bizhub Refreshed: JÄTKUSUUTLIKUMA TRÜKKIMISE SUUNAS

 

Säästke ressursse usaldusväärsete remonditud multifunktsionaalsete printeritega


Organisatsioonide jaoks, kes soovivad vähendada oma keskkonnamõju, on säästvamasse tehnoloogiasse investeerimine oluline samm. Kahtlemata olete tuttav taastöödeldud nutitelefonide kontseptsiooniga, kuid kas olete kaalunud ka teisi taastöödeldud kontoriseadmeid?

Taastatud ja kasutatud multifunktsionaalsed printerid (MFP) võivad olla suurepärane valik - ja aidata teil ka hinna pealt kokku hoida. Kuid te peate olema kindel, et taastatud mitmeotstarbelised seadmed on usaldusväärsed ja suudavad pidada sammu ettevõtte nõudmistega. Meie bizhub Refreshed programmiga saate uuenenud bizhubi multifunktsionaalsed printerid, millele võite loota. See programm on osa meie ringmajanduslikust lähenemisviisist jätkusuutlikkusele, mis põhineb vähendamise, korduvkasutamise ja ringlussevõtu strateegiatel.
 

Kompromissideta jõudluse ja kvaliteedi osas


Meie renoveeritud MFP-des on ühendatud ressursside ja kasvuhoonegaaside (KHG) heitkoguste kokkuhoid ning Konica Minoltalt oodatav kõrge jõudlus ja väljundkvaliteet. Bizhub Refreshed seade pakub ~70% kasvuhoonegaaside heitkoguste kokkuhoidu (sõltuvalt seadmest) võrreldes uue seadmega seoses tootmise ja levitamise heitkogustega*.

Veelgi enam, bizhub Refreshed pakub renoveeritud seadmeid madalama hinnaga kui samaväärsed uued kontoriseadmed - seega saate ka suuremat kontrolli oma tehnoloogiaeelarve üle.

 

Kuidas see toimib


bizhub Refreshed tagab standardiseeritud taastamisprotsessi kogu meie Euroopa äritegevuses, mille käigus võetakse hoolikalt hinnatud bizhubi eelkasutatud seadmed uuesti kasutusele.

Ümberehitus hõlmab:
 
  • Puhastamine
  • Turvalisuse ja püsivara uuendamine
  • Andmete eemaldamine GDPRi nõuete täitmiseks
  • Ohutuse kontrollimine
  • Komponentide asendamine (kui vaja), kasutades Konica Minolta originaalvaruosi
Pärast lõplikku kvaliteedikontrolli - sealhulgas printimise, skanneri ja koopiamasinate testimist - saavad renoveeritud multifunktsionaalsed printerid märgise "bizhub Refreshed", mis kinnitab, et nende jõudlus- ja kvaliteeditase on sama kui võrreldavatel uutel seadmetel.
 


Teie eelised 


Kogu bizhub Refreshed programmi raames kohaldatavad ranged standardid annavad teile kindlustunde oma renoveeritud MFP tulemuslikkuse ja väljundi kvaliteedi suhtes, aidates samal ajal vähendada jäätmeid ja kaitsta ressursse suurema taaskasutuse kaudu. Me saame aidata teil võtta kasutusele uue ja uuendatud mitmeotstarbelise seadme õiges tasakaalus, et rahuldada erinevaid printimisvajadusi kogu teie organisatsioonis, samuti viia see vastavusse eelnevalt kasutatud seadmete mahtu käsitlevate kohustustega.


 


Taskukohased, uued bizhub multifunktsionaalsed printerid (MFP)


Ressursside ja kasvuhoonegaaside kokkuhoid võrreldes uute seadmete tootmisega
 


Usaldusväärne jõudlus ja kvaliteetne väljund


Järjepidev üleeuroopaline renoveerimisprotsess
 

Kõlab paljutõotavalt?

Meie brošüüris on kokku võetud kõik, mida peate bizhub Refreshedi kohta teadma. Hankige nüüd oma eksemplar ja alustage vestlust.

 

Download brochure
*Arvud põhinevad eeldustel ja järgivad ClimatePartneri poolt läbi viidud "Greenhouse Gas Protocol Product Life Cycle Accounting and Reporting Standard" (GHG Protocol)

 

Kõlab paljutõotavalt? Ongi.

Võtke ühendust juba täna, et muuta oma äri jätkusuutlikumaks: