Konica Minolta MarketPlace

Explore the Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Rakenduste pood on käeulatuses ning pakub funktsioone, mis muudavad täielikult teie dokumendihaldust. Saadaolevad lahendused ja rakendused lahendavad nii üldlevinud kui ka harva esinevaid kontoriprobleeme.


Kas teid häirib ebamugav failiedastus? Kui jah, siis võite installida rakenduse, mis ühendab teie multifunktsionaalse printeri mõne populaarse pilvelahendusega, nt Dropboxi, Google Drive’i, OneDrive’i või Microsofti SharePointiga. Kas te ei mõista dokumendi sisu? Saate vaid mõne sekundiga tõlkida selle oma emakeelde. Konica Minolta Marketplace võimaldab kavandada ka reklaamikampaaniaid, kasutada kõnesünteesi, edastada teateid kõigisse multifunktsionaalsetesse printeritesse ning teisendada faile PDF-i, Wordi, Exceli või paljudesse muudesse vormingutesse.


Te ei vaja kallist lisataristut, pikaajalisi litsentsilepinguid ega ajamahukaid koolitusi. Konica Minolta Marketplace pakub rakendusi, mis on paindlikud, kulutõhusad ja lihtsalt kasutatavad. Need muudavad igapäevaste ülesannete täitmise sujuvamaks, säästavad töötajate aega ja lasevad teil kasutada selle tipptasemel tehnoloogia kõiki võimalusi.

Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Kas teie ettevõte ei kasuta kogu oma potentsiaali?


Olenemata sellest kas olete väikeettevõtte omanik või juhite rahvusvahelist suurkorporatsiooni, teate kindlasti, et igapäevase tõhusa kontoritöö tagamiseks pole võimalik vältida ülesandeid, mis võivad olla ebameeldivad või uskumatult igavad. Nende ülesannete vältimine võib põhjustada ebavajalikke viivitusi, häirida suuremal või vähemal määral töö tegemist ning vähendada motivatsiooni. Kõik see mõjutab teie ettevõtet ja selle töövoogu. See kulutab teie töötajate aega ja raiskab raha.


Õnneks on nüüd saadaval spetsiaalsed nutikad lahendused. Konica Minolta Marketplace muudab täielikult seda, kuidas teie meeskond teeb kontoris pisikesi töid. Nii nagu nutitelefoni saab lihtsalt mõne mobiilirakenduse installimisega muuta spetsialiseerunud seadmeks, nii saab ka multifunktsionaalse printeri muuta millekski hoopis erilisemaks. Teie multifunktsionaalne printer suudab palju enamat kui printimine ja koopiate valmistamine – see võib toetada teie personali ja automaadistada mitmesuguseid pisikesi kontoritöid. Tänu teenusele Konica Minolta Marketplace saavad teie töötajad nüüd kasutada kogu oma potentsiaali ja keskenduda tähtsamatele ülesannetele.

Konica Minolta MarketPlace - Accelerate your business

You want smart and helpful additional MFP functionalities to simplify your office life? But you don’t want to invest massive amounts of time and money in new highly sophisticated software solutions, which cause extensive maintenance and updates? In other words: You just want to pay for functionalities you really need. Konica Minolta MarketPlace is made to enhance your MFP with additional functionalities – smartly and instantly.