AccurioPro Label Impose

Ainus digitaalne etikettide trükkimise tarkvara, mida eales vajate


Ideaalselt sobiv tarkvara järgmise investeeringu jaoks


AccurioPro Label Impose’i on uskumatult lihtne kasutada – palju lihtsam, kui tavalisi analoogsüsteeme –, nii et saate töid otse puuteekraani juhtpaneelilt järjekorda panna ning kiiremini ja kuluefektiivsemalt trükkida, mis vähendab töötajate koolitamise aega.


Efektiivsuse ja ökonoomsuse optimeerimiseks peavad etikettide tootmisega tegelevad trükiettevõtted ülesande võimaluse korral alati automatiseerima ja integreerima, optimeerides samal ajal materjalikasutust, et vältida etiketi alusmaterjali raiskamist. Seetõttu trükitakse etiketivõrgu laiuses ja pikkuses tavaliselt mitu etiketti. Käsitsi võib see toiming aga keeruliseks ja aeganõudvaks kujuneda.


AccurioPro Label Impose’i tarkvaratööriist pakub sellele probleemile ideaalset lahendust. Rakendus võimaldab kasutajatel lihtsa ja intuitiivse liidese abil automaatselt etiketitöid rakendada ja trükkimiseks ette valmistada ning stantspressi vastavate lõiketööriistade jaoks PDF-faile luua.


Teie hooleks jääb trükkimine. Las meie tegeleme paigutusega.


AccurioPro Label Impose’i tarkvara tagab muljetavaldava PDF-il põhineva töövoo, mis võimaldab teil stantsimistööriistade loomiseks õiged andmed sisestada ja pakub VDP tuge. Tänu intuitiivsele kasutajaliidesele ja suurele trükipindalale täiendab tööriist igas toimingu punktis ideaalselt Konica Minolta etiketipressi ja toimib sujuvalt AccurioLabel 190-ga.


AccurioPro Label Impose | Ganging & printing of labels

We tell you the basic facts and show you the main features of AccurioPro Label Impose, a software tool for ganging and printing of labels.

Funktsioonid

Funktsioonid

Automaatne etikettide korduste loomine 
Rakendus lihtsustab ja automatiseerib etikettide korduste loomist etiketivõrgul.


Muutuv andmesisu 
Muutuva andmesisu töötlemine on lihtne ja sirgjooneline ning toimingut saab kiiresti ja hõlpsalt automaatsetesse etikettide kordustesse kaasata.


Kohandatavad vahed
Kasutajad saavad vajaduse korral vabalt veergude ja ridade vahesid eraldi kohandada.


Standardsete ja kohandatud märgistuste lisamine
Rakendus võimaldab väga paindlikult lõplikuks viimistlemiseks soovitud kohta standardseid ja kohandatud märgistusi lisada.


Kunstitööde paigutus
Kasutajad saavad valida etikettide kujundamise ja paigutamise korral kunstitööde automaatse ja käsitsi paigutuse vahel.


Tööde kombineeritud trükkimine
Ühele lehele võidakse trükkida üks või mitu valitud kunstitöö motiivi.


Stantsimistööriistad
AccurioPro Label Impose’i tarkvara võimaldab tuvastada täiendavaid eristuvaid kohti (stantsimisjooned, kohtlakk, foolio jms) ning eksportida need PDF-i, et luua stantsimistööriistad ja lisada etikettidele lisa kaunistusi. 

Get the product brochure now to have all information at hand.

AccurioPro Label Impose brochure
AccurioPro Label Impose image datasheet thumbnail