bizhub Evolution – nutikate äriprotsesside paindlik platvorm

Nutikad ja tõhusad äriprotsessid

Nutikad ja tõhusad äriprotsessid

Platvormiga bizhub Evolution saate töötada lihtsamalt ja nutikamalt. See pakub lihtsaid võimalusi töövoo täiustamiseks ja moderniseerimises ning laseb teil vaid mõne sekundi ja minimaalse jõupingutusega ühendada seadmeid selliste pilvteenustega nagu Dropbox, Microsoft OneDrive ja Google Drive. 


Pilvplatvormile saab ligipääsu arvutis, sülearvutis, nutitelefonis, tahvelarvutis ning igas muus bizhub Evolutioniga ühendatud bizhubi seadmes. Võite talletada faile pilvesalvestusruumi, laadida faile üles ja alla ning teisendada neid Wordi, Exceli või PDF-vormingusse. Dokumente saab mugavalt kopeerida, faksida, printida ja skannida ning muuta need kiiresti ja lihtsalt kättesaadavaks, tõlkides neid võõrkeeltest oma emakeelde või kasutades kõnesünteesi. Väikse turundusmeeskonnaga saate isegi alustada spetsiaalse teenusega turunduse automatiseerimise protsessi. 


Mis kõige parem – te ei pea seda kohe otsustama ega siduma ennast ebamugavalt pikaajaliste litsentsilepingutega. Platvormi bizhub Evolution puhul saate esialgu kasutada tasuta prooviversiooni, mis tagab, et ostetav tarkvara hõlmab just seda, mida teie ettevõte vajab kasvamiseks – ei midagi rohkemat ega vähemalt. Maksate ainult vajalike funktsioonide eest, ega pea investeerima kulukasse infrastruktuuri. Tutvuge juba täna platvormiga bizhub Evolution ja vaadake, milliseid võimalusi Konica Minolta pakub igapäevase töörutiini uuendamiseks.

bizhub Evolution

bizhub Evolution

Lihtsustage iga päeva dokumendihaldust


Paberimajandusega tegelemine on üks tüütumaid kontoritöö elemente, mida pole aga kahjuks võimalik vältida. Lõputute dokumendilehtede skannimine, trükitud failide uuesti sisestamine, tõlkimine ja dokumendifailide teisendamine pole ainult igavad ning korduvad toimingud, vaid need on ka ühed kõige ajamahukamad ülesanded. Õnneks on nüüd Konica Minoltal välja pakkuda nutikas ja lihtne lahendus. 


Konica Minolta nutikad teenused muudavad teie tööelu lihtsamaks, kui oleksite iial arvanud, ning aitavad teil dokumente senisest palju tõhusamalt hallata – nii ei häiri see enam teid ega teie töötajad olulisemate asjadega tegelemisel. Platvorm bizhub Evolution on uuendus, mille abil saate igapäevaste ülesannetega tegelemise täielikult ümber planeerida. Te ei pea rakendama rohkelt keerulisi (aga potentsiaalselt ebavajalikke) lahendusi – platvormi bizhubi Evolution puhu maksate ainult nende funktsioonide eest, mida kasutate, alustades mobiilseadmete haldusest ja lõpetades dokumentide teisendamisega, IP-faksi ja paljude muude võimalustega.


Platvorm bizhub Evolution pakub paljut muud, kui kõigest teie meeskonna produktiivsuse suurendamine. Nutikate ärilahenduste kasutamine ei vähenda ainult aega, mida töötajad kulutavad oluliste ärieesmärkide täitmise asemel igavatele, lihtsatele ja korduvatele ülesannetele, vaid see võib sellised ülesanded täielikult kõrvaldada. See platvorm muudab dokumendihalduse palju automaatsemaks, mis jätab teie töötajatele rohkem aega keskendumaks nendele (palju olulisematele) ärieesmärkidele, mis toovad teie ettevõttele reaalset kasu. 


bizhub evolution

bizhub Evolution is the new on-demand platform for smarter business processes by Konica Minolta.