AccurioPro Flux Essential

AINUS KORRIGEERIMISTARKVARA, MIDA VAJAD


Intelligentse trükkimise funktsioonid, nagu mallid ja värvieraldus, säästavad kasutaja aega ja raha, pakkudes kõiki trükieelsete toimingute efektiivseks tegemiseks vajalikke funktsioone. Korduvate ülesannete automatiseerimine ja kõikide tootmisseadmete tsentraliseeritud juhtimine suurendavad teie trükiruumi produktiivsust mitu korda.


AccurioPro Flux Essentialil on eelmääratud komplekt paigutusskeeme (nt brošüür, tööde kombineeritud trükkimine jne), mis automatiseerivad mitme lehekülje ühele lehele paigutamise ülesande, millega võis varem vigu kaasneda. Funktsioon hõlbustab ka eraldi paberivormingute ja allkirjade loomist tellitud trükitoodete, näiteks kohandatud brošüüride valmistamiseks. Kasutajatel on funktsiooni väga lihtne kasutada ja see säästab oluliselt nende aega.


Kasutajatel tuleb malle ainult ühe korra seadistada, pärast mida on võimalik korduvatelt trükieelsetelt töödelt alati rohkesti aega säästa. Kasutajad saavad valida suure hulga intelligentsete trükkimisfunktsioonide seast kõikide sissetulevate tööde haldamiseks sobivad funktsioonid. Professionaalseks tööde redigeerimiseks on olemas ka võimas korrigeerimisfunktsioon. Hiline töö redigeerimine suurendab trükiruumi paindlikkust, paigutamine lihtsustab ja kiirendab aga muidu palju aega võtvat ülesannet, mille käigus tuleb ühele lehele mitu lehekülge paigutada.


Teie trükieelne töö pole kunagi olnud nii sujuv ega lihtsasti hallatav.


Professionaalseim redigeerimine


Kas teil on oma trükiettevõte või hoopis ettevõttesisene trükiruum? Trükkimisteenuse osutajana teate hästi, et laitmatute trükitoodete valmistamiseks ja tarnimiseks väga lühikeste tähtaegadega on tarvis maailma parimaid trükitooteid.


Te ei soovi raisata aega korduvate ülesannete peale, mis sarnaste trükkimistööde tegemisega tavaliselt kaasnevad. Ülesannete käsitsi tegemine võtab aega, on ebamugav ja toob kaasa ebavajalikud kulud, kuna selleks läheb vaja rohkem inimtööjõudu. Teil tuleks korraldada trükkimist kõige efektiivsemalt ja soodsamalt, kasutades alati iga töö jaoks kõige sobivamat väljundseadet.


Tööde jagamine eraldi värvilisteks ja mustvalgeteks väljatrükkideks on sageli küll kuluefektiivseim lähenemine, kuid selleks on tarvis professionaalseid tarkvararakendusi, mis suudaks hallata ka klientidelt tulevaid viimase hetke nõudmisi. Nii reageerite alati maksimaalse professionaalsuse ja paindlikkusega ning jõuate töö valmis ka kõige lühema tarnetähtajaga.


Professionaalne Make-Ready tarkvara võimaldab teil teha vahetult enne trükkimistöö tootmisse saatmist selle sätetes viimase hetke muudatusi. Õige Make-Ready rakendusega ei valmista sakkidega lehtede lisamine, lehtede kustutamine või keerukate töötluse üksikasjade lisamine (näiteks brošüüri viimistlus, paigutus, värvieraldus või kärpimistähised) vahetult enne trükki saatmist mitte mingisuguseid probleeme. Tänu reaalajas eelvaatele näete kohe töös tehtud muudatusi. See säästab teie väärtuslikku aega, kuna teil pole enam tarvis proovitrükke teha.


Professionaalse Make-Ready tarkvara paigutusmallid muudavad teid üldiselt efektiivsemaks, värvieraldusfunktsioon suurendab kasumlikkust, pakilise töö redigeerimise funktsioonid lühendavad aga reageerimisaega ning maksimeerivad teie paindlikkust.


AccurioPro Flux - the automated print flow solution by Konica Minolta

Scalability for complete flexibility – AccurioPro Flux is a highly scalable software suite, which makes available a range of tools to organise, automate and optimise a company’s entire print workflow.

Accurio Pro Flux Essentiali töövoog

Suurendage oma üldist paindlikkust, efektiivsust ja konkurentsivõimet

Suurendage oma üldist paindlikkust, efektiivsust ja konkurentsivõimet

AccurioPro Flux Essential on Konica Minolta tarkvaralahendus, mis on mõeldud korrigeerimiseks ja professionaalseks trükkimise töövoo automatiseerimiseks. Süsteem on optimeeritud avalike organisatsioonide, ülikoolide ja korporatsioonide CRD-des ja ettevõttesisestes trükikodades kasutamiseks ning tagab kulude minimeerimiseks ja investeeringu tasuvuse maksimeerimiseks vajalikud funktsioonid.


AccurioPro Flux Essential annab trükiteenuste osutajatele ja CRD-de juhtidele efektiivse mallifunktsiooni. Kasutajatel tuleb malle ainult ühe korra seadistada, pärast mida on võimalik korduvatelt trükieelsetelt töödelt alati rohkesti aega säästa. Kasutajad saavad valida suure hulga intelligentsete trükkimisfunktsioonide seast kõikide sissetulevate tööde haldamiseks sobivad funktsioonid.


Professionaalseks tööde redigeerimiseks on olemas ka võimas korrigeerimisfunktsioon. Hiline töö redigeerimine suurendab trükiruumi paindlikkust, paigutamine lihtsustab ja kiirendab aga muidu palju aega võtvat ülesannet, mille käigus tuleb ühele lehele mitu lehekülge paigutada.

AccurioPro Flux Essential

AccurioPro Flux Essential

AccurioPro Flux Essentiali valikud


  • Flux Raster Editor
    See põhjalik redaktor võimaldab dokumente kujutise/rastri põhjal redigeerida. See võimaldab teha tüüpilisi kujutise redigeerimise toiminguid (nt tähnide eemaldamine, sirgendamine, pintsel, kustutamine, joon, täide) nii ühel kui ka mitmel lehel.


Millist kasu saab teie ettevõte Konica Minolta Make-Ready koondlahenduste kasutamisest?


  • LÕPETAGE AJA RAISKAMINE: ärge kulutage aega korduvatele ülesannetele, mida sarnaste trükkimistööde tegemine tavaliselt hõlmab. Ülesannete käsitsi tegemine võtab aega, on ebamugav ja toob kaasa ebavajalikud kulud, kuna selleks läheb vaja rohkem inimtööjõudu.
  • KORRALDAGE OMA TÖÖD: korraldage trükkimist kõige efektiivsemal ja soodsamal viisil, kasutades iga töö jaoks sobivaimat väljundseadet. Tööde jagamine eraldi värvilisteks ja mustvalgeteks väljatrükkideks on sageli kuluefektiivseim lähenemine.
  • VALDKONNA PARIM TARKVARA: professionaalsed tarkvararakendused suudavad hallata klientidelt tulevaid viimase hetke nõudmisi, nii et saate alati reageerida maksimaalse paindlikkusega ja jõuate töö valmis ka kõige lühema tarnetähtajaga.
  • JÄTKE VIIMASELE HETKELE: professionaalne korrigeerimistarkvara võimaldab teil teha vahetult enne trükkimistöö tootmisse saatmist selle sätetes viimase hetke muudatusi.Õige Make-Ready rakendusega saate vahetult enne trükki saatmist sakkidega lehti lisada, lehti kustutada või keerukaid töötluse üksikasju lisada (näiteks brošüüri viimistlus, paigutus, värvieraldus või kärpimistähised).
  • VAADAKE IGA MUUDATUST: reaalajas eelvaade võimaldab kohe tehtud muudatusi vaadata, säästes nii teie väärtuslikku aega, kuna teil pole enam tarvis proovitrükke teha.
  • KAASAKE TOOTMISPROTSESSI MALLE: professionaalse Make-Ready tarkvara paigutusmallid muudavad teid üldiselt efektiivsemaks.
  • VÄRVIERALDUSE FUNKTSIOON: värvieraldusfunktsioon suurendab kasumlikkust, pakilise töö redigeerimise funktsioonid lühendavad aga reageerimisaega ning maksimeerivad teie paindlikkust.

Get the product brochure now to have all information at hand.

AccurioPro Flux Essential brochure
AccurioPro_Flux_Essential_Make-ready_datasheet thumbnail