KÜLASTAGE MEID LABELEXPO 2022 MESSIL

| 25 jaanuar 2022

Südamlikult tervitame Konica Minolta kliente Labelexpolil.

Konica Minolta, Euroopa turuliider digitaalsete etiketitrükisüsteemide valdkonnas, lubab 26.-29. aprillist palju üllatusi ja uudiseid. Minolta Minolta tutvustab Brüsselis (Belgia) toimuval Labelexpo-messil oma uusimaid trende ja tooteid stendidel C12 ja C19 8 ning tutvustab siltide tootmistsüklit.


Labelexpo põhieksponendina rõhutab Konica Minolta oma pühendumust klientidele ja oma kasvavat tähtsust tööstustrükiturgudel. Inspireeriv stend toob esile ettevõtete ja loovuse vahelise partnerluse eelised.

 

Mõlemad ettevõtted jagavad stendi koos MGI Digital Technologyga, et näidata, kuidas kliendid saavad arendada ideid ja suurendada kasumlikkust ning kasutada ära uusimat tarkvara ja teenindusvõimalusi.

 

"Etikettide, pakendite ja kaunistuste turud on elavamad kui kunagi varem ning me ootame huviga, et kohtuda taas isiklikult klientide ja teiste Labelexpo külastajatega," ütles Carsten Bamberg, Konica Minolta Europe'i professionaalse trükitehnika grupi äriarendusjuht. "Meie stendi külastajad võivad oodata kaasahaaravat, interaktiivset ruumi, mis köidab ambitsioonikate etiketitootjate kujutlusvõimet ning näitab Konica Minolta kirge ja entusiasmi koostööks oma visiooni saavutamiseks ja digitaalse etiketitootmise võimaluste ümbermõtestamiseks."

 

Lisa Milburn, Tarsus Labels+Packaging'i grupi tegevdirektor, kommenteeris: "Mul on isiklikult väga hea meel tervitada Konica Minolta't tagasi Labelexpo Europe 2022 messil. See on külastajatele esimene võimalus pärast pandeemiat näha lähedalt Konica Minolta digitaaltrükkimis- ja dekoreerimisseadmete täielikku valikut ning teada saada, kuidas ettevõtte seadmed sobivad tööstuse 4.0 ajastu automatiseeritud töövoogudesse - mis on selle aasta näituse põhiteema."

 

P. Bamberg lisas: "Me tahame jätkata piiride avardamist. Labelexpo on ka teine oluline platvorm, kus saame näidata, kuidas me koostöös klientidega jätkuvalt kiirendame oma digitaalset ümberkujundamist. Olles sisenenud digitaalse märgistuse turule vähem kui seitse aastat tagasi, näeme, et meie partnerluspõhist lähenemist kinnitavad viimased andmed, mis näitavad, et oleme 33% turuosaga (3. kvartal 2021) saanud juhtivaks kaubamärgiks Euroopas."

 

"Konica Minolta ja MGI stendid Labelexpo messil asuvad hallis 8, stendil C12 ja C19.

 

Etikettide, pakendite ja kaunistuste turg on elavam kui kunagi varem ning me ootame huviga, et kohtuda taas klientide ja teiste Labelexpo külastajatega isiklikult."

 

Carsten Bamberg

 

Konica Minolta Europe, Professional Printing Group, äriarendusjuht, Konica Minolta Europe