TURULIIDER KONICA MINOLTA ESITLEB ACCURIOPRESS C14000E SARJA

| 14 juuni 2023

Konica Minolta, kõrgtehnoloogilise trükkimise (HPP) tooneriga värviliste lehepaberite liider alates turuletulekust veidi üle kolme aasta tagasi, avalikustas täiustatud AccurioPress C14000e seeria.


2019. aasta oktoobris ülemaailmselt turule toodud Konica Minolta on Euroopas müünud rohkem kui 700 AccurioPress C14000/C12000 masinat, mis on võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu ja tootnud kolme aasta jooksul hinnanguliselt 8,4 miljardit A4-lehte.

Konica Minolta on saanud rahvusvahelise deinkimistööstuse assotsiatsiooni INGEDE akrediteeringu ja rahvusvaheliselt tunnustatud standardi BS 5609 trükitud rõhutundlikele, liimiga kaetud etikettidele, mis on ette nähtud mereveoks saadetavatele kaupadele. Lisaks sellele on AccurioPress C14000 ja C12000 printerid sertifitseeritud toiduainetele ohutu tooneriga, TÜV Rheinlandi märgis on PROOF Criteria Catalogue for Printed Papers in Contact with Foodstuff. Konica Minolta võitis masinate eest ka Jaapani disaini edendamise instituudi (JDP) "Good Design Award 2020" ning reddot auhinna (võitja 2021).
 
Konica Minolta AccurioPress C14000e prindib A4-formaadis 140 lehekülge minutis (lk/min) ja on 40% kiirem kui kõik teised Konica Minolta tooneripõhised seadmed. Koos AccurioPress C12000e, sarja teise mudeliga, mille kiirus on 120 lk/min, olid need auhinnatud lipulaeva tootmispressid Konica Minolta esimeseks sisenemiseks suure mahuga tooneriga trükkimise segmenti, mille kasvumäärad on taastunud peaaegu pandeemiale eelnevale tasemele.
 
Enimmüüdud AccurioPress C14000/C12000 seeria täiustused järgivad klientide tagasisidet, kuna Konica Minolta jätkab oma positsiooni suurendamist kõrgtehnoloogilise trükkimise turul värviliste tooneriga masinate osas.
 
Konica Minolta AccurioPress C14000e/C12000e trükimasinate olulised uued omadused on järgmised:
  • Värvi- ja pildistamise, tootlikkuse, haldamise ja ühenduse uuendamine EFI Fiery Controller Version 2.1 abil
  • Uusim püsivara kümnete tarkvaraliste täienduste ja parandustega
  • Need ulatuvad Konica Minolta IQ-501 AQA (automaatne kvaliteedi reguleerimine), RIP, meediaanduri ja PrintManageri täiustustest, samuti paberi baaskaalude laiendamisest, bännerpaberi toetusest ja üldisest paremast kasutatavusest
  • Lai valik automatiseeritud viimistlusvõimalusi, et luua valmis trükitooted, mis säästavad aega.

quotation marks

C14000e/C12000e pressid on Konica Minolta jaoks järjekordne märkimisväärne edulugu. Presside täiustused aitavad klientidel laiendada ja tõhustada oma äritegevust. See saavutatakse täiustatud automatiseerimise, vähemate inimkontaktipunktide ja suurema tootlikkuse kaudu, millel on käegakatsutav mõju ja vähem jäätmeid, lisaks madalamad kogukulud. Tehes tihedat koostööd, aitame oma klientidel pidevalt ümber mõelda võimalusi pidevalt arenevas maailmas, mis loob uusi ja põnevaid võimalusi.Konica Minolta lipulaevaks olevad lõikelehtede trükimasinad AccurioPress C14000e/C12000e on loodud selleks, et maksimeerida klientide väärtust, mis põhineb ettevõtte laienemise võimalustel, kiirendatud tegevuse tõhususel ja parematel kogukuludel (TCO) koos kiirema investeeringu tasuvusega.

Karl Friedrich Edenhuizen

Product Manager Colour Devices, Professional Printing Group, at Konica Minolta Business Solutions Europe

Lisaks AccurioPress C14000e seeria võrratule tõhususele suure tootmismahu puhul pakkus Konica Minolta tööstusharu esimesed automaatsed prindieelse reguleerimise ja prindikvaliteedi kontrolli funktsioonid ning meediasensori, mis annab kasutajatele teada optimaalseid prindiseadistusi. Need uuendused võimaldavad trükiettevõtetel mitte ainult minimeerida raisatud aega, vaid ka palgata eri taustaga operaatorid ilma erioskusteta.