Dispatcher Phoenix


Täiustatud toimingute automatiseerimine: võimas ja lihtsasti kasutatav


Iga tänapäevane ettevõte, mis soovib oma efektiivsust ja ökonoomsust maksimaalselt suurendada, peaks rutiinseid kontoriülesandeid võimalikult palju automatiseerima ja integreerima. Täiustatud toimingute automatiseerimine võimaldab töötajatel, administraatoritel ja kasutajatel keskenduda oma põhiülesannetele ehk kogu kontori produktiivsuse suurendamisele. Dispatcher Phoenix aitab ettevõtetel toiminguid optimeerida ja aega säästa, automatiseerides dokumentide pilditöötlust ja printimist ning marsruutides ülesandeid kohandatavate töövoogude kaudu. Rakendus on suurel määral skaleeritav ning tagab, et taustal toimuvad dokumentide töötlemis- ja printimistoimingud vajavad minimaalset käsitsi sekkumist, tänu millele sobib rakendus suurepäraselt igale ettevõttele alates väikeettevõtetest kuni suurimate ettevõttekeskkondadeni välja.


Dispatcher Phoenix Workflow

Dispatcher Phoenixi töövoog

Dispatcher Phoenix

Dispatcher Phoenix

Dokumentide hõivamine 

  • Mitu hõivemeetodit

Dokumentide töötlemine 

  • Täielik integreerimine MFP-ga
  • Lihtsus ja võimsus
  • Workflow Builder Tool

Dokumentide jagamine

  • Ühenduste valik
  • Väljastamine andmebaasidesse või XML-andmetesse

Sisu ja dokumentide haldamine

  • Paindlik ajastamine

Get the product brochure now to have all information at hand.

Dispatcher Phoenix brochure

Ühendust võtma

Ühendust võtma
Jah, ma nõustun turunduseesmärkidel kasulikku teavet saama järgmistel viisidel:

Konica Minolta Baltia praeguste toodete ja teenuste kohta ning teistest sidusettevõtted kontsernis, mis on kohandatud minu isiklikud huvid . Teie andmeid töödeldakse vastavalt meie privaatsuseeskirjadele .
Enter security code:
 Security code

Tekstiväljad, millel on * , on kohustuslikud!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings