Konica Minolta kuulub teist aastat järjest Clarivate'i poolt 100 parima ülemaailmse uuendaja hulka 2023. Aastal

| 20 veebruar 2023

Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta )teatas, et et Clarivate Plc, Ühendkuningriigisasuva globaalne info teenus ettevõte (Clarivate), nimetas Konica Minolta üheks 100 parima ülemaailmse uuendaja hulka 2023 (Top 100 Innovaatorid) teine järjestikune aastal pärast 2022.


Selle nimekirja koostamiseks kasutab Clarivate oma intellektuaalomandi ja patendiandmeid, et tuvastada ettevõtted ja organisatsioonid, mis on täitnud kriteeriumid, mille kohaselt on nad alates 2000. aastast esitanud 500 või rohkem patenditaotlust ja saanud viimase viie aasta jooksul 100 või rohkem patenti, ning seejärel hindab tuvastatud kandidaate nelja teguri alusel: "mõju", "edu", "globaliseerumine" ja "haruldus".
 
Konica Minolta püüab maksimaalselt ära kasutada oma immateriaalset vara, sealhulgas inimressursse, klientide kaasamist ja patenteeritud tehnoloogiaid, et lahendada sotsiaalseid probleeme, saavutada jätkusuutlik ärikasv ja suurendada oma ettevõtte väärtust, tehes koostööd klientidega oma ühisloomepüüdlustes.

Tunnistades, et intellektuaalomand on osa tema olulisest immateriaalsest varast ja väärtuste pakkumise võime allikas, on Konica Minolta jätkuvalt pühendunud uute väärtuste loomisele, mis toovad ühiskonnale uuendusi, ja kvaliteetse intellektuaalomandi arendamisele, mis hõlbustab tema koosloomepüüdlusi klientidega, aitab kaasa sotsiaalsete probleemide lahendamisele ja kiirendab ärikasvu, jätkates asjakohaseid investeeringuid.