Konica Minolta on "Suur Tegija" Quocirca Pilveprintiteenuste Maastikul 2023

| 10 juuli 2023

Konica Minolta on uhke teatada, et Quocirca on tunnustanud ettevõtet kui "olulist osalejat" uuringufirma "The Cloud Print Services Landscape, 2023 - How the cloud is driving print infrastructure modernisation" ("Pilveteenuste maastik, 2023 - kuidas pilv edendab printimise infrastruktuuri moderniseerimist").


Ülemaailmne turuanalüüsi- ja uuringufirma, mis on spetsialiseerunud prindi ja digitaaltehnoloogia lähenemisele tuleviku töökohal, tunnistab, et "pilveprintiteenused on Konica Minolta pakkumise lahutamatu osa ning ettevõte on välja töötanud paindliku ja skaleeritava teenuseportfelli oma põhitrükitegevuse raames, mis on mõeldud klientide ülemineku toetamiseks kohapealt SaaS- ja pilveplatvormidele."
 
Quocirca pilvepõhiste printimisteenuste turu müüjate maastik hõlmab peamisi pilvepõhiseid teenuseid pakkuvaid hallatud printimisteenuste (MPS) pakkujaid. Selleks, et müüja oleks kaasatud, peab tal olema küps MPS-pakkumine, mida ta on laiendanud pilvekeskkonda. Seades Konica Minolta "suureks mängijaks", tunnistab Quocirca, et ettevõttel on väljakujunenud ja tõestatud pakkumised, mida toetab tõestatud edu klientide seas.
 
Aruandes avaldatud uuringus rõhutatakse pilveteenuse laialdast kasutuselevõttu, 79% organisatsioonidest kasutab osa või kogu oma IT-infrastruktuuri pilves. Mis puutub printimise haldamisse, siis üle poolte vastanutest loodavad, et järgmise kahe aasta jooksul on nad täielikult või suures osas pilvepõhised. Paljud organisatsioonid kasutavad siiski hübriidset lähenemist, kusjuures 48% teatas, et viimase aasta jooksul on kasutusel olnud rohkem prindiservereid. Quocirca põhjendab kasvu vajadusega toetada rohkem hajutatud töötajaid.

Uues aruandes tõstetakse esile Konica Minolta Workplace Pure'i kui peamist tugevust. See platvorm pakub organisatsioonidele kuluefektiivset 24/7 juurdepääsu pidevalt arenevate teenuste turule, sealhulgas tsentraliseeritud üleslaadimine pilvehoidlatesse, pilvetrükk, turvaline külalistrükk, arukas dokumentide konverteerimine ja tõlkimine - kõik automatiseeritud ja sujuvalt ühest usaldusväärsest allikast.
 
Quocirca ütleb Workplace Pure'i kohta: "Erinevate pilveteenuste, näiteks konverteerimise, tõlkimise ja pilvifaksi pakkumine ühe platvormi kaudu ning lihtne ühendamine Microsoft 365 või Google Workspace'iga on peamine eristav tegur. Workplace Pure'i haldab Konica Minolta kui teenusepakkuja (ilma vahepealse platvormita) ning see ei nõua täiendavat tarkvara paigaldamist."
 
Viidatud on ka 2022. aasta veebruaris käivitatud Dispatcher Paragon Cloud, mis võimaldab Konica Minoltal pakkuda kohapealse või puhta pilvemudeli võimalusi organisatsioonidele, kes soovivad oma prindihalduse pilve viia.
 

Quocirca Cloud Print Landscape 2023

Quocirca on tunnistanud Konica Minolta't uuringufirma "The Cloud Print Services Landscape, 2023 - How the cloud is driving print infrastructure modernisation" ("Pilvepõhiste printiteenuste maastik, 2023 - kuidas pilvepõhine printimise infrastruktuuri moderniseerimine") "oluliseks mängijaks".

 

Loe edasi