Professionaalsed trükitööd


Uuenduslikud digitaalsed trükkimis- ja jugatrükkimislahendused äritegevuse laiendamiseks

Toodangu trükkimine

profesionalus-spausdinimas.jpg
lisateavet.PNG

Inkjet

km1.JPGlisateavet-(1).PNG

Sildi trükkimine

label-printing.JPG
lisateavet-(2).PNG

Lakkimine ja lakkiminelisateavet-(3).PNG

 

Pakendiseeria

 


lisateavet-(4).PNG

Trükiettevõttena seisate silmitsi kiiresti muutuva turu ja kõikide väljakutsetega, mis puudutavad uute teenuste pakkumist samas kulusid vähendades ja digitaalset trükkimist. Kasutame oma kümne aasta pikkust kogemust ja turuliidri positsiooni, et pakkuda teile spetsiaalselt teie ettevõtte vajadustele kohandatud kvaliteetseid trükilahendusi.
Accurio kaubamärk, mis hõlmab kõiki Konica Minolta juhtivaid trükisüsteeme ja tarkvarasid, peegeldab nende arenenud, automatiseeritud ja täpset olemust. Põhitugevused ja -omadused on järgmised: rutiinse tehnoloogilise koormuse kõrvaldamine ja aja säästmine ning inimese tehtavate toimingute piiramine vähendamaks vigu, jäätmeid ja tootmiskulu.

 

Proovi kohe Konica Minolta järgmist arenguetappi!

Trükilahendused    

Tööstuslikud trükilahendused       

Keskenduge meie teenuste abil oma ärile!

Kuna trüki- ja kommunikatsiooniturg muutub pidevalt, on ülioluline mõista, kuidas see mõjutab teie tootmisprotsesse. Te tunnete oma ettevõtet ja kliente. Meie pühendunud konsultantide meeskond teavitab teid võimalustest, mille abil saab luua uut innovatsiooni ja teenida tulu. Meie portfooliosse kuuluvad konsultatsiooniteenused ning taristu juurutamis- ja juhtimisteenused. Meie toel võite unustada igapäevased tööülesanded ja keskenduda ettevõtte arendamisele tuleviku tarbeks.
 


 

Teie hüved    


Icon_profit_white.png
Suurem tulu
– meie professionaalne trükiportfoolio tagab trükikoja maksimaalse rakendamise. Seetõttu on kogu meie teadus- ja arendustegevus suunatud ettevalmistusaja minimeerimisele ja seisakute vältimisele, võimaldades teil ühe vahetusega rohkem töid ära teha.   

 

Icon_efficient_white.png
Suurem tõhusus
– meie portfoolio aitab teie ettevõttel tõhusalt tegutseda. See automatiseerib teie töövoo ning võimaldab teil ja teie töötajatel kulutada aega üksnes sellele, mis on tõesti vajalik, aidates nii liigset ajakulu vähendada.    


  

Icon_business_white.png
Suurem kasu ettevõttele
– Konica Minolta lahendused on investeering tulevikku. Need on loodud teie ettevõtte edendamiseks ja tulevikus konkurentidest eristumiseks. Uued rakendused tagavad tugeva ettevõtte.     

 

Icon_sustainability_white.png
Suurem jätkusuutlikkus
– käsitsi tehtavate tööde hulga vähendamine ja tootmisetappide automatiseerimine kõrvaldab organisatsioonist probleemid ja mured. Teisalt aitab see teil materjalikulu ja jäätmete hulka vähendada. Konica Minolta pikaajaline jätkusuutliku tuleviku plaan EcoVision 2050 võimaldab kindlalt toetuda pädevale partnerile, kes soovib meie planeedi ressursse säästa.  

 

Digitaalne trükkimine Konica Minoltalt – neli head põhjust      

threeboxes1.pngKonica Minolta on

…Euroopas trükitööde vallas turuliider (32,5%) (Infosource 2016)


threeboxes2.png

Tänu enam kui 40 aasta
…pikkusele kogemusele jugaprinterite vallas valitseb Konica Minolta nõudmise korral kasutatavate digitaalsete jugaprintimisega tekstiiliprinterite turgu!  
threeboxes3.png15,000
…kommerts- ja tööstusliku trükkimise klienti Euroopas.   

carbonneutral.png

Süsinikneutraalsus
Süsinikneutraalsuse kaudu saate kohe kompenseerida Konica Minolta tootmisseadmega trükkimise käigus tekkivaid heitmeid

Get in touch