Uue Konica Minolta Accuriopress 7136 seeria täiustatud digitaaltrükivõimalused

| 29 september 2023

Konica Minolta on täiendanud oma ühevärviliste digitaaltrükilahenduste portfelli uue AccurioPress 7136-seeriaga. Järgmise põlvkonna trükimasinad on välja töötatud selleks, et aidata kommertsprinteritel, print-for-pay-teenustel ja kesksetel majapidamistel laiendada oma äritegevust ja parandada tegevuse tõhusust. Uus seeria on saadaval alates septembrist.


Konica Minolta Business Solutions Europe on AccurioPress 7136-seeria turuletoomisega tõstnud mustvalge digitaaltrüki kvaliteeti. AccurioPress 6136 seeria järeltulija sisaldab 20 aastat tõestatud tehnoloogiat, mis pakub suuremat töö efektiivsust tänu paremale automatiseerimisele ja suuremat tootmispaindlikkust A3- ja muude paberitüüpide puhul. See on loodud selleks, et aidata keskmise suurusega kommertsprinteritel ja haridusasutuste CRD-del oma tegevust ümber mõtestada ja käivitada uusi võimalusi oma äritegevuse laiendamiseks. 
 

Mitmekülgne ja tundlik kuluefektiivne seeria koosneb kolmest mudelist: AccurioPress 7136, AccurioPress 7136P ja AccurioPress 7120. Iga ülitootlik lahendus suurendab töömahtu, usaldusväärsust ja paindlikkust. Need võimaldavad ettevõtetel laiendada oma rakendusvõimalusi.
 

Ines Wennemann, Konica Minolta Business Solutions Europe'i professionaalse trükkimise vanemtoodete juht, ütles: "Konica Minolta jätkab oma teedrajavat lähenemist tööstusele ja püüdlusi luua klientidele uusi võimalusi oma järgmise põlvkonna ühevärviliste toodete seeria viimase arenguga. Edukale AccurioPress 6136-seeriale tuginedes on see keskendunud suure jõudlusega trükikvaliteedile, tootmiskiirusele ja rakenduste mitmekülgsusele, mis vastab üha nõudlikumatele turuvajadustele."
 

Sarnaselt oma eelkäijale suudab Konica Minolta AccurioPress 7136-seeria toota kuni 3,24 miljonit A4 lehekülge kuus. Samuti pakub see oma klassi suurima meediapaindlikkuse ja võimaldab trükiteenuse pakkujatel luua rohkem ärivõimalusi, kuna see suudab käsitleda paljusid olulisi digitrükirakendusi. Materjalide paindlikkust, mis pakub kasutajale ülimat jõudlust, võimaldavad intelligentne paberikataloog ja valikuline ümbrikupõhine fuser. See pakub turu suurimat valikut meediumitüüpe, sealhulgas kaetud ja reljeefset paberit alates 40 g/m2 kuni 350 g/m2.
 

Sisestusaeg on välistatud ja võimalikud vead vähenevad tänu lisavarustusele IQ-501. See tagab automaatse ja reaalajas toimuva tiheduse ja registreerimise reguleerimise ning loob printeriprofiilid oskusteta tööga. Kõveruse reguleerimine toimub RU-518m abil.
 

Kõrgekvaliteedilist väljundit isegi ilma asjatundjateta toetavad 220 eellaaditud paberiprofiili, mis aitavad vähendada vigu ja parandada trükikvaliteeti.
 

Vastutustundlik ja jätkusuutlik tegevus on tagatud elektroonilise toote keskkonnahindamise tööriista kuldklassifitseerimise saavutamisega. Konica Minolta AccurioPress 7136-seeria on ka rahvusvahelise ENERGY STARi programmi versiooni 3.2 tüüpilise energiatarbimise (TEC) väärtused oluliselt ületanud.
 

Sujuvat töökorraldust ja igapäevast tõhusust võimaldab OpenAPI, mis tagab suure skaleeritavuse Konica Minolta tootmistrükiseadmete, AccurioPro töövoogude ja kolmandate osapoolte lahenduste vahel. Kasutajasõbralikud, skaleeritavad ja paindlikud printimisvoolusüsteemid, mis automatiseerivad ja optimeerivad ettevõtte kogu printimise töövoogu, pakub AcurrioPro Flux, samal ajal kui AccurioPro Dashboard kogub, koondab ja analüüsib andmeid turvaliselt ja täpselt. Toetatud on raamatupidamis-, autentimis- või skaneerimise marsruutimine, näiteks YSoft Safe Q ja Nuance eCopy Sharescan. Ühtse kasutajaliidese ja kaugjuhtimispaneeli kasutamine aitab sujuvalt seadistada, samal ajal kui toiminguid saab paindlikult juhtida mobiilseadmega. Konica Minolta IWS (Internal Web Server) võimaldab ka kasutajaliidese kohandamist vastavalt operaatori vajadustele, samas kui IM-101 ja ICCU laiendavad automatiseerimisvõimalusi ja vähendavad vajadust kvalifitseeritud operaatorite järele.
 

Selle klassi suurim viimistluspaindlikkus on võimalik tänu 728-le erinevale konfiguratsioonivõimalusele. Nende valikute hulka kuuluvad Konica Minolta enda väljatöötatud viimistlusseadmed, nagu näiteks uuenduslik inline-trimmimisseade TU-510, mis säästab operaatori väärtuslikku aega ja vähendab käsitsi tehtava töö kulusid. Sellega saab lõigata ja trimmida kõike alates väikestest visiitkaartidest kuni SRA 3 lehtedeni. Intelligentne kvaliteedihooldusüksus IQ-501 tagab iga trükitud lehe järjepidevuse ja registreerimistäpsuse. Konica Minolta on sõlminud partnerlussuhted ka selliste ettevõtetega nagu GBC ja Plockmatic.
 

Proua Wennemann lisab: "Tõhus töö, mis minimeerib jäätmeid ja maksimeerib tootmistähtaegu, võimaldab kommertspaberiprinteritel ja CRD-del tagada võimalikult sujuv ja kasumlik töö. IQ-501 aitab järjepidevalt toota perfektset trükki, samal ajal kui intelligentsed töövood on võimalik hõlpsasti luua. Trükitootmisprotsessi lõpetab seejärel reageerimisvõimeline mitmekülgne valik kõrgekvaliteedilisi viimistlusseadmeid."