Konica Minolta esitleb Labelexpolil täielikku tootmisprotsessi

| 17 juuli 2023

Konica Minolta on avalikustanud rohkem üksikasju oma osalemise kohta 11.-14. septembrini toimuval Labelexpo-messil Brüsselis, Belgias, kus ta tutvustab olulisi uusi arenguid, mis võimaldavad töötlejatel avada rohkem võimalusi etikettide ja pakendite valdkonnas, mis on kaks suurimat kasvuturgu trükitööstuses.


Konica Minolta esitleb oma stendil (C21/22, hall 8) tipptasemel tarkvara ja teenindusvõimalusi ning uusimaid riistvaralahendusi, mis kõik põhinevad ülemaailmsel kogemusel ja kohalikul kohalikul tarnimisel. Koos Taani Grafisk Maskinfabrikuga (GM) välja töötatud Konica Minolta tutvustab täielikku tootmisprotsessi etikettide töötlemise ja pakendamistööstuse jaoks.
 
Labelexpo on platvormiks, kus tutvustada laiale, ülemaailmsele publikule AccurioLabel 400 ühekäigulist digipressi, mis toodi turule vaid üheksa kuud tagasi ja mis toob trükikodadele kaasa uue taseme parema trükikvaliteedi, samuti eelised, nagu jooksvate kulude vähendamine ja võimalus laiendada rakendusi valge tooneriga. Toonerpress pakub suuremat tootlikkust ülikiire trükikiirusega kuni 40 meetrit minutis. See on saadaval 4- ja 5-värvilise konfiguratsioonina.

Konica Minolta ja MGI Digital Technology Industrial Print'i stendil tutvustame terviklikke Industry 5.0 ökosüsteeme koos selliste partneritega nagu ePS, OneVision, IIJ, GM ja teised. Selleks, et võimaldada meie klientidel toota muutuvate andmete trükkimist koos suure visuaalse mõjuga etikettidega, kombineerime trükieelsetest ja -järgsetest lahendustest, mida saame pakkuda võtmed kätte pakkumisena. AccurioLabel 400 kuulub Konica Minolta, Euroopa turuliidri ja mitmekordselt auhinnatud digitaalsete etiketipresside süsteemi viie töötava süsteemi hulka. Teine hõlmab tooneril põhinevat algtaseme AccurioLabel 230 pressi, mis on konfigureeritud koos GM DC330Mini süsteemiga, mis on ühendatud sildipressiga. Näitusel on ka uuenduslik ja tipptasemel tindipritside kohandamise projekt koos partneriga Industrial Inkjet Ltd (IIJ).

MGI JETvarnish 3D Web Compact ja Octopus Web masinad koos Konica Minolta PKG-1300 masinaga, mis on mõeldud lainepapptootjatele, konverteritele, trükikodadele ja kaubamärkide omanikele, kes otsivad väikesemahulist digitaalset tindiprinditrükki, täiendavad riistvara vali.

Osana täieliku etiketitootmistsükli tutvustamisest tõstetakse esile Konica Minolta põhjalikke tarkvarapakette - sealhulgas AccurioPro Flux ja AccurioPro Dashboard - ja teenindusvõimalusi ning partnerlahendusi.

quotation marks

“Konica Minolta AccurioLabeli lahendusi on meie klientidel üle maailma juba üle 1200 paigaldatud seadme. Me oleme suutnud luua pikaajalisi partnerlussuhteid töötlejatega, et suurendada nende digitaalset tellitavat tööstuslike etikettide tootmist.”

Sacha-Vittorio Paolucci

Head of Industrial Print Business Development at Konica Minolta Europe

Ta lisab: "Labelexpo pakub meile olulist platvormi, et näidata oma vankumatut pühendumust klientidele ja kasvavat tähtsust tööstustrükiturgudel. Etikettide digitaalne tootmine on nüüdseks peavoolutehnoloogia ja kujutab endast märkimisväärset kasvuturgu, kus töötlejad saavad võimalused ümber mõelda.”