Konica Minolta uus toode: tindiprinter AccurioJet KM-1e B2+ UV

| 3 juuli 2020

Konica Minolta on turule toonud uue digitaalse tindiprinteri: tööstuslik värviline tindiprinter AccurioJet KM-1e B2 + sheetfed UV, jätkates oma kasvu kiirendamist tööstuslike trükiseadmete turgudel.


Alates esmakordsest tutvustusest trükitööstuse messil  Drupa 2016. aastal on AccurioJet KM-1 saanud tunnustatuimaks B2 + digitaalseks trükiseadmeks. Paljud kommertsprinterid, veebiprinterid, otsepostitusettevõtted, kirjastused ja trükikojad tunnustavad seadme mitmekülgseid kasutusvõimalusi, sh võimalust trükkida erinevatele trükialustele tänu Konica Minolta originaalsele UV-tindiprintimise tehnoloogiale.


Järgides AccurioJet KM-1 eeskuju on AccurioJet KM-1e peamiseks eeliseks endiselt lõputud tootearendusvõimalused praegustelt tootemudelitelt kasumlikumatele rakendustele. Konica Minolta kasutab ära kõik UV-tindiprinteri tehnoloogia eelised, et maksimeerida suurepärast printimisvõimet erinevat tüüpi kandjatele, sealhulgas plastist trükialustele, läbipaistvale kilele, fooliumpaberile, metallalustele, lõuendile ja sünteetilistele trükialustele.Ka Konica Minolta AccurioJet KM-1e toetab klientide püüdlusi kõrge lisandväärtusega toodete tootmisel, kus on nõutav kvaliteetne produktsioon, väga erinevate trükialuste ühilduvus ja isikupärastatus. Üheks näiteks on Konica Minolta koostöö partnerettevõttega MGI kõrgekvaliteediliste trükitoodete lakkimislahenduste ning dekoratiivseid, keerukaid lõikusi võimaldava digitaalse lasertehnoloogia motioncutter  väljatöötamisel, mille kasutamine avab klientidele rohkem uksi otsesidemete loomiseks agentuuridega.

Esimesed Konica Minolta KM-1e trükiseadmed on Euroopas ja USA-s juba paigaldatud. Peagi kuuleme nende kasutusomaduste kohta täpsemalt.Korporatsiooni Konica Minolta Inc professionaalsete trükiseadmete divisjoni tegevjuht Toshi Uemura sõnutsi: „Trükiettevõtted võistlevad alati uute võimaluste pakkumise nimel, mistõttu me peame neid tähelepanelikult jälgima, tähelepanelikult kuulama ning uusi kasumlikke ärilahendusi välja töötama nendega koostöös, lähenedes tootearenduses kliendikeskselt positsioonilt. keskne lähenemine. AccurioJet KM-1e on meie strateegia peamine tugisammas, mis aitab meie klientidel kasutada tööstusliku ja kommertsliku trükitööstuse turgudel paljusid uusi võimalusi. See toode aitab klientidel konkurente võita, kuivõrd praegune trens seisneb üleminekus ofsettrükilt inkjet-printimisele, mis on üks kiiremini kasvavatest turgudest. ”Ta lisas: „AccurioJet KM-1e peamiseks eeliseks on lõputud tootearendusvõimalused. See aitab klientidel avada uksi uutele ja kasumlikumatele rakendustele. Ainult ühe näitena teame tagasiside põhjal, et tänu maailmatasemel tehnoloogiate kombineerimisele teevad mõned kliendid praegu agentuuridega rohkem koostööd. Klientide äri laiendamiseks pakume kvaliteetset trükitehnoloogiat alates kontaktprintimisest ja lakistamisest kuni ülikeeruka dekoratiivse lõikamiseni. ”