Personalize

Teie unikaalne kogemus multifunktsionaalsete seadmetega, mis sobib sellega, kuidas Te töötate

Teie unikaalne kogemus multifunktsionaalsete seadmetega, mis sobib sellega, kuidas Te töötate

Multifunktsionaalseid seadmeid haldavad tavaliselt mitu kasutajat ja peavad seepärast vastama kasutajate kõigile võimalikele vajadustele. Kahjuks aga tähendab see, et kõik funktsioonid ja omadused on ligipääsetavad kõigile kasutajatele, sõltumata sellest, kas nad neid vajavad või mitte. Võib olla keeruline leida seda, mida te tegelikult soovite ja mida te vajate; samuti kulutate seellele palju aega.


Konica Minolta Personalize programm on loodud spetsiaalselt selle probleemi lahendamiseks: kõik teie tiimi liikmed saavad valida oma isiklikud funktsioonid ja omadused ning kohaldada multifunktsionaalse seadme ekraani oma isikliku töörutiiniga ja nõuetega. Teie töötajad kulutavad väljundseadme juures palju vähem aega ja see võimaldab teil kiiresti säästa palju töötunde. 


Programm Personalize on tasuta ja selle saab alla laadida internetikauplusest Konica Minolta MarketPlace. Laadige see alla üks kord ja siis saate avaekraanil saadaolevaid funktsioone muuta ja ümber korraldada, kohaldada neid oma soovide järgi, valida teile sobiv suhtluskeel ja foonipilt.


Kui lisate Personalize programmile teenuse Follow-You Personalize, saate seadet kasutada veelgi mugavamalt. See teenus lubab teie töötajatel säilitada ja avada oma personaliseeritud  kasutaja kogemuse ükskõik millises teie organisatsiooni multifunktsionaalses seadmes. Seega tagate, et teie töötajad teevad alati tööd maksimaalse võimekusega, olemata sõltuvad väljundseadmest.  

„Konica Minolta Personalize“ ja „Follow-You“

Unikaalne kogemus multifunktsionaalsete seadmetega, mis sobib sellega, kuidas Te töötate

Laadige alla meie andmeleht