Mõtestage etikettide tootmine ja pakendamine ümber koos Konica Minolta'ga Labelexpo Europe messil

| 26 juuni 2023

Konica Minolta, Euroopa digitaalsete etiketipresside turuliider, on lubanud 11.-14. septembrini Belgias Brüsseli messil Labelexpo Europe, hallis 8, oma stendil C21/22 näidata omal nahal, kuidas töötlejad ja kaubamärgid saavad loovust sütitades ümber mõelda jätkusuutliku digitaalse etiketi- ja pakenditootmise terviklikust ja jätkusuutlikust tootmisest.


Potentsiaali nägemine digitaalsesse etiketitootmise maailma astudes on Labelexpo messi peamine teema, kus Konica Minolta demonstreerib oma vankumatut pühendumust klientidele ja kasvavat tähtsust tööstustrükiturgudel.
 
Konica Minolta jagab taas kord stendi partneri MGI Digital Technologyga, et tutvustada viimaseid trende ja kogu etikettide tootmistsüklit ning pakendilahendusi. Ühendades mõlema tehnoloogiajuhi maailmatasemel teadmised ja oskusteabe, näitavad nad, kuidas kliendid saavad suurendada kasumlikkust ning saada kasu ulatuslikust tarkvarast ja ülemaailmsest teenindusvõimekusest, mida pakutakse kohapeal.

quotation marks

"Kuna etikettide digitaalne tootmine on nüüdseks peavoolutehnoloogia, pakub Labelexpo töötlejatele ja kaubamärkidele suurepärase võimaluse külastada meie stendi ja veenduda, kuidas nende ambitsioonid, loovus ja visioonid saavad süttida trükkimise ja pakendamise võimaluste kaudu. Meie kliendid soovivad üha enam muuta oma äri tõhusamaks, kasutades täiustatud protsesse, et luua lisaväärtust ja parandada oma tulemit. Koostöös ehitame pikaajalisi strateegilisi partnerlussuhteid, et pakkuda kohandatud lähenemisviise, mis toovad kaasa jätkusuutliku skaleeritavuse, kõrge automatiseerituse ja tervikliku ökosüsteemi. Need hõlmavad mitut segmenti hõlmavat lähenemist alates trükieelsest trükkimisest kuni trükkimisejärgse ajani, sealhulgas kaunistamist ja viimistlust, samuti tarkvara ja teenuseid."

Sacha-Vittorio Paolucci

Head of Industrial Printing Business Development at Konica Minolta Europe

Hr Paolucci lisas: "Labelexpo Europe on klientidele ja potentsiaalsetele klientidele ideaalne aeg ja koht, kus nad saavad oma printimisvõimalusi avastada. Lisaks on see ammu igatsetud võimalus saada kokku - lõpuks ometi isiklikult -, et vahetada mõtteid, jagada ideid ja arutleda viimaste uuenduste üle. Samuti saavad külastajad näha lähedalt meie järgmise põlvkonna etiketitrükitehnoloogiat. Üleminek analoogsest digitaalseks on peatamatu ja kiireneb jätkuvalt."
 
Lisateavet leiate: Konica Minolta’s Labelexpo landingpage.