KONICA MINOLTA KOHTA

 

Ettevõttest

KONICA MINOLTA BALTIA on Konica Minolta Inc. ametlik esindaja Baltimaades (Eestis, Lätis ja Leedus).
 

Konica Minolta on Konica Minolta Inc. tütarettevõte. Konica Minolta on juhtiv ülemaailmne teenusepakkuja IT- ja dokumenditöötluse ning digitoodete ja tööstusliku printimise lahenduste valdkonnas; väga kõrgelt hinnatakse ettevõtte pakutavaid teenustepõhiseid ärikonsultatsioone, uute lahenduste juurutamist ja haldamist ning maailma parimaid printimissüsteeme ja -lahendusi.
 

Praegu töötab ettevõttes üle 70 töötaja. Peakontor asub Vilniuses; filiaalid Kaunases, Klaipėdas, Riias ja Tallinnas ning kaubanduspartnerid Baltimaade teistes linnades.

Meie ajalugu


 

150-aastane Start-Up

Kui palju teate ettevõtteid, mis on eksisteerinud 150 aastat? Mitte palju, eks ole? Meie, Konica Minolta töötajad, tähistame seda tähtsat sünnipäeva - ja oleme uhkusest särades. Töötame ettevõttes, mis on alates 1873. aastast püüdnud arendada uusi tehnoloogiaid ja uuenduslikke lahendusi ning rakendab neid lahendusi edukalt ja jätkusuutlikult oma klientide jaoks.


Meie väärtused

Järgmised kuus väärtust kujutavad meie kõige sügavamaid põhimõtteid, meie DNA-d ja defineerivad, kuidas me äri ajame ning kuidas sõlmime tugevaid suhteid kõigi oma partneritega. Need sümboliseerivad meie põhialuseid ja juhivad meid otsuste langetamisel.

Tutvuge Konica Minolta kõigi äritehnoloogiatega

 

Kontoriteenused

Ettevõtted on sageli keerulises olukorras, kus näiteks tuleb vähendada tegevus- ja halduskulusid ning samas hallata paberirohkeid protsesse, nagu tõhus andmete kogumine, jagamine ja arhiveerimine.

Juhtiv teenusepakkuja Konica Minolta pakub kvaliteetseid ettevõtete IT-lahendusi, mis aitavad teie organisatsioonil oma töövoogu uuele tasemele viia. Meie professionaalsesse toodete ja teenuste valikusse kuuluvad muuhulgas nt äriprotsesside optimeerimise ja dokumendihalduse teenused, aga ka multifunktsionaalseid välisseadmeid.
 

Äri- ja tööstustrükised

Äri- ja ettevõttesisesed trükitööd, professionaalsed trükiteenused ning tööstuslikud jugaprinterid on teinud suuri edusamme, seda eriti digitaalsete printersüsteemide osas, mis suudavad printida väikseid partiisid ja mitmesuguseid andmeid.
Konica Minolta pakub uusimaid trüki- ja printimislahendusi – saate valida mitmesuguste trüki- ja prindisüsteemide, teenuste ja seotud tarvikute vahel, mis aitavad teil oma ettevõtte vajadusi paremini hallata.

Professionaalsete jugaprinterite osas pakume teile mitmesuguseid tööstuslikke jugaprintimise tooteid, nagu jugaprinterite prindipead, jugaprinti kasutavad tekstiiliprinterid ja jugatrükimasinad siltide trükkimiseks.
 

Optilised süsteemid tööstuslikuks kasutamiseks

Optilise tehnoloogia valdkonnas on Konica Minolta tuntut kaamerate ja objektiivide arendamise ning tootmise poolest, ettevõtte toodete hulka kuuluvad näiteks digitaalsed filmiprojektorid ja Blu-ray ketaste pildiandurite läätsed.


Lisaks pakume optilisi mõõteseadmeid, mida kasutatakse valgusallikates (LED, OLED), valgusseadmete kvaliteedikontrolliks, siseruumide valgustites ning nutitelefonide/teleriekraanide värvide ja heleduse ning autode komponentide värvide mõõtmiseks.

Üheks silmapaistvamaks saavutuseks tervishoiusektoris on pulssoksümeetria välja töötamine. See mõõdab arteriaalse vere hapnikuga küllastust ja pulsisagedust ning kõrvaldab seega vajaduse vereproovi võtmiseks.
 

Funktsionaalsed materjalid

Konica Minolta toodab mitmesuguseid kilesid eri sektorite jaoks, nt autotööstus, ehitus- ja arhitektuuritööstus, tehnikatööstus ning filmitööstus. Meie õhukesed kiled pakuvad järgmiseid omadusi: kaitse, soojusisolatsioon, veekindlus, polariseerimine, luminestsentsus ja muud omadused, mis on konkreetse tööstuse jaoks vajalikud. Näiteks töötasime välja ülimalt peegelduvad peegelkiled, mida kasutatakse taastuvenergia rakenduste peeglitel, ja funktsionaalsed kiled, mida kasutatakse energiatõhususe tagamiseks ehitiste ja sõidukite akendel.


Lisaks on Konica Minolta töötanud välja maailma kõige tõhusama orgaanilise valgusdiood- (OLED) paneeli (139 lm/W) ja oli esimene ettevõte maailmas, kes alustas plastsubstraatide põhiste paindlikke valgete ning reguleeritavate värviliste OLED-valgustuspaneelide masstootmist.
 

Tervishoid

Konica Minolta Healthcare Business pakub haiglatele ja kliinikutele lahendusi digitaalsete röntgeni- ja ultrahelisüsteemide ning integreeritud diagnostikateabe halduse ja tervishoiu IT-süsteemide lahenduste jaoks. Filmiskannidega võrreldes vähendab digitaalne röntgenitehnoloogia patisentide kokkupuudet röntgenkiirgusega ning suudab kuvada kõrge eraldusvõimega kujutise kohe pärast skannimist.


Lisaks on Konica Minolta töötanud välja maailma esimesed digitaalsed mammograafiasüsteemid, mis kasutavad faasikontrastsuse tehnoloogiat parima pildikvaliteedi pakkumiseks, kombineerides suurt teravust ja detailsust arvutipõhise varjude tuvastamisega, mis näitavad rinnavähi lesioonide kahtlusega anatoomiat.
 

Muud valdkonnad

Konica Minolta on juba alates 1958. aastast arendanud Jaapanis lahendusi ja seotud tehnoloogiaid planetaariumite jaoks. Aastate jooksul on Konica Minolta võtnud kasutusele ja täiendanud selles valdkonnas mitmeid tehnoloogiaid ning proovib täita terves Jaapanis nende planetaariumite vajadusi, mis tahavad kasutada kogu lage katvaid filme, arvutigraafikat, videoprojektoreid ja multimeedia strateegiaid.


Lisaks Jaapanile on Konica Minolta alustanud oma turundustoiminguid ka ülejäänud Aasias.