Konica Minolta võitis Keypoint Intelligence'i 12 BLI-auhinda oma bizhubi i-seeria eest, sealhulgas „2021.aasta A3 formaadi printer”

| 29 jaanuar 2021

Konica Minolta seadmed paistavad eriti silma töökindluse, kvaliteedi ja kasutatavuse poolest

Konica Minolta teatab uhkusega, et on võitnud maailma juhtiva ja sõltumatu dokumendipiltide riistvara, tarkvara ja teenuste hindaja Keypoint Intelligence'i Buyers Lab (BLI)`i 12 auhinda. Sektori juhtivad auhinnad on Konica Minoltale tunnustuseks multifunktsionaalsete välisseadmete (MFP) suutlikkuse, võimaluste ja kvaliteedi eest. Kõik seadmed kuuluvad Konica Minolta uude bizhubi i-seeriasse, rõhutades ettevõtte MFP-sarja edukat edasiarendust. Lisaks 10-le BLI 2021 Pick-auhinnale bizhub A3 MFP-de eest sai Konica Minolta ka aastaauhinna BLI 2021 A3 Line of the Year (2021.aasta A3 formaadi printer). Pikaajaliste põhjalike testimiste põhjal tunnustati Konica Minoltat ka BLI auhinnaga 2021-2023 Most Colour Consistent A3 Brand Award (A3 formaadi kõige värvikindlam kaubamärk).


Ettevõtted nõuavad kontoriprinteritelt muutumatut kvaliteeti, usaldusväärsust ja kõige mitmekülgsemaid kasutusvõimalusi - just nende kriteeriumide põhjal hindasid Keypoint Intelligence'i testijad Konica Minolta A3 bizhub i-seeria parimaks. Kaksteist Konica Minolta bizhub A3 MPF-i said Keypoint Intelligence'i laborikatsetel silmapaistva jõudluse eest üldhinnangu Highly Recommended (väga soovitatav). Neist mudelitest kümme pälvisid oma jõudlusklassi toote auhinna Pick Award vastavates segmentides: bizhub C250i, C300i, C450i, C550i, C650i, 300i, 360i, 450i, 550i ja 750i. Sellega pälvis Konica Minolta lisaks auhinna „BLI 2021 A3 Line of the Year” (2021.aasta A3 formaadi printer).

Oleme väga uhked, et saime oma A3 MFP-seadmete eest need kõrgetasemelised auhinnad. Kõnealused seadmed on praegu olulisimad ka meie MFP-portfelli arendustöös, kuivõrd tegemist on meie uusima põlvkonna bizhubi i-seeria MFP-seadmetega. Selliste nutikate MFP-de abil nagu bizhub i-seeria tugevdame jätkuvalt oma positsiooni oma klientide usaldusväärse partnerina, intelligentsete kontoriprinterite pakkujana. Iga seadme arendamisel ja teenuse loomisel peame alati silmas oma klientide harjumusi ja vajadusi.
Florian Loske, Konica Minolta Euroopa ärilahenduste kontoritoodete haldusjuht

Vastavalt meie tootedisaini filosoofiale on Konica Minolta seadmete kasutusvõimalused väga mitmekesised ja hõlmavad kõiki tootmistsükli etappe. Näiteks: Suured juhtpaneelid pakuvad hõlpsat juurdepääsu kõigile põhiseadetele ja puutetundlikku navigeerimist, seadmeid on meeldiv kasutada ja töövoo juhtimine tõhus. Iga kasutaja saab paneeli kohandada nii, et kõige sagedamini kasutatavad tööriistad ja rakendused on talle alati hõlpsasti kättesaadavad. Lisaks võimaldab kõigisse seadmetesse eelinstallitud MarketPlace juurdepääsu paljudele pilvepakkumistele.
BLI 2021-2023 A3 formaadi kõige värvikindlam kaubamärk näitab, et Konica Minolta MFP-d suudavad tagada korduskoopiate ühtlaselt kõrge kvaliteedi: Selle auhinna saaja valimiseks analüüsis BLI värvikindlust juba üle 20 aasta, hindamisaruandele lisati viimase viie aasta tulemused. Tehnikud trükivad seadme töökindluse katse kindlates katsepunktides IT8 värvikaarte, mida seejärel mõõdetakse tarkvara Xrite i1Profiler abil, kasutades i1Pro2 spektrofotomeetri / iO tabeli kombinatsiooni. „See auhind on tunnustus meie tootemeeskondade pühendumusele ja pidevale pingutusele meie seadmete arendamisel. Kindlasti motiveerib auhind meid muutma oma tooteid klientide jaoks veelgi paremaks,” ütles Florian Loske.