Lihtsuses peitub võlu: Konica Minolta pilvprintimise teenus

Muutke printimine oma ettevõttes veelgi paindlikumaks

Muutke printimine oma ettevõttes veelgi paindlikumaks

Olete ärivaldkonnas tegutsedes kindlasti märganud tendentsi, et mida rohkem ettevõte laieneb, seda olulisemaks muutuvad mitmesugused igapäevatöö aspektid ja eelkõige need, mis on seotud IT-süsteemidega. Nende aspektide hulka kuulub ka printimine, mis on vahetult seotud IT-süsteemide toimimisega. Siit aga koorub välja olukord, kus ettevõte küll kasvab, ent samas suureneb IT-spetsialistide koormus, mis omakorda toob kaasa rohkem kulutusi IT-süsteemide tõrgeteta töö tagamiseks.  Need kulud võivad hakata piirama ettevõtte üldist reageerimistvõimet ja paindlikkust äärmiselt kiiresti muutuvates turutingimustes.

Selle olukorra lahendamiseks oleme teie ettevõtte huvides välja töötanud uue täisteenuse, mis vähendab printimisega seotud probleeme ja aitab teil samal ajal säästa ka raha, ilma et peaksite andmete turvalisuse pärast muretsema.


Kas olete seni hallanud ettevõtte printimissüsteemi ise? Soovime teile pakkuda ülitõhusat Konica Minolta pilvprintimise teenust, mis hõlmab endas mitmeid eeliseid teie ettevõtte vajadusi silmas pidades.
 

Peamised eelised

Peamised eelised


Vähenenud printimiskulud

Tõrgeteta printimine multifunktsionaalse printeri abil ja rahaline sääst
 


  Turvalisus

Isiku autentimine ja toimingu jälgimine, et vältida dokumendi sattumist valedesse kätesse


Parim võimalik andmekaitse

Teie andmed on meie sertifitseeritud andmekeskustes kindlalt kaitstud


Piiramatu paindlikkus
Asukohast sõltumatu printimine erinevate rakenduste abil


Saadaval kohe ja igal ajal
Lihtne ja kiire kasutada meie bizhub Evolution Cloudi platvormi kaudu

Ühenduvus Google’iga

Ühenduvus Google’iga
Konica Minolta pakub teenuse ühenduvust erinevate Google’i toodetega, nagu Google Cloud Print, G-Suite ja Google Drive.

Tänu G-Suite’i integreerimisele bizhub Evolutioniga viiakse kõik G-Suite’is loodud kasutajad automaatselt bizhub Evolutioni kasutajahaldusse ja seetõttu ei pea neid uuesti looma. Seega saab ühekordse sisselogimise jaoks kasutada samasid andmeid.

Ühenduvus Google Drive’iga tagab kasutajatele sellise eelise, et kui nad soovivad kasutada konverteerimise, tõlkimise, faksi saatmise või muude toimingute funktsioone, saavad nad redigeeritud dokumendid otse Google Drive’i salvestada. Samuti on võimalik printida Google Drive’ist võetud dokumente otse multifunktsionaalse printeri abil. 

Lisaks pilvprintimise teenusele on saadaval veel mitmesuguseid teisi teenuseid, nagu faksi saatmine, dokumentide konverteerimine ja tõlkimine. Neid saab lihtsalt ja igal ajal seadistada bizhub Evolutioni pilvepõhise platvormi kaudu. Kasutajate ja teenuste haldamisega saab teie meeskond hõlpsasti hakkama, samal ajal kui meie hoolitseme platvormi ja teenuste haldamise eest tervikuna. Kõiki teenuseid saab vajadusel aktiveerida ja kasutada – maksate üksnes selle eest, mida parajasti kasutate.
 

ÜHENDUVUS MICROSOFTI TEENUSEGA UNIVERSAL PRINT

ÜHENDUVUS MICROSOFTI TEENUSEGA UNIVERSAL PRINT
Lisaks kõigele eelnevale pakub Konica Minolta ühenduvust Microsofti teenusega Universal Print, integreerides selle bizhub Evolutioni. Universal Print on kaasaegne printimislahendus, mida ettevõtted saavad kasutada oma printimissüsteemi haldamiseks Microsofti pilvteenuse kaudu. See töötab täielikult Microsoft Azure’i platvormil.

Universal Printi teenusega ühilduvate printerite kasutamisel ei ole vaja kohapealset süsteemi. Juhul kui printer ei ühildu asjaomase teenusega, saab selleks kasutada Universal Printi ühilduvuse loomise tarkvara. Universal Print on Microsoft 365 tellimuspõhine teenus.