad puudused. See hõlmab lisatööd, sellega võivad kaasneda vead ja see võib olla kulukas: vormid tuleb kontorisse viia, et andmed sisestada, neid töödelda ja need arhiivi panna. See võtab aga palju aega ja on ebaefektiivne. Produktiivsuse maksimaalseks suurendamiseks ja viivituste vältimiseks on oluline andmete sisestamise toimingut kiirendada. Selleks on kõige parem kasutada kohapealsete ülesannete automatiseerimiseks mõeldud mobiililahendust Capture OnTheGo, mis võimaldab ülesande automaatseks muuta.


Capture OnTheGo töövoog

Capture OnTheGo

Capture OnTheGo

Dokumentide hõivamine

  • Mobiilsideseadmes saadaolevad vormiga seotud toimingud

Dokumentide töötlemine

  • PDF-dokumentide allalaadimine
  • HTML-vormide allalaadimine ja täitmine

Dokumentide jagamine

  • Vormide edastamine ühe klõpsuga

Get the product brochure now to have all information at hand.

Capture OnTheGo brochure

Ühendust võtma

Ühendust võtma
Jah, ma nõustun turunduseesmärkidel kasulikku teavet saama järgmistel viisidel:

Konica Minolta Baltia praeguste toodete ja teenuste kohta ning teistest sidusettevõtted kontsernis, mis on kohandatud minu isiklikud huvid . Teie andmeid töödeldakse vastavalt meie privaatsuseeskirjadele .
Enter security code:
 Security code

Tekstiväljad, millel on * , on kohustuslikud!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings